Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2014/2015

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Egyházi Anna 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 220 pont;
2. díj: Fehér Balázs 12. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 219 pont;
3. díj: Fülöp Erik 12. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 217 pont;
4. díj: Bottlik Judit 11. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 214 pont;
5. díj: Fényes Balázs 12. o. (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 212 pont;
7. díj: Kasó Ferenc 11. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 209 pont;
8. díj: Kósa Szilárd 11. o. (Sárbogárd, Sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium) 208 pont;
10–11. díj: Bereczki Zoltán 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 205 pont;
10–11. díj: Sándor Gergely 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 205 pont;

Dicséretben részesült:

12. Erdei Ákos 12. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 201 pont;
14–15. Szücs Patrícia 11. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 190 pont;
16–17. Varjas István Péter 11. o. (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 186 pont;
16–17. Vida Máté Gergely 12. o. (Kaposvár, Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium) 186 pont;
19. Mészáros Viktória 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 179 pont;
20. Sudár Ákos 11. o. (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 176 pont;
23. Porupsánszki István 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 150 pont;
24. Brányi Balázs 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 145 pont;
26. Szász Róbert 11. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 138 pont;
27. Mátyus Adrienn 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 134 pont;
28. Sziegl Benedek 12. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 130 pont;
29. Pap-Takács Mónika 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 128 pont;
31. Kocsis-Savanya Miklós 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 120 pont;
32. Révy Gábor 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 117 pont;

Következik:

33. Várkonyi Lídia 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 111 pont;
34. Bodonhelyi Anna 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 108 pont;
35. Szabó Dániel 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 107 pont;
36. Bánóczi Anna 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 105 pont;
37. Koch Lilla 12. o. (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 104 pont;
41. Csorba Benjámin 11. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 82 pont;
42. Kaprinai Ádám 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 73 pont;
43–44. Iglódi Ferenc 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 72 pont;
43–44. Juhász Katalin 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 72 pont;
46–47. Kaló Ádám 12. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 69 pont;
46–47. Szabó Alexandra 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 69 pont;
48. Révai Márton 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 67 pont;
49. Chourfi Abdel Karim 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 66 pont;
51. Keszthelyi Szilvia 11. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 63 pont;
52. Hermann Erik 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 62 pont;
53–54. Ramács Gábor 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 61 pont;
53–54. Tóth Bence Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 61 pont;
55–56. Nagy Kristóf 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 52 pont;
55–56. Viharos Loránd Ottó 11. o. (Szeged, Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 52 pont;
57–58. Gurdics Dávid 12. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 51 pont;
57–58. Krizsán Levente 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 51 pont;
59. Orosz Bálint 12. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 50 pont;
60. Stumphauser Nóra 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 46 pont;
61. Ahaan S. Rungta 11. o. (Cambridge, Homeschool) 44 pont;
62–63. Horváth Bendegúz 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 41 pont;
62–63. Locskai Béla 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 41 pont;
65–67. Gyuris Ágota 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 39 pont;
65–67. Sipeki Gergely 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 39 pont;
65–67. Szépfalvi Bálint 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 39 pont;
68–69. Galbács Márton 11. o. (Szentendre, Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium) 37 pont;
70. Marticsek Réka 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 36 pont;
71. Nérel Eleonóra 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont;
72. Papdi Pál Soma 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 33 pont;
73–74. Gulyás Gabriella 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 32 pont;
73–74. Kovács Bálint 12. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 32 pont;
75. Bauer Márton 11. o. (Szombathely, Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium) 31 pont;
76–77. Bese Csongor 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
76–77. Laky Péter 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 30 pont;
78–79. Kun Péter 11. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 29 pont;
78–79. Magyar Nándor Dávid 11. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 29 pont;
81. Gracia Dániel 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 26 pont;
82–83. Csizi Bence 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 25 pont;
82–83. Varkoly Ádám 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 25 pont;
84–85. Ladányi Zsuzsanna 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 24 pont;
84–85. Petrás Tamás 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 24 pont;
86–87. Nagy Kata 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 21 pont;
86–87. Sáfrán Péter 11. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 21 pont;
88–89. Balaskó Beáta 11. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 20 pont;
88–89. Tóth Katalin 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 20 pont;
90. Biczó Zsolt 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
91. Bányai Klaudia 11. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 18 pont;
92. Tari Balázs 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
93. Varga Lili 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 16 pont;
94–96. Fehér Anna 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 15 pont;
94–96. Tóth Mátyás 12. o. (Szombathely, Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium) 15 pont;
97. Pintér Eszter 12. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 14 pont;
98–99. Jób Csongor 11. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 13 pont;
100–102. Apró Gergely 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 12 pont;
100–102. Kányádi Borbála 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 12 pont;
103–105. Bagosi Lívia 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 10 pont;
103–105. Tőzsér Petra 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
107. Horváth Dominika 12. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 8 pont;
108. Papp Alexandra 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 7 pont;
109–111. Jáborszki Diána 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
109–111. Molnár Dávid 12. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 6 pont;
112–129. Bekő Zsófia 11. o. (Mosonmagyaróvár, Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium) 5 pont;
112–129. Béres Krisztián 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
112–129. Berta Dénes 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
112–129. Buknicz Rebeka 11. o. (Szeged, Szegedi Kőrösy József Gazdasági Szakképző Iskola) 5 pont;
112–129. Dér Leonóra 12. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium és Szakképző Iskola) 5 pont;
112–129. Fischer Zsolt 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
112–129. Jakobi Ádám 12. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
112–129. Juhász Lilla 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 5 pont;
112–129. Kiszl Fanni 11. o. (Sárbogárd, Sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium) 5 pont;
112–129. Kovács Viktória 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
112–129. Pammer Tamás 11. o. (Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium) 5 pont;
112–129. Szedlák Roland 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
112–129. Wolkensdorfer Zsófia 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
130–135. Ambriskó Dani 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
130–135. Bencsik Bálint 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 4 pont;
130–135. Bohner Adrián 12. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
130–135. Kormos Balázs 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
136–139. Orosz Bálint 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
136–139. Tóvári Gergő 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
140. Tóbel Cintia 11. o. (Sárbogárd, Sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium) 2 pont;
141–144. Aczél Till 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont;
141–144. Hajdu Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
141–144. Jeges Viktor 11. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.