Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2014/2015

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 280 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Fekete Panna (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 269 pont;
2. díj: Nagy-György Pál (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 268 pont;
4. díj: Csépai András (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 253 pont;
5. díj: Porupsánszki István (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 234 pont;
6. díj: Leitereg Miklós (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 212 pont;
7–8. díj: Bereczki Zoltán (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 210 pont;
9. díj: Andi Gabriel Brojbeanu (Targoviste, "Constantin Carabella" National College) 200 pont;
10. díj: Nagy-György Zoltán (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 190 pont;
11. díj: Gál Boglárka (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 187 pont;

Dicséretben részesült:

14. Geng Máté (Budapest, Németh László Gimnázium) 131 pont;
15. Szőke Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 124 pont;
16. Kovács Márton (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 121 pont;
19. Szabó Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 86 pont;
20. Varga Rudolf (Budapest, Németh László Gimnázium) 76 pont;

Következik:

23. Balog Gergely (Budapest, Németh László Gimnázium) 59 pont;
27. Hegyi Zoltán (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 48 pont;
29. Csilling Tamás (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 42 pont;
32. Tari Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 34 pont;
34. Erdei Ákos (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 31 pont;
36–37. Paulovics Zoltán (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 29 pont;
41. Gracia Dániel (Budapest, Németh László Gimnázium) 16 pont;
43–44. Kovács Dávid (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 13 pont;
43–44. Molnár Marcell (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 13 pont;
52–57. Kulcsár Ildikó (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
52–57. Mihók Anna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
52–57. Tóth Mátyás (Szombathely, Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium) 6 pont;
58. Börcsök Máté (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
59–62. Ambriskó Dani (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
59–62. Horváth Bendegúz (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
59–62. Németh András (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 3 pont;
63–67. Kis Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
63–67. Kurusta Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
63–67. Pap-Takács Gergely (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 2 pont;
63–67. Várkonyi Lídia (Budapest, Németh László Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.