Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 85 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Andó Lujza (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 80 pont;
2–3. díj: Menyhárt Tamás (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma) 78 pont;
4–5. díj: Kis-Bogdán Kolos (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 76 pont;
4–5. díj: Szántó Barnabás (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 76 pont;
7. díj: Egyed Márton (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 65 pont;
8–9. díj: Györgyfalvai Fanni (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 63 pont;
8–9. díj: Sümegi Géza (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 63 pont;

Dicséretben részesült:

14. Beke Zsolt (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 50 pont;
17. Schäffer Bálint (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 41 pont;
21–23. Szeibel Richard (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 31 pont;
25. Lapos Adrian (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 29 pont;
26–27. Mikó János (Szentendre, Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium) 28 pont;

Következik:

28–29. Dormán Mihály Vilmos (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 27 pont;
28–29. Molnár Kristóf András (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 27 pont;
37–42. Hajnal Lilla Viola (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 22 pont;
37–42. Potyondi Gergely József (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 22 pont;
37–42. Tiszaváry Nóra (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 22 pont;
45–46. Komzsik Mátyás (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 20 pont;
47–48. Kalmár Levente (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
49–53. Borbély András (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 18 pont;
49–53. Koósa Tamás Alex (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 18 pont;
55. Viharos Márta Judit (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 16 pont;
56–60. Lengyel Levente (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 15 pont;
56–60. Várhidi Attila (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 15 pont;
56–60. Zsigmond Botond (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 15 pont;
63–67. Bernátsky Márton (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 13 pont;
63–67. Gulkai Barna Tádé (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 13 pont;
63–67. Vizhányó Gréta (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 13 pont;
68–69. Sepsi Csombor Márton (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
74–76. Mészáros Katalin (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 9 pont;
74–76. Neubrandt Roland (Szentendre, Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont;
77–81. Bagyinszki Ádám (Gödöllő, Gödöllői Török Ignác Gimnázium) 8 pont;
77–81. Petri Gyula (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 8 pont;
77–81. Tóth Krisztián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 8 pont;
82–89. Böröcz István (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
82–89. Kiss Ferenc András (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 6 pont;
90–91. Kardos Lívia (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 5 pont;
92–101. Takács Balázs (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 3 pont;
102–103. Rickert Ferenc (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 2 pont;
104–107. Kovács Vivien (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.