Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Horcsin Bálint 9. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 252 pont;
3. díj: Békési Péter 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 217 pont;
4. díj: Papp Marcell Miklós 8. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 172 pont;
6. díj: Zsombó István 12. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 136 pont;

Dicséretben részesült:

7. Porkoláb Mercédesz 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 113 pont;

Következik:

9. Varga Balázs 9. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 95 pont;
10. Csikós Patrik 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 93 pont;
11. Kis Lázár Bence 12. o. (Dunaszerdahely, Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium) 83 pont;
12. Hordós Adél Zita 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Gimnázium) 80 pont;
13. Gáspár Attila 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 74 pont;
14. Rittgasszer Ákos 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 66 pont;
16. Sepsi Csombor Márton 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 57 pont;
17. Csahók Mihály 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 52 pont;
18–19. Bodgál Attila Zoltán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 48 pont;
18–19. Horváth Lili 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 48 pont;
21. Nagy Valentin 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 42 pont;
22. Földi Dániel 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 41 pont;
23. Noszály Áron 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 39 pont;
26. Ritter Máté 9. o. (Baja, Türr István Gazdasági Szakközépiskola) 32 pont;
28. Csókás Bence Viktor 12. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 25 pont;
29–30. Pál Diána 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
31. Tersztenyák Balázs 10. o. (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 20 pont;
32–33. Kolláth István Tibor 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 18 pont;
34. Szőke Péter 8. o. (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 16 pont;
36. Koleszár Domonkos 8. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 14 pont;
37–44. Bodrogai András 10. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 10 pont;
37–44. Csécsi Marcell 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
37–44. Déri Barnabás 9. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 10 pont;
37–44. Dinya Gergely 9. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
37–44. Merkl Gergely 11. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 10 pont;
37–44. Székely Bendegúz 10. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 10 pont;
37–44. Takács Árpád 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
45–49. Csala Bálint 11. o. (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 9 pont;
45–49. Katkó Dominik 11. o. (Budapest, Kosztolányi Dezső Gimnázium) 9 pont;
45–49. Kiss Dániel Márk 11. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
45–49. Kovács Dániel 9. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 9 pont;
51–54. Kis-Bogdán Kolos 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 7 pont;
51–54. Kozma Dávid Márk 12. o. (Budapest, Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium) 7 pont;
51–54. Szajbély Sámuel 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 7 pont;
55. Horváth János 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
56. Molnár Gábor 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 2 pont.