Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 220 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Markó Gábor 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 220 pont;
2. díj: Fonyi Máté Sándor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 208 pont;
3. díj: Hordós Adél Zita 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Gimnázium) 207 pont;
4. díj: Shuborno Das 9. o. (Bangalore, Ryan International School) 203 pont;
5. díj: Biró Ádám 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 201 pont;
6. díj: Williams Hajna 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 199 pont;
7. díj: Pinke Andrea 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 198 pont;
8. díj: Kis Károly 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 197 pont;
9–10. díj: Gém Viktória 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 195 pont;
9–10. díj: Kovács Zita 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 195 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Schenk Anna 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 172 pont;
12–13. Székelyhidi Klára 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 172 pont;
14. Rusvai Miklós 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 171 pont;
15. Jánosdeák Márk 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 168 pont;
16–17. Andó Viola 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 165 pont;
16–17. Szalontai Kinga Sára 10. o. (Budapest, Deák Téri Evangélikus Gimnázium) 165 pont;
18. Trombitás Karolina Sarolta 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 164 pont;
19. Czett Mátyás 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 163 pont;
20. Werner András 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 159 pont;
21. Csóti Kristóf 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 155 pont;
22–23. Ács Imre 10. o. (Petah Tikva, Darke Noam Yeshiva High School) 151 pont;
24. Kalabay László 10. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 146 pont;
25. Forgács Kata 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 140 pont;
26. Hámori Janka 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 138 pont;
28. Kiss Dávid 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 134 pont;
29. Mendei Barna 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 129 pont;
30. Nagy Eszter 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 126 pont;
31–33. Csóti Balázs 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 120 pont;
31–33. Demcsák Ágnes 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 120 pont;
31–33. Urszuly Csenge 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 120 pont;
34. Gál Bence 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 119 pont;
35. Ill Ninetta 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 115 pont;
36. Szente Péter 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 113 pont;

Következik:

37. Al-Hag Máté Amin 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 109 pont;
39. Lukács Emma 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 104 pont;
40. Rassai Erik 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 100 pont;
41. Görcs András 9. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 99 pont;
42–43. Horváth Anikó 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 97 pont;
42–43. Szeibel Richard 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 97 pont;
44. Kozák Balázs 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 87 pont;
45. Harmath Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 85 pont;
46. Rátki Luca 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 82 pont;
47. Bérczi Péter 10. o. (Szeged, Szegedi Deák Ferenc Gimnázium) 81 pont;
48. Falvay Júlia 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 78 pont;
49. Veibli-Magyari Kristóf 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 76 pont;
50. Lezsák Domonkos 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 75 pont;
51–54. Bálint Dalma 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 74 pont;
51–54. Farády Simon 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 74 pont;
51–54. Német Franciska 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 74 pont;
51–54. Papp Márton 9. o. (Rozsnyó, Pavol Jozef Šafárik Gimnázium Rožňava) 74 pont;
55–56. Bárdos Deák Botond 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 73 pont;
55–56. Pásti Bence 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 73 pont;
59. Oláh Zsófia 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 68 pont;
60. Kovács-Deák Zsombor 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 67 pont;
62. Halász Lajos 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 65 pont;
63–64. Bottlik Domonkos 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 64 pont;
63–64. Kocsmár Martin 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 64 pont;
65–66. Baráth László 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 61 pont;
65–66. Kozma Kristóf 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 61 pont;
67. Babolcsay Barbara 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 59 pont;
68. Jelinek Dorka 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 58 pont;
69–71. Abonyi Kata 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 57 pont;
69–71. Ámmer Fanni 10. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 57 pont;
69–71. Szemerédi Előd 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 57 pont;
72. Adravecz Balázs 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 56 pont;
73. Szabados Balázs 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 55 pont;
74. Molnár Nóra 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 54 pont;
75. Kelemen Lajos 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 53 pont;
76–77. Bíró Ferenc 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 51 pont;
76–77. Király Róbert 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 51 pont;
78–82. Gyuricza Gergő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 50 pont;
78–82. Juszt Anna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 50 pont;
78–82. Kinyó Kincső 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 50 pont;
78–82. Rozgonyi Gergely 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 50 pont;
78–82. Szücs Péter 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 50 pont;
83–86. Cseh Dániel 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 49 pont;
83–86. Földvári Ádám 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 49 pont;
83–86. Hegedűs Eszter 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 49 pont;
83–86. Hock Ádám 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 49 pont;
87. Kendrovszki Márk 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 48 pont;
88–91. Ajtai Janka 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 47 pont;
88–91. Facskó Vince 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 47 pont;
88–91. Pálfi Bálint 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 47 pont;
92. Szabó Álmos Levente 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 46 pont;
93–95. Balogh Bence 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 45 pont;
93–95. Nagy Eszter 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 45 pont;
96–98. Horváth Szilárd 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 44 pont;
96–98. Száz Máté 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 44 pont;
96–98. Vándorffy Áron 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 44 pont;
99. Dénes Gergő 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 43 pont;
100–103. Győri Krisztina Boróka 9. o. (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium ) 42 pont;
100–103. Horcsin Bálint 9. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 42 pont;
100–103. Németh Ábel 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 42 pont;
104–105. Fekete Bálint Bertalan 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 41 pont;
104–105. Vesztergombi András 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 41 pont;
106–107. Imre Tamás 9. o. (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 40 pont;
106–107. Németh Kristóf 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 40 pont;
108–111. Cseke Tibor 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 39 pont;
