Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2017/2018

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is nem véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2017. szeptember C. 1429., C. 1430., C. 1431., C. 1432., C. 1433.
2017. október C. 1436., C. 1438., C. 1439. C. 1440.
2017. november C. 1443., C. 1444., C. 1445., C. 1446., C. 1447. C. 1437.
2017. december C. 1451., C. 1452., C. 1454. C. 1450., C. 1453.
2018. január C. 1457., C. 1458., C. 1459., C. 1460., C. 1461.

Az összes feladat helyes megoldásával 80 pontot lehetett elérni.

12–14. Debreczeni Tibor 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 70 pont;
15–17. Bukor Benedek 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 69 pont;
36–37. Tóth Petra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 36 pont;
41–45. Nyitrai Boglárka 11. o. (Brüsszel, European School) 33 pont;
46–47. Kulcsár Krisztina 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 32 pont;
52–54. Kis-Tóth Janka 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 29 pont;
58–61. Likavcsán János 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 27 pont;
58–61. Mester Gyöngyvér 11. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 27 pont;
66–67. Gere Virág 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 25 pont;
72–75. Vass Lívia 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
84–87. Magyar Róbert Attila 11. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 18 pont;
94–96. Laczkó Anna 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 16 pont;
100–104. Vezse Botond 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
105–110. Kozma Balázs 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
105–110. Nagy Bernadett 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
111–114. Török Ábel 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
115–119. Apró Dániel 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
115–119. Kubik Emese 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
115–119. Soós Gergő 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
120–128. Bihari-Kiss Flóra 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
120–128. Nagy Klaudia 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
137–148. Huszár Dóra 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 8 pont;
149–156. Torday Nándor 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
163–176. Császár Kornél 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
163–176. Csilling Eszter 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
163–176. Kiss Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
177–187. Sándor Boglárka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
177–187. Somosi Fanni 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
188–198. Szendi Barbara 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;
199–204. Bíró Hanna 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
199–204. Vadon Enikő 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
205–215. Nagy Viktor Máté 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
205–215. Soós Bendegúz 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont;
205–215. Szentes János Álmos 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 1 pont;
205–215. Tibolya Dávid 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.