Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2014/2015

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Kocsis Júlia 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 225 pont;
1–2. díj: Souly Alexandra 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 225 pont;
4. díj: Fekete Balázs Attila 9. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 222 pont;
5. díj: Sebastian Fodor 9. o. (Stockholm, International IES School) 221 pont;
7. díj: Knoch Júlia 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 214 pont;
8–11. díj: Kormányos Hanna Rebeka 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 210 pont;
8–11. díj: Páhoki Tamás 9. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 210 pont;
8–11. díj: Szécsi Adél Lilla 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 210 pont;
8–11. díj: Tatai Mihály 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 210 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Tevesz Judit 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 209 pont;
14. Mihálykó Péter 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 207 pont;
15. Csapó Márton 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 203 pont;
16–17. Mályusz Attila 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 201 pont;
16–17. Varga-Umbrich Eszter 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 201 pont;
18–19. Nagy Viktória 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 199 pont;
20. Szepesvári Csongor 10. o. (Edmonton, Harry Ainlay Composite High School) 196 pont;
21–22. Kamenár Gyöngyvér 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 194 pont;
21–22. Zsombó István 9. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 194 pont;
23–24. Cseh Noémi 9. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 192 pont;
23–24. Marozsák Tóbiás 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 192 pont;
25–26. Horváth Botond 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 189 pont;
27. Tóth Tamás 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 186 pont;
28. Balázs Ákos Miklós 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 181 pont;
30. Veres Károly 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 178 pont;
31. Csahók Tímea 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 176 pont;
33. Ondrik Ákos 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 171 pont;
34–37. Kovács Kristóf 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 162 pont;
34–37. Szalay Bence 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 162 pont;
34–37. Takács Péter György 10. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 162 pont;
38–40. Hegyi Krisztina 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 160 pont;
38–40. Németh Gábor 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 160 pont;
38–40. Paróczai György 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 160 pont;
41–42. Banczik Zoltán Ádám 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium) 157 pont;
41–42. Édes Lili 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 157 pont;
43. Komoróczy Ádám 10. o. (Nyíregyháza, Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium) 151 pont;
44–45. Fetter László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 150 pont;
44–45. Németh Tamás 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 150 pont;
48. Di Giovanni András 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 142 pont;
49–50. Dankowsky Anna Zóra 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 141 pont;
49–50. Kovács Tamás 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 141 pont;
51. Kocsis Ábel 10. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 138 pont;
52. Wesniczky Albert 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 128 pont;
53. Szabó Alexandra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 127 pont;
54. Kovács Máté Barnabás 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 121 pont;
56. Szemerédi Levente 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 117 pont;
57. Kiss Tamara 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 113 pont;

Következik:

58–59. Novák Réka 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 111 pont;
60–61. Kovács Iván 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 110 pont;
60–61. Pszota Máté 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 110 pont;
62. Keresztes László 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 108 pont;
63–66. Kiss Attila Csaba 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 107 pont;
63–66. Simon Ákos 10. o. (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 107 pont;
63–66. Szajkó Gréta 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 107 pont;
67. Tóth Bence 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 106 pont;
70. Bereczki Ádám 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 100 pont;
73–75. Gera Dóra 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 97 pont;
73–75. Kaptás Nóra 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 97 pont;
73–75. Tamási Kristóf Áron 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 97 pont;
76–79. Fehér Szilveszter 10. o. (Budapest, Óbudai Gimnázium) 96 pont;
76–79. Ványi Virág 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 96 pont;
81. Hack Aliz 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 92 pont;
82–83. Kálai Kristóf 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 90 pont;
82–83. Valus Dávid 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 90 pont;
84–85. Horváth Tibor 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 88 pont;
86–87. Kollin Ádám 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 87 pont;
86–87. Szalai Benjámin Antal 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 87 pont;
88. Dávid Dorián 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 82 pont;
89. Szakács Gréta 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 81 pont;
90. Adnan Ali 10. o. (Mumbai, Atomic Energy Central School-4) 77 pont;
92. Erdélyi Janka 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 74 pont;
93. Wei Cong Wu 10. o. (Hongkong, Homeschool ) 73 pont;
94–98. Csuzdi Domonkos 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 72 pont;
