Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2017/2018

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is nem véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2017. szeptember C. 1427., C. 1428., C. 1429., C. 1430., C. 1431.
2017. október C. 1434., C. 1435., C. 1436., C. 1438.
2017. november C. 1441., C. 1442., C. 1443., C. 1444., C. 1445. C. 1437.
2017. december C. 1451., C. 1452. C. 1448., C. 1449., C. 1450.
2018. január C. 1455., C. 1456., C. 1457., C. 1458., C. 1459.

Az összes feladat helyes megoldásával 80 pontot lehetett elérni.

25–27. Székelyhidi Klára 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 56 pont;
34. Mendei Barna 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 49 pont;
68–70. Molnár Atina 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
77–78. Száz Máté 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 30 pont;
85–87. Nagy Eszter 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 28 pont;
88–91. Dombai Zétény 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 27 pont;
88–91. Molnár Nóra 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 27 pont;
92–96. Szajkó Bence Gergő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 26 pont;
102–104. Ajtai Janka 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
109–113. Lipovics Dániel 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 22 pont;
123–128. Dénes Gergő 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 19 pont;
123–128. Kovács Kinga 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont;
123–128. Kreisz Bálint 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 19 pont;
136–140. Antal Réka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
141–153. Jávorka Marcell 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 15 pont;
141–153. Purzsa Aletta 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
141–153. Sándor Réka 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 15 pont;
154–159. Baráth Bettina 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 14 pont;
160–166. Takács Maja 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 13 pont;
172–178. Pap Arion 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
172–178. Purgel Dóra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
172–178. Varga-Balázs Kristóf 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
179–191. Balogh Anna 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
179–191. Orosz Bence 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
179–191. Pál Mihály 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
179–191. Tejas Gopalakrishna 10. o. (Winchester, MA, USA, Homeschool) 10 pont;
192–206. Böröcz István 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
192–206. Hegedűs János Róbert 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 9 pont;
207–213. Viharos Márta Judit 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 8 pont;
214–226. Drong Máté 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
214–226. Munkácsi Zalán Ákos 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
233–264. Papdi Péter 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 5 pont;
265–269. Kiss Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
280–291. Csarankó Dorottya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
280–291. Domján Dorina 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 2 pont;
280–291. Oláh Kata Veronika 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 2 pont;
280–291. Potocnik Marcel 10. o. (London, City of London School) 2 pont;
292–310. Matiz Eszter 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.