Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2015/2016

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Dékány Barnabás (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 247 pont;
1–2. díj: Pálvölgyi Szilveszter (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 247 pont;
4. díj: Pinke Jakab Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 244 pont;
5. díj: Kovács Kristóf (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 241 pont;
6. díj: Kertész Ferenc (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 239 pont;
7–8. díj: Hoffmann Balázs (Eger, Dobó István Gimnázium) 238 pont;
7–8. díj: Póta Balázs (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 238 pont;
10. díj: Barta Ákos (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 236 pont;

Dicséretben részesült:

11. Bertók Zsanett (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 235 pont;
12. Mészáros Márton (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 233 pont;
13. Kluèka Vivien (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 232 pont;
16. Gilicze Márton (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 227 pont;
18. Rubovszky Cecília (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 219 pont;
19–20. Csáfordi József (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 218 pont;
19–20. Marshall Tamás (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 218 pont;
23–24. Debreczeni Tibor (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 213 pont;
26. Nagy Csaba Jenő (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 207 pont;
28. Bognár Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 200 pont;
29. Szántó Julianna (Budapest, Németh László Gimnázium) 198 pont;
30. Fekete Barnabás (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 196 pont;
31. Nyitrai Boglárka (Brüsszel, European School) 191 pont;
34. Hegedűs András (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 185 pont;
36. Mester Gyöngyvér (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 179 pont;
38–39. Gréczi Gergely Ádám (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 177 pont;
42. Farkas Norbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 173 pont;

Következik:

47–48. Hegedüs Péter (Tata, Eötvös József Gimnázium) 161 pont;
47–48. Zsótér Laura (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 161 pont;
49–50. Kovács Levente András (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 156 pont;
52. Simon Máté (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 151 pont;
54–56. Bálint Szilárd (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 148 pont;
54–56. Végvári Domonkos Ferenc (Budapest, Piarista Gimnázium) 148 pont;
57–58. Szabó Péter (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 144 pont;
60. Koleszár Panna (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 140 pont;
62. Lapu Kolos (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 138 pont;
63–64. Kulcsár Szabó András (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 137 pont;
63–64. Szöllősi Brigitta (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 137 pont;
65. Nagy Gábor János (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 136 pont;
66. Németh Ágnes Sára (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 134 pont;
70. Lénárt Martin (Heves, Eötvös József Középiskola) 128 pont;
72. Gortka Bence (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 123 pont;
73–74. Korecz Gábor (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 122 pont;
77. Miskolczi Abigél (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 117 pont;
79. Berky Bence (Budapest, Piarista Gimnázium) 114 pont;
80. Jankovits András (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 113 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.