Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2015/2016

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Fekete Balázs Attila 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 218 pont;
2. díj: Zsombó István 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 216 pont;
3–4. díj: Páhoki Tamás 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 213 pont;
3–4. díj: Szécsi Adél Lilla 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 213 pont;
6–7. díj: Marozsák Tóbiás 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 210 pont;
6–7. díj: Szilágyi Éva 10. o. (Újvidék, Jovan Jovanovic Zmaj Gimnázium) 210 pont;
9. díj: Édes Lili 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 206 pont;
10. díj: Mikulás Zsófia 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 203 pont;

Dicséretben részesült:

11. Póta Balázs 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 197 pont;
12. Sebe Anna 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 195 pont;
13. Tóth Máté 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 193 pont;
14–15. Bukor Benedek 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 186 pont;
14–15. Paulovics Péter 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 186 pont;
16. Kamenár Gyöngyvér 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 184 pont;
17. Varga Kristóf 10. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 183 pont;
18–19. Cseh Noémi 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 181 pont;
18–19. Mályusz Attila 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 181 pont;
21. Fraknói Ádám 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 171 pont;
22–23. Horváth Botond 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 168 pont;
22–23. Thuróczy Mylan 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 168 pont;
25. Czirják Lilla 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 164 pont;
26. Richlik Róbert 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 161 pont;
30. Kovács Marcell 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 150 pont;
31. Kis Alexandra 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 149 pont;
32. János Zsuzsa Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 148 pont;
33–35. Malák Péter 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 147 pont;
33–35. Veres Bálint 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 147 pont;
36. Markó Anna Erzsébet 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 142 pont;
37. Szalay Gergő 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 138 pont;
38–39. Barta Gergely 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 135 pont;
38–39. Karácsony Márton 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 135 pont;
40–41. Pszota Máté 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 133 pont;
42–43. Beke-Szabó Csenge 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 132 pont;
42–43. Hegedűs Marcell 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 132 pont;
44–45. Kassai Levente 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 130 pont;
44–45. Török Emese 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 130 pont;
46–47. Fucskár Patrícia 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 123 pont;
46–47. Szilágyi Botond 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 123 pont;
48. Demeter Gergő 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 122 pont;
49. Pintér Balázs 10. o. (Budapest, Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium) 120 pont;

Következik:

51. Vlaszov Artúr 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 109 pont;
52–53. Keceli-Mészáros Tivadar 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 107 pont;
52–53. Villányi Soma 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 107 pont;
54. Sántha Balázs 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 103 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.