Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 85 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Szakáll Lili (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 80 pont;
4. díj: Forgács Kata (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 69 pont;
5. díj: Kovács Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 64 pont;

Dicséretben részesült:

6. Bíró Ferenc (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 59 pont;
7. Kovács Kristóf (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 57 pont;
8. Bárdos Deák Botond (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 55 pont;
9. Kovács Levente (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 53 pont;
12–13. Farády Simon (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 36 pont;
12–13. Földvári Ádám (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 36 pont;
14. Bottlik Domonkos (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 35 pont;
15. Ludányi Csongor (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 31 pont;

Következik:

16. Fekete Bálint Bertalan (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 27 pont;
17. Benedek Eszter (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 22 pont;
18. Bethlen Máté (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
20. Hutócki Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
21. Faitli Zoltán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
22–25. Dobó István (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
22–25. Karmacsi Tamás (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
22–25. Kiss Máté (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
26. Nagy Eszter (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 8 pont;
27. Fecske Benjámin (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 7 pont;
28–29. Makay Kristóf (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 6 pont;
28–29. Takács Maja (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 6 pont;
30–31. Kis Károly (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 5 pont;
30–31. Tirts Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
33–35. Molnár Ákos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
33–35. Szűcs Tamás (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
33–35. Tóth Fanni (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
36. Pongrácz Dávid (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 2 pont;
37–38. Farkas Szabolcs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
37–38. Károlyi Kornélia Beáta (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.