94–98. Lévai Ramóna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 72 pont;
94–98. Mura Brigitta 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 72 pont;
94–98. Volford Anita 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 72 pont;
99. Nagy Csongor 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 71 pont;
100. Kolozsvári Péter 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 70 pont;
101–102. Schefler Barna 10. o. (Szatmárnémeti, Hám János Róm, Kat. Teológiai Liceum ) 68 pont;
103–104. Abonyi-Tóth Barbara 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium) 66 pont;
103–104. Székely Dalma 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 66 pont;
105–106. Benkő Glória 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 64 pont;
105–106. Nagymihály Levente 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 64 pont;
107. Mamuzsics Gergő Bence 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 63 pont;
108. Gergály Szabolcs 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 62 pont;
109. Szűcs Ágnes 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 59 pont;
110–111. Farkas Patrik 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 58 pont;
110–111. Szentivánszki Soma 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 58 pont;
112–113. Grácin Ibolya 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 57 pont;
114. Váradi Mátyás 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 56 pont;
115. Horváth Viktória 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 55 pont;
116–117. Fekete Ákos 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 54 pont;
116–117. Márki-Zay Anna 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 54 pont;
118–120. Simon Dániel Gábor 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 52 pont;
118–120. Szabadfalvi Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 52 pont;
121–122. Egyházi Dániel 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 51 pont;
121–122. Szász Anna 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 51 pont;
123–124. Sziklai Dávid 10. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 49 pont;
123–124. Varga Bendegúz 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 49 pont;
125. Kelkó Balázs 10. o. (Komárom, Komáromi Jókai Mór Gimnázium) 48 pont;
126–128. Békési Gergő Bendegúz 10. o. (Szeged, Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 47 pont;
126–128. Töreki Kolos 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 47 pont;
126–128. Török Attila 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 47 pont;
129. Mosóczi Bálint 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 46 pont;
130. Horváth Péter 10. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 45 pont;
131–137. Fiola Tamás Ferenc 10. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 44 pont;
131–137. Hegedűs Anna 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 44 pont;
131–137. Icsei Gergely 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 44 pont;
131–137. Józsa Richárd 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 44 pont;
131–137. Nagy Ádám 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 44 pont;
131–137. Németh Ciprián 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 44 pont;
138–139. Kristóf Mátyás 10. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 43 pont;
138–139. Steiner Csaba 10. o. (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 43 pont;
140. Dobák Dávid 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 42 pont;
141. Gárdi Dániel 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 41 pont;
142–144. Drexler Konrád 10. o. (Budapest, Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium) 40 pont;
142–144. Szalai Katalin 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 40 pont;
146–147. Nyomárkay Zsigmond 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 38 pont;
146–147. Szalai Márk Dániel 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 38 pont;
148–149. Rigóczki Balázs 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 37 pont;
148–149. Szűcs Győző 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 37 pont;
150–153. Brunczlík Viktor 9. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 36 pont;
150–153. Kis Alexandra 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 36 pont;
150–153. Sipos Fanni Emma 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 36 pont;
150–153. Tóth Réka Borbála 10. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 36 pont;
154. Horváth Bernadett 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 35 pont;
155–157. Gyergyádesz László 10. o. (Kecskemét, Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda) 34 pont;
155–157. Tóth György Bence 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 34 pont;
155–157. Uzonyi Ákos 9. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 34 pont;
158–160. Mácz Andrea 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 33 pont;
158–160. Tar Viktor 10. o. (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 33 pont;
161–164. Almási István Előd 10. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 32 pont;
161–164. Kondor-Tóth Gábor 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 32 pont;
161–164. Kozma Béla 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 32 pont;
165–167. Fórizs Ákos 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 31 pont;
165–167. Papp Gábor Sándor 9. o. (Szeged, Szegedi Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskola) 31 pont;
165–167. Várkonyi Bálint 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 31 pont;
168–170. Balog Zsolt 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 30 pont;
168–170. Busa Máté 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 30 pont;
168–170. Fürjész Péter 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
171–172. Szécsényi Júlia 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 29 pont;
171–172. Varró Tamás Bence 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 29 pont;
173–174. Sárdi Dávid 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont;
173–174. Stinner Eper 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 28 pont;
