Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2017/2018

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Fonyi Máté Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 250 pont;
1–2. díj: Zempléni Lilla (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 250 pont;
3. díj: Cserkuti Sándor (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 248 pont;
4. díj: Kadem Aziz (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 247 pont;
5–6. díj: Horcsin Bálint (Budapest, Németh László Gimnázium) 242 pont;
5–6. díj: Sümegi Géza (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 242 pont;
7–8. díj: Biró Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 240 pont;
7–8. díj: Fekete András Albert (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 240 pont;
9. díj: Izsa Regina Mária (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 238 pont;
10. díj: Balogh Domonkos (Budapest, