Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 220 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Surján Anett 12. o. (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 212 pont;
4. díj: Szécsi Adél Lilla 12. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 207 pont;
5. díj: Agócs Katinka 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 206 pont;
6. díj: Jankovits András 11. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 196 pont;
7–8. díj: Bukor Benedek 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 194 pont;
7–8. díj: Debreczeni Tibor 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 194 pont;
9. díj: Dékány Barnabás 11. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 191 pont;
10. díj: Spányik Teodor 12. o. (Budapest, Képző-és Iparművészeti Szakgimnázium és Kollégium) 190 pont;

Dicséretben részesült:

12. Ajtai Boglárka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 187 pont;
13. Rittgasszer Ákos 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 186 pont;
18. Paksi Barnabás 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 159 pont;
19–20. Kiszelovics Dorina 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 157 pont;
19–20. Tóth Imre 11. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 157 pont;
21–22. Balog Lóránd 11. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 153 pont;
21–22. Wolff Vilmos 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 153 pont;
23. Mészáros Márton 11. o. (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 131 pont;
24. Nyitrai Boglárka 11. o. (Brüsszel, European School) 128 pont;
25. Gárdonyi Csilla Dóra 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 124 pont;
26. Vlaszov Artúr 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 123 pont;
27. Varga Viktor 11. o. (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 122 pont;
28. Török Boldizsár 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 110 pont;

Következik:

30. Mészáros Melinda 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 104 pont;
33. Kovács Tamás 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 96 pont;
34. Pszota Máté 12. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 89 pont;
35. Lajkó Áron 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 88 pont;
38. Tóth Petra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 80 pont;
39. Lapu Kolos 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 79 pont;
41–42. Horváth László 12. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 75 pont;
41–42. Kulcsár Krisztina 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 75 pont;
45–46. Havlik Miklós 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 65 pont;
48. Kovács Bence 11. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimnázium) 62 pont;
49–50. Kis-Tóth Janka 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 59 pont;
49–50. Porkoláb Mercédesz 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 59 pont;
51–52. Molnár Ádám 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 58 pont;
51–52. Takács Réka 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 58 pont;
53. Varga Dániel Jonatán 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 57 pont;
54. Gréczi Gergely Ádám 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 56 pont;
55–56. Szűcs Eszter 12. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 55 pont;
59–60. Dobay Ádám 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 50 pont;
59–60. Draskóczi Dóra Boglárka 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 50 pont;
61. Misik Márton 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 47 pont;
62–63. Kálóczi Kornél 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 46 pont;
62–63. Szántó Dániel 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 46 pont;
64. Hegedűs András 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 44 pont;
65. Tóth Zoltán 11. o. (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 43 pont;
66–68. Gárgyán Barnabás 11. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 42 pont;
66–68. Négyessy Eszter 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 42 pont;
69–71. Nagyváradi Balázs 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 41 pont;
69–71. Zentai Flóra 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 41 pont;
73. Gere Virág 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 39 pont;
75–76. Wrabel Balázs 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 37 pont;
77–78. Balázs Benjámin 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 34 pont;
77–78. Lénárt Martin 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 34 pont;
79–81. Gulyás Bálint 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
79–81. Kubik Emese 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 33 pont;
82–84. Likavcsán János 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 32 pont;
82–84. Mester Gyöngyvér 11. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 32 pont;
82–84. Vass Lívia 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
86–89. Julinek István 11. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 29 pont;
86–89. Martos Letícia 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
86–89. Németh Ágnes Sára 11. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 29 pont;
90–92. Dézsi Viktória 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 25 pont;
90–92. Kún Hanga 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 25 pont;
90–92. Nagy Bernadett 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
93. Halász Mihály 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
94–95. Robotka Adrián 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
94–95. Tierra Coral Luis Geovanny 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
96–97. Vezse Botond 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
98–99. Soós Gergő 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
98–99. Zsemberi Dániel 12. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium) 21 pont;
100–105. Bálint Brigitta 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 20 pont;
100–105. Bálint Csenge 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 20 pont;
100–105. Kiss Anna 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 20 pont;
100–105. Madarász Tamás 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 20 pont;
100–105. Sándor Boglárka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
100–105. Szántó Julianna 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 20 pont;
106–107. Nagy Gábor János 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 19 pont;
108–111. Laczkó Anna 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 18 pont;
108–111. Magyar Róbert Attila 11. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 18 pont;
108–111. Szöllősi Brigitta 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 18 pont;
108–111. Török Ábel 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
112–118. Bodgál Attila Zoltán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
112–118. Bukovszki Laura 11. o. (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 17 pont;
112–118. Facskó Benedek 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 17 pont;
112–118. Herpai Ádám 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
112–118. Mónos Péter 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 17 pont;
112–118. Ruzsa Kata 11. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 17 pont;
112–118. Volarik Dóra 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 17 pont;
119–121. Apró Dániel 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
119–121. Fekete Zsófia 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 16 pont;
119–121. Orbán Balázs Zsolt 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
122–125. Demeter Bianka Vivien 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 15 pont;
122–125. Kaposi Benedek 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 15 pont;
122–125. Nagy Klaudia 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
122–125. Rozenberszki Zsófia 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 15 pont;
126–133. Andorfi István 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 14 pont;
126–133. Bulyáki Soma 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 14 pont;
126–133. Dobos Balázs 11. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 14 pont;
126–133. Dócs Bernadett 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 14 pont;
126–133. Huszár Dániel 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 14 pont;
126–133. Kocsák Boglárka 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
126–133. Kolláth István Tibor 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 14 pont;
126–133. Sipos Fanni Emma 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 14 pont;
134–137. Földvári Ádám Dávid 11. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
134–137. Kozma Balázs 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
134–137. Mengyán Márton 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
134–137. Zalavári Ábel 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont;
138–140. Börcsök Barnabás 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
138–140. Hajdú Petra 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 12 pont;
141–148. Bihari-Kiss Flóra 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
141–148. Csilling Eszter 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
141–148. Fürjész Péter 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
141–148. Gémes Mirjam 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 10 pont;
141–148. Hunyadi Marcell 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
141–148. Kozma Bianka 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
141–148. Rácz Imre 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
141–148. Szügyi Attila 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
149–157. Bunda Boldizsár 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
149–157. Debreczeni Ákos 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
149–157. Gortka Bence 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 9 pont;
149–157. Pocsai Henrietta 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
149–157. Rab Domonkos 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 9 pont;
149–157. Remény Olivér 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 9 pont;
149–157. Szász Kristóf 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
158–168. Csikós-Nagy Máté 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
158–168. Györki Bianka 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
158–168. Huszár Dóra 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 8 pont;
158–168. Illés Dorottya Lilla 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
158–168. Király Ági 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
158–168. Oláh Zsolt 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
158–168. Rozmán Milán 11. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimnázium) 8 pont;
158–168. Varga-Molnár Bertalan 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
158–168. Veress Luca 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
158–168. Zsiros Levente 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
169–171. Horváth János 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 7 pont;
169–171. Mócz Márton 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
169–171. Torday Nándor 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
172–177. Bidlek Márton 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
172–177. Kiss Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
172–177. Sántha Balázs 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
172–177. Sólyom Balázs 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
172–177. Tirpák Péter 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
178–188. Bíró Hanna 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
178–188. Bukovenszki Réka 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
178–188. Császár Kornél 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
178–188. Hajdú-Molnár Illés 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
178–188. Halász Petra 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
178–188. Horváth Dávid 12. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 5 pont;
178–188. Kőrössy Máté 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 5 pont;
178–188. Pónus Gergely 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
178–188. Szabó Balázs 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
178–188. Szász Eszter 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
189–197. Czakó Dorina 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
189–197. Ott Benjámin 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
189–197. Pászti Márta Eszter 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 4 pont;
189–197. Perosa Sandra 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
189–197. Poncsák Ákos 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
189–197. Somosi Fanni 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
189–197. Szatmári Boldizsár 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
198–209. Barkai Gyöngy 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
198–209. Bodicsi Bianka 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
198–209. Csókás Bence Viktor 12. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;
198–209. Kovács Bálint 11. o. (Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 3 pont;
198–209. Kovács Zsófia 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
198–209. László Máté 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;
198–209. Pozvai Bálint 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont;
198–209. Szendi Barbara 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;
198–209. Tóth Dániel 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
198–209. Tóth Kornél 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
198–209. Vadon Enikő 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
210–212. Fent István 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 2 pont;
210–212. Rátkai Ádám 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
213–224. Béni Gergely 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
213–224. Druzsin Nikoletta 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
213–224. Francia Dávid 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
213–224. Galovszky Rebeka 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
213–224. Kádár Bálint 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
213–224. Kormos Gergely 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
213–224. Nagy Viktor Máté 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
213–224. Soós Bendegúz 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
213–224. Szentes János Álmos 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 1 pont;
213–224. Szőke Kinga 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 1 pont;
213–224. Tibolya Dávid 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
213–224. Tóth Tamás 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.