Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok, 2014/2015

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Fényes Balázs 12. o. (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 222 pont;
2. díj: Dombai Tamás 12. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 200 pont;
3. díj: Kazal Soma 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 175 pont;
5. díj: Kiss Ádám 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 153 pont;
8. díj: Radnai Bálint 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 132 pont;

Dicséretben részesült:

9. Szemerédi Levente 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 116 pont;
11. Gercsó Márk 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 113 pont;
12. Németh Gábor 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 109 pont;
13. Rittgasszer Ákos 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 95 pont;
16. Kelkó Balázs 10. o. (Komárom, Komáromi Jókai Mór Gimnázium) 64 pont;

Következik:

17. Fehér Balázs 12. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 50 pont;
21. Tóth Márk Andor 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont;
22. Lencsés Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 34 pont;
23. Csahók Tímea 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 20 pont;
24. Géczi Dániel 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
25. Uzonyi Ákos 9. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 16 pont;
26–27. Orbán Balázs 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 10 pont;
26–27. Piller Trisztán 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 10 pont;
28–29. Szabó Tímea 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
28–29. Wittmann Péter 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
31–32. Bajczi Levente 10. o. (Gödöllő, Gödöllői Török Ignác Gimnázium) 7 pont;
33–34. Németh Ciprián 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
33–34. Vörös Kristóf 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 6 pont;
35–36. Fehér János 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
35–36. Vágó Richárd 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 5 pont;
37. Sebestyén Pál Botond 5. o. (Budajenő, Budajenői Általános Iskola) 3 pont.