Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2014/2015

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 280 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

4. díj: Gyulai-Nagy Szuzina (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 177 pont;
5. díj: Vághy Mihály (Budapest, Németh László Gimnázium) 172 pont;
6. díj: Polgár Márton (Budapest, Németh László Gimnázium) 159 pont;

Dicséretben részesült:

9. Horváth Miklós Zsigmond (Feldkirch, Gymnasium Schillerstrasse) 121 pont;
10. Somogyi Pál (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 105 pont;
15–16. Kovács Viktória (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 87 pont;

Következik:

23–24. Osváth Tibor Attila (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 51 pont;
27. Coulibaly Patrik (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 44 pont;
31. Brányi Balázs (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 35 pont;
32–33. Csatári Jakab (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 33 pont;
34. Mátyus Adrienn (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 31 pont;
35. Kardos Bálint Tamás (Budapest, Németh László Gimnázium) 29 pont;
36–38. Bánóczi Anna (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 27 pont;
36–38. Papp Marcell (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 27 pont;
39. Ahaan S. Rungta (Cambridge, Homeschool) 25 pont;
40. Vágó Richárd (Budapest, Németh László Gimnázium) 24 pont;
42–43. Szűcs Kilián Ádám (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 22 pont;
44–46. Polányi Márta (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 21 pont;
51–54. Csurgai-Horváth Bálint (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 15 pont;
51–54. Pálfy Máté András (Budapest, Németh László Gimnázium) 15 pont;
51–54. Ramács Gábor (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 15 pont;
51–54. Sándor Gergely (Budapest, Németh László Gimnázium) 15 pont;
55–56. Keszthelyi Szilvia (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 14 pont;
55–56. Pap-Takács Mónika (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 14 pont;
57–59. Schulcz Ferenc (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
60–61. Juhász Katalin (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
60–61. Nérel Eleonóra (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont;
62–66. Bencsik Bálint (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 10 pont;
62–66. Tóth Rudolf (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
67–68. Bauer Márton (Szombathely, Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium) 9 pont;
69–70. Krakkai Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
71–73. Sáfrán Péter (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 6 pont;
71–73. Szépfalvi Bálint (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 6 pont;
74–75. Bese Csongor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
74–75. Csizi Bence (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
77–85. Bagosi Lívia (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
77–85. Ipolyszegi Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
77–85. Nagy Kata (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
77–85. Petrás Tamás (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 3 pont;
77–85. Tóth Katalin (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
77–85. Varkoly Ádám (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
89–93. Csallóközi Dániel (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 1 pont;
89–93. Fischer Zsolt (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont;
89–93. Haragos Dániel (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 1 pont;
89–93. Tóvári Gergő (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.