Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2014/2015

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Fekete Balázs Attila (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 240 pont;
3. díj: Tamási Kristóf Áron (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 237 pont;
4. díj: Slenker Balázs (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 236 pont;
5. díj: János Zsuzsa Anna (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 233 pont;
6. díj: Páhoki Tamás (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 226 pont;
7. díj: Csuha Boglárka (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 224 pont;
10. díj: Agócs Katinka (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 222 pont;

Dicséretben részesült:

11. Farkas Lilla (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 221 pont;
12–13. Paulovics Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 219 pont;
12–13. Tószegi Fanni (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 219 pont;
14. Encz Koppány (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 216 pont;
15. Sisák László Sándor (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 212 pont;
16. Valkó Bence (Siófok, Siófoki Perczel Mór Gimnázium) 206 pont;
19. Mészáros Melinda (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 200 pont;
21–23. Rátkai Petra (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 193 pont;
25. Járomi Bence (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 185 pont;
27. Kovács Marcell (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 182 pont;
28. Ágoston Tamás (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 180 pont;
30. Szilágyi Botond (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 173 pont;
31–32. Benda Orsolya (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 172 pont;
33–34. Dömötör Emőke (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 170 pont;
36. Korpás Isabel (Naperville, Naperville Central High School) 159 pont;
37–38. Pongrácz Edina (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 155 pont;
39–40. Péri Gergő Gábor (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 154 pont;
42–43. Csilling Eszter (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 151 pont;
42–43. Posch Levente Ágoston (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 151 pont;

Következik:

50. Dévény Csaba (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 136 pont;
55. Szakali Benedek (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 124 pont;
57. Valentiny Anett (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 118 pont;
60. Veliczky Barnabás (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 113 pont;
62–63. Fazekas Levente (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 108 pont;
62–63. Kaló Eszter (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 108 pont;
67–68. Németh Gergő (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 99 pont;
69–70. Rittgasszer Ákos (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 98 pont;
71–72. Balbach Dominik (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 95 pont;
73–74. Béda Gergely (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 94 pont;
75–76. Kulcsár Simon (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 93 pont;
83–85. Duzmath Bálint (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 79 pont;
87–88. Czémán Bálint (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 77 pont;
87–88. Wenhardt Kata (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 77 pont;
89–90. Czémán Dávid (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 76 pont;
89–90. Sepp Márton (Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium) 76 pont;
99. Simon Máté (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 65 pont;
100–101. Kaposi Zsófia Fanni (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 64 pont;
105–106. Fekete Zsófia (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 59 pont;
105–106. Szőcs Krisztina (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 59 pont;
109–110. Kovács Richárd (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 55 pont;
112–114. Bartucz Boglárka (Budapest, Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium) 50 pont;
118–119. Majzik Bendegúz Dániel (Nyíregyháza, Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium) 47 pont;
120. Szabó Eszter (Siófok, Siófoki Perczel Mór Gimnázium) 44 pont;
121–122. Kerekes Bálint (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 43 pont;
126–127. Hidy Gábor (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 37 pont;
126–127. Szalay Csilla (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 37 pont;
128–130. Cselovszki Tamás (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 36 pont;
128–130. Németh Martin Tamás (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 36 pont;
131–132. Balog Ádám Márk (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 34 pont;
133–134. Hakk Bence Béla (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 32 pont;
133–134. Horváth Ádám (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 32 pont;
135. Tibold Márton (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 31 pont;
136–139. Kremzner Gábor Márk (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 30 pont;
141–143. Bene Balázs (Tata, Tatai Református Gimnázium) 28 pont;
144. Sebestyén Ádám (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 26 pont;
145–146. Kostyál Domonkos (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 25 pont;
145–146. Róka Bálint (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 25 pont;
147. Tardos Virág (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 24 pont;
148–150. Molnár Máté Dániel (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 23 pont;
148–150. Riesing József (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 23 pont;
151–152. Miklós Boglárka (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 22 pont;
153–154. Mészáros Dóra Anita (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 21 pont;
153–154. Sulok Zsófia Hajnalka (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont;
155–156. Pál Tamás (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 20 pont;
157–159. Galbács Lőrinc (Szentendre, Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium) 19 pont;
157–159. Szalai Katalin (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 19 pont;
160. Mikulás Vivien (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 18 pont;
161–163. Bodnár Balázs (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 17 pont;
164–170. Faragó Frigyes (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 16 pont;
164–170. Horváth János (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 16 pont;
164–170. Mamuzsics Gergő Bence (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 16 pont;
164–170. Mihalovits Arnold Noel (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 16 pont;
171. Tóth Boglárka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 15 pont;
174–177. Gazsovits Alina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
174–177. Pap Endre (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 13 pont;
174–177. Szabó Battancs Benedek (Szeged, Szegedi Tudományegyetem Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
178–179. Orbán Dániel (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 12 pont;
180. Marton - Galambos Eszter (Budapest, Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium) 11 pont;
181–183. Czipa Borbála (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
181–183. Molnár Benedek Péter (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 10 pont;
184–185. Zónai Szófia (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 9 pont;
186–189. Almási Dániel (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 8 pont;
186–189. Balázsi Soma (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 8 pont;
190–193. Áldozó Soma (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 7 pont;
190–193. Münzenrieder Bendegúz (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 7 pont;
190–193. Szenthelyi Kristóf (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 7 pont;
194–197. Járvás Dániel (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 6 pont;
194–197. Kaposi Benedek (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
198–202. Gönczi Gábor (Tata, Tatai Református Gimnázium) 5 pont;
198–202. Pitzer Dominik (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 5 pont;
203–206. Andi Péter (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 4 pont;
203–206. Conforti Christian (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 4 pont;
203–206. Putnoki Ferenc (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 4 pont;
207–208. Piller Trisztán (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 3 pont;
209–212. Czapp Jázmin Erzsébet (Budapest, Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium) 2 pont;
209–212. Werderitsch Lili (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.