Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2017/2018

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is nem véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2017. szeptember K. 547., K. 548., K. 549., K. 550., K. 551., K. 552.
2017. október K. 553., K. 554., K. 555., K. 556., K. 557., K. 558.
2017. november K. 559., K. 560., K. 561., K. 562., K. 563., K. 564.
2017. december K. 565., K. 566., K. 567., K. 568., K. 569., K. 570.
2018. január K. 571., K. 572., K. 573., K. 574., K. 575., K. 576.
2018. február K. 577., K. 578., K. 579., K. 580., K. 581., K. 582.
2018. március K. 583., K. 584., K. 586., K. 587. K. 585., K. 588.

Az összes feladat helyes megoldásával 240 pontot lehetett elérni.

29. Györgyfalvai Fanni (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 191 pont;
36. Kovács Gábor Benedek (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 171 pont;
40–42. Ryan Voecks (London, University College School) 154 pont;
54–55. Viharos Márta Judit (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 132 pont;
56–57. Varga Balázs (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 131 pont;
58. Szeibert Barnabás (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 129 pont;
77. Kirchhof Barna (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 101 pont;
81. Škarka Kašpar (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 96 pont;
95–99. Asztalos Noémi (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 85 pont;
127–132. NagyDávid (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 68 pont;
154–156. Domján Dorina (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 55 pont;
171–175. Gyöngyi Benedek (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 45 pont;
201–208. Hölbling Botond (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 30 pont;
221–224. Csarankó Dorottya (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 26 pont;
252–255. Oláh Kata Veronika (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 17 pont;
258–260. Kovács Vivien (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 15 pont;
265–270. Ocsenás Lili (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
271–275. Tóth Kristóf Imre (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont;
282–286. Supp György (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont;
287–289. Gajdos Marcell (Budapest, Németh László Gimnázium) 8 pont;
292–297. Balogh Boglárka (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
303–305. Király Hunor (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.