Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2009/2010

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 210 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Galzó Ákos Ferenc (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 201 pont;
3. díj: Béres Bertold (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 192 pont;
5. díj: Vuchetich Bálint (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 188 pont;
6–7. díj: Tamási Mátyás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 179 pont;
8. díj: Lőrincz Dóra (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 176 pont;
9. díj: Neumer Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 175 pont;

Dicséretben részesült:

11. Zsámboki Richárd (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 166 pont;
12. Szatmári András Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 156 pont;
13. Nagy Miklós (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 155 pont;
16–17. Czeller Ildikó (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 143 pont;
20. Csizmadia Luca (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 128 pont;
23–24. Pácsonyi Imre (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 122 pont;
23–24. Sass Zoltán (Budapest, Árpád Gimnázium) 122 pont;

Következik:

26–27. Kozma Bálint (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 116 pont;
26–27. Szikszai Lőrinc (Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium) 116 pont;
28. Köpenczei Gergő (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 115 pont;
31. Schwarcz Gergő (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 109 pont;
34. Ji Hai Ou (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 103 pont;
36. Tamás Zsolt (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 97 pont;
37. Budai Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 95 pont;
38. Jezeri András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 84 pont;
39–40. Pinczei Emese (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 76 pont;
42. Kovács Márk (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 68 pont;
43. Czinder Gábor (Budapest, Árpád Gimnázium) 67 pont;
44. Varga Viktor (Monor, József Attila Gimnázium) 66 pont;
45. Márta Zsolt (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 65 pont;
47. Szegedi Domonkos (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 61 pont;
48–49. Ölvedi Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 60 pont;
48–49. Szabolcs Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 60 pont;
50. Kövér Kristóf (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 59 pont;
51. Kurucz Balázs (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 58 pont;
52. Vécsey Máté (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 57 pont;
53. Zelei Kristóf (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 56 pont;
54. Garaguly Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 55 pont;
55–56. Tóth Bálint (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 52 pont;
55–56. Tóth Eszter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 52 pont;
57–59. Balási Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 49 pont;
57–59. Havlik Marcell (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 49 pont;
60–61. Bay Dorottya (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 47 pont;
60–61. Farkas Gábor Ákos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 47 pont;
62–64. Kovács Soma (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 44 pont;
62–64. Palotás Julianna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 44 pont;
65–66. Balogh Beáta (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 42 pont;
65–66. Gellért Kristóf (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 42 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.