Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2014/2015

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

Dicséretben részesült:

15. Csapó Márton 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 203 pont;
33. Ondrik Ákos 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 171 pont;
43. Komoróczy Ádám 10. o. (Nyíregyháza, Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium) 151 pont;
44–45. Fetter László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 150 pont;
44–45. Németh Tamás 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 150 pont;
53. Szabó Alexandra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 127 pont;
54. Kovács Máté Barnabás 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 121 pont;

Következik:

76–79. Ványi Virág 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 96 pont;
82–83. Kálai Kristóf 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 90 pont;
82–83. Valus Dávid 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 90 pont;
86–87. Kollin Ádám 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 87 pont;
89. Szakács Gréta 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 81 pont;
93. Wei Cong Wu 10. o. (Hongkong, Homeschool ) 73 pont;
94–98. Csuzdi Domonkos 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 72 pont;
94–98. Lévai Ramóna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 72 pont;
105–106. Benkő Glória 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 64 pont;
108. Gergály Szabolcs 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 62 pont;
109. Szűcs Ágnes 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 59 pont;
131–137. Fiola Tamás Ferenc 10. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 44 pont;
131–137. Icsei Gergely 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 44 pont;
146–147. Szalai Márk Dániel 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 38 pont;
158–160. Mácz Andrea 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 33 pont;
161–164. Kondor-Tóth Gábor 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 32 pont;
161–164. Kozma Béla 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 32 pont;
165–167. Fórizs Ákos 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 31 pont;
165–167. Papp Gábor Sándor 9. o. (Szeged, Szegedi Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskola) 31 pont;
168–170. Balog Zsolt 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 30 pont;
168–170. Fürjész Péter 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
186–187. Antal Márton 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
186–187. Csontos Gábor 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 24 pont;
194–196. Gulyás Orsolya 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 21 pont;
194–196. Novák Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
194–196. Somosi Fanni 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
197–203. Rosta Gergő 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 20 pont;
197–203. Varga Vajk 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 20 pont;
204–211. Frim Bálint 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 19 pont;
204–211. Pusztai Bertalan 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
212–214. Fábián Erik 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 18 pont;
212–214. Sipeki Máté 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
215–221. Kustár Tamás 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 17 pont;
215–221. Sebestény Márton 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 17 pont;
228–234. Lencsés Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
228–234. Márton Dávid 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 15 pont;
228–234. Soós Gergő 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
235–241. Csonka Anna 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 14 pont;
235–241. Sándor Kristóf 10. o. (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 14 pont;
255–264. Bánki Ede 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 11 pont;
255–264. Kovács Eszter Gizella 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 11 pont;
265–280. Baka Éva 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 10 pont;
265–280. Einhorn Tamás 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 10 pont;
288–295. Bakó Ignác 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 8 pont;
288–295. Hodoniczki Ádám 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 8 pont;
288–295. Kiss Bernadett Kámea 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 8 pont;
288–295. Miklós Zsolt Dániel 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 8 pont;
296–302. Hakk Bence Béla 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 7 pont;
296–302. Papp Ádám 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 7 pont;
303–308. Bán Teodóra 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 6 pont;
303–308. Greber Kristóf 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 6 pont;
303–308. Mócz Márton 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
309–333. Dési Dániel 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 5 pont;
309–333. Gulácsi Zsombor 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
309–333. Jánoki Georgina 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
309–333. Németh Zsófia 10. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
309–333. Vadon Enikő 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
334–344. Kocziány Tamás 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 4 pont;
334–344. Makk Balázs 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
334–344. Pálka Dávid 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 4 pont;
334–344. Pap Endre 9. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 4 pont;
334–344. Poncsák Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
345–349. Almási Dániel 9. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;
345–349. Molnár Dániel 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 3 pont;
345–349. Tóth Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
350–355. Lencsés Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.