108–111. Dózsa Ferenc 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 39 pont;
108–111. Imreh Júlia 9. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 39 pont;
108–111. Vincze Lilla 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 39 pont;
112–114. Antal Réka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
112–114. Bordás Milán 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
112–114. Wagner Dávid Barnabás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 38 pont;
115–118. Bárczi Enikő Anna 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 37 pont;
115–118. Döme Zsófia 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 37 pont;
115–118. Molnár Kristóf András 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 37 pont;
119–120. Antal Virág Anna 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 36 pont;
119–120. Lipovics Dániel 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 36 pont;
121–124. Horváth Lili 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 35 pont;
121–124. Oláh Barbara Mónika 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 35 pont;
121–124. Purzsa Aletta 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
121–124. Trombitás Hanna Lívia 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 35 pont;
125–128. Kovács Anna 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 34 pont;
125–128. Kreisz Bálint 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 34 pont;
125–128. Molnár Atina 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
125–128. Purgel Dóra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 34 pont;
129. Rékási Bence 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
130. Dombai Zétény 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 32 pont;
131. Vass Erik Márk 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 31 pont;
132. Takács Maja 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 30 pont;
133. Kovács Szabolcs 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 29 pont;
134–138. Abkarovits Géza Mátyás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
134–138. Fazekas Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
134–138. Hutócki Zoltán 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 28 pont;
134–138. Makszin Mátyás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 28 pont;
134–138. Réz Dávid 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 28 pont;
139–140. Kincses Benedek 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 27 pont;
141–144. Farkas Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 26 pont;
141–144. Sepsi Csombor Márton 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 26 pont;
141–144. Szajkó Bence Gergő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 26 pont;
145–149. Leskó Eszter Rózsa 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
145–149. Majerusz Ádám 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 25 pont;
145–149. Pikéthy Áron 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 25 pont;
145–149. Pintér Martin Sándor 10. o. (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 25 pont;
150–152. Kim Levente 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 24 pont;
150–152. Kovács Kinga 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont;
150–152. Sándor Réka 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
154–156. Balogh Anna 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 22 pont;
154–156. Csikós Patrik 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 22 pont;
157–160. Csahók Mihály 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 21 pont;
157–160. Orosz Bence 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
161–164. Békésy Ágnes 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 20 pont;
161–164. Benedek Eszter 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 20 pont;
161–164. Jávorka Marcell 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 20 pont;
161–164. Tóth Kristóf ZMG 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 20 pont;
165–168. Baráth Bettina 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 19 pont;
165–168. Koleszár Kristóf 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
165–168. Kőfaragó Nándor 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 19 pont;
165–168. Virág Levente 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 19 pont;
169–170. Hoppál Zoltán 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 18 pont;
171–179. Balaskó Dénes 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 17 pont;
171–179. Dorn Anna 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 17 pont;
171–179. Edőcs Dániel 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 17 pont;
171–179. Kelemen Dávid 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 17 pont;
171–179. Koós Márton János 9. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 17 pont;
171–179. Marton Laura 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
171–179. Nagy Bálint 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 17 pont;
171–179. Nánássy Ábris Dénes 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont;
171–179. Németh Bence 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 17 pont;
182–190. Besenyei Gábor 10. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 15 pont;
182–190. Hevesi Csongor 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
182–190. Markó István 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont;
182–190. Pál Mihály 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
182–190. Sümegi Géza 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont;
182–190. Tersztenyák Balázs 10. o. (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 15 pont;
191–194. Hegedűs János Róbert 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 14 pont;
191–194. Op Den Kelder Júlia 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 14 pont;
195–202. Csécsi Marcell 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
195–202. Glavosits Villő 9. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 13 pont;
195–202. Merkel Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
195–202. Németh Ádám 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 13 pont;
195–202. Sike András 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
195–202. Suszter Ágnes Eleonóra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
195–202. Tóth Szilárd 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
195–202. Varga-Balázs Kristóf 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
203–210. Böröcz István 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 12 pont;
203–210. Fazekas Bálint 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 12 pont;
203–210. Keresztesi Áron Zsombor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
203–210. Pap Arion 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
203–210. Rosztoczy Csaba 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 12 pont;
203–210. Varga Dóra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
203–210. Vörös Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
211–216. Ábri Attila Gergő 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
211–216. Bendicskó Laura 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
211–216. Imre Flóra 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 11 pont;
211–216. Kovács András 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 11 pont;
217–228. Bohus Ádám 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
217–228. Fenyvesi Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
217–228. Holczer Vanda 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
217–228. Kiss Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
217–228. Longaver Szabolcs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
217–228. Palya Ádám 10. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 10 pont;
217–228. Pipicz Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
217–228. Szalontai Máté 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
217–228. Tejas Gopalakrishna 10. o. (Winchester, MA, USA, Homeschool) 10 pont;
217–228. Tósoki Samu 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
229–242. Antics Hilda 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 9 pont;
229–242. Gombos Zsófia 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