175–179. Kassai Levente 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 27 pont;
175–179. Nagy Dorina 10. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 27 pont;
175–179. Peőcz Krisztián 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 27 pont;
175–179. Szeiler Bernadett 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 27 pont;
175–179. Vass Máté 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 27 pont;
180–181. Kolma Gergely 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 26 pont;
180–181. Orbán Balázs 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 26 pont;
182–185. Csányi Dávid 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 25 pont;
182–185. Giczi Máté 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 25 pont;
182–185. Schweitzer Ádám 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont;
186–187. Antal Márton 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
186–187. Csontos Gábor 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 24 pont;
188–189. Demeter Gergő 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 23 pont;
190–193. Czobor Dóra 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 22 pont;
190–193. Kalmár Bendegúz 10. o. (Szeged, Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
190–193. Závoti Olivér 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 22 pont;
194–196. Gulyás Orsolya 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 21 pont;
194–196. Novák Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
194–196. Somosi Fanni 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
197–203. Barczikai Noémi 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 20 pont;
197–203. Dávidházy Dalma 10. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 20 pont;
197–203. Rosta Gergő 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 20 pont;
197–203. Varga Vajk 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 20 pont;
204–211. Frim Bálint 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 19 pont;
204–211. Kedves Emerencia 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 19 pont;
204–211. Király Réka 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 19 pont;
204–211. Kovács Máté 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 19 pont;
204–211. Pusztai Bertalan 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
204–211. Sólyom Bonifác 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont;
204–211. Szabó Norbert 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 19 pont;
212–214. Csonka Nikolett 10. o. (Kaposvár, Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium) 18 pont;
212–214. Fábián Erik 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 18 pont;
212–214. Sipeki Máté 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
215–221. Horvath Győző 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 17 pont;
215–221. Kustár Tamás 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 17 pont;
215–221. Sebestény Márton 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 17 pont;
215–221. Szatmári Judit 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola) 17 pont;
215–221. Tóth Márk Andor 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
215–221. Vikár Simon 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 17 pont;
222–227. Bőzsöny András 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 16 pont;
222–227. Láng Mór 10. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 16 pont;
222–227. Moldován Péter 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 16 pont;
222–227. Rétfalvi Kolos 10. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 16 pont;
228–234. Csányi Dávid 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 15 pont;
228–234. Debreczeni Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
228–234. Dobó Viktor 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 15 pont;
228–234. Lencsés Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
228–234. Márton Dávid 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 15 pont;
228–234. Sántha Balázs 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 15 pont;
228–234. Soós Gergő 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
235–241. Bálint Sándor 10. o. (Gyöngyös, Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium) 14 pont;
235–241. Csonka Anna 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 14 pont;
235–241. Fülöp Lili 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 14 pont;
235–241. Krasznai Adél 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 14 pont;
235–241. Mózsa Ábel 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
235–241. Sándor Kristóf 10. o. (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 14 pont;
242–248. Frim Levente 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 13 pont;
242–248. Hidy Gábor 9. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 13 pont;
242–248. Mesterházy Martina 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 13 pont;
242–248. Papp Csongor 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 13 pont;
242–248. Szilágyi Bence Ágoston 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
242–248. Trinh Phuong Nga 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
249–254. Deák Gergely 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 12 pont;
249–254. Gardi Dominika 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 12 pont;
249–254. Rigó Péter Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 12 pont;
249–254. Szabó Gergely 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 12 pont;
249–254. Szalay Máté Csongor 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
255–264. Bánki Ede 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 11 pont;
255–264. Biró Mercédesz 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 11 pont;
255–264. Danka Csongor 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
255–264. Formanek Katalin 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
255–264. Kádár Bálint 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
255–264. Kovács Eszter Gizella 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 11 pont;
255–264. Könczey Gábor Márk 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 11 pont;