229–242. Gyurász Martin 10. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 9 pont;
229–242. Jost Márk Benedek 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
229–242. Kara Zsombor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
229–242. Kovács Gábor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
229–242. Ladányi Dániel 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
229–242. Lerch Tamara 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
229–242. Molnár Dániel 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
229–242. Szép Emma 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 9 pont;
229–242. Török Vince 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 9 pont;
243–253. Csordás Henrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
243–253. Drong Máté 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
243–253. Éberle Richárd 10. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 8 pont;
243–253. Hegyi Benedek 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
243–253. Molnár Bálint 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
243–253. Spisák Blanka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
243–253. Viharos Márta Judit 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 8 pont;
254–264. Agócs Dániel 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 7 pont;
254–264. Iván Alexa 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 7 pont;
254–264. Kun Tóbiás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
254–264. Lukács Márton 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 7 pont;
254–264. Miskolci Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
254–264. Molnár Apollónia Kármen 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
254–264. Munkácsi Zalán Ákos 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
254–264. Nyíri Anna Eszter 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 7 pont;
254–264. Pongrácz Dávid 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 7 pont;
265–269. Nyiri Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
265–269. Ottó Panna 9. o. (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 6 pont;
265–269. Szűcs Veronika 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
265–269. Török Gergő 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
270–299. Béres András 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
270–299. Bíró Szintia 10. o. (Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 5 pont;
270–299. Deák Bence 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
270–299. Éliás Orsolya 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
270–299. Hajkó Bálint 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
270–299. Kereszes Kornél 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
270–299. Kovács Benedek 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
270–299. Maurer Anna 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
270–299. Muszka Gabriella 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
270–299. Nagy Soma 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
270–299. Ocsenás Lili 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
270–299. Olajos Péter Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
270–299. Oleár Zalán 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
270–299. Papdi Péter 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 5 pont;
270–299. Schein Péter 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
270–299. Szabó Péter 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
270–299. Szalontai Dorina Enikő 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
270–299. Szita Gergely 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 5 pont;
270–299. Szőllősy András 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
270–299. Tölgyes Viktória 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
270–299. Zengő Milán 9. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 5 pont;
300–306. Bán Ákos Richard 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
300–306. Bátori Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
300–306. Komáromi Brigitta Tünde 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
300–306. Matiz Eszter 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
300–306. Nagy Zétény 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
300–306. Peiker Balázs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
307–319. Berente Bálint 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 3 pont;
307–319. Bertényi Félix 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 3 pont;
307–319. Bunda Ágota 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
307–319. Farkas Dániel 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
307–319. Formanek Cecília 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
307–319. Heicz Olivér 10. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 3 pont;
307–319. Horváth Márton 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
307–319. Jeddi Gábor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
307–319. Kálvári Attila 10. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 3 pont;
307–319. Kertész Anna 9. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
307–319. Szabó Bianka 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
307–319. Tóth Barnabás 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
320–335. Csarankó Dorottya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
320–335. Csizmadia Réka 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 2 pont;
320–335. Dexter Áron Joshua 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
320–335. Domján Dorina 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
320–335. Duli Bálint 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 2 pont;
320–335. Fürj Alina Hanna 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
320–335. Gulyás Zsolt 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
320–335. Laczai Lénárd 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
320–335. Nagy Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
320–335. Nagy Dóra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
320–335. Oláh Kata Veronika 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 2 pont;
320–335. Potocnik Marcel 10. o. (London, City of London School) 2 pont;
320–335. Takács Emília 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
320–335. Terdik Tamás 9. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 2 pont;
320–335. Thomay Gábor 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
336–359. Amamou Martin 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont;
336–359. Bali Benjamin 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 1 pont;
336–359. Bense Marcell István 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
336–359. Czotter Benedek 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont;
336–359. Faragó Zsombor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
336–359. Gárdi Bálint 9. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 1 pont;
336–359. Gerőcs Gergő 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
336–359. Hegedűs Dániel 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 1 pont;
336–359. Kelemen Réka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
336–359. Korom Tamás 10. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 1 pont;
336–359. Kovács Levente 10. o. (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 1 pont;
336–359. Lengyel Levente 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 1 pont;
336–359. Popik Máté 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 1 pont;
336–359. Regős Márk 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
336–359. Répási Dávid 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
336–359. Réthy Kinga 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
336–359. Szabó Áron 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
336–359. Szabó Helga 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 1 pont;
336–359. Szakács Dóra Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont;
336–359. Szántó Gergely 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
336–359. Tomori Lilla Boglárka 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
336–359. Vadnai Mátyás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.