255–264. Szabó Dorottya Anna 10. o. (Kaposvár, Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium) 11 pont;
255–264. Szenthelyi Kristóf 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 11 pont;
265–280. Baka Éva 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 10 pont;
265–280. Einhorn Tamás 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 10 pont;
265–280. Ferenczi László 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
265–280. Hencsei Bence 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
265–280. Kovács Vivien 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
265–280. Martos Letícia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
265–280. Németh Dániel 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 10 pont;
265–280. Németh Domonkos 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 10 pont;
265–280. Pálinkás Nikolett 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 10 pont;
265–280. Szakszon János 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 10 pont;
265–280. Szekeres Nóra 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
265–280. Szücs Ármin 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
281–287. Dombos Dániel 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 9 pont;
281–287. Fejér Borka 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 9 pont;
281–287. Kovács Levente 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
281–287. Magyar Boglárka 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
281–287. Perényi Gellért 9. o. (Szeged, Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
288–295. Bakó Ignác 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 8 pont;
288–295. Dinh Quoc Anh 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
288–295. Hodoniczki Ádám 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 8 pont;
288–295. Kiss Bernadett Kámea 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 8 pont;
288–295. Miklós Zsolt Dániel 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 8 pont;
288–295. Szenka József 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont;
296–302. Drótos Mirjam 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 7 pont;
296–302. Gats János István 10. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 7 pont;
296–302. Hakk Bence Béla 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 7 pont;
296–302. Kiss Kornél 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 7 pont;
296–302. Kovács Zsófia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
296–302. Papp Ádám 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 7 pont;
303–308. Bán Teodóra 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 6 pont;
303–308. Greber Kristóf 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 6 pont;
303–308. Hegedüs Mátyás Árpád 10. o. (Hévíz, Hévízi Bibó István Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 6 pont;
303–308. Mócz Márton 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
303–308. Ponyiczki Mihály 10. o. (Ócsa, Ócsai Bolyai János Gimnázium) 6 pont;
309–333. Benedek Zsombor 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 5 pont;
309–333. Bíró Henrik 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 5 pont;
309–333. Dési Dániel 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 5 pont;
309–333. Faragó Frigyes 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 5 pont;
309–333. Gulácsi Zsombor 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
309–333. Jánoki Georgina 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
309–333. Kámán Vince 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
309–333. Kirchner Balázs 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
309–333. Kmetykó Noémi 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 5 pont;
309–333. Kovács Ákos 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 5 pont;
309–333. Nagy Klaudia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
309–333. Németh Zsófia 10. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
309–333. Péri Gergő Gábor 9. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 5 pont;
309–333. Radnai Laszló 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
309–333. Retkes Ákos 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 5 pont;
309–333. Schumacher Patrícia 10. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 5 pont;
309–333. Shatlyk Mamedov 10. o. (Dashoguz, School of young physics and mathematics) 5 pont;
309–333. Szabó Ágoston 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
309–333. Szakali Benedek 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 5 pont;
309–333. Vadon Enikő 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
334–344. Asztalos Márton 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
334–344. Kocziány Tamás 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 4 pont;
334–344. Makk Balázs 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
334–344. Pálka Dávid 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 4 pont;
334–344. Pap Endre 9. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 4 pont;
334–344. Poncsák Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
334–344. Szabó Gergely 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 4 pont;
334–344. Szvetnik Ákos 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 4 pont;
334–344. Uhrman Ádám 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
345–349. Almási Dániel 9. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;
345–349. Molnár Dániel 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 3 pont;
345–349. Szlama Benedek 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
345–349. Tóth Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
350–355. Hegedűs Marcell 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
350–355. Lencsés Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
350–355. Pintér Tamás 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
350–355. Sólyom Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 2 pont;
350–355. Timár Paula 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 2 pont;
356–359. Dabi Marcell 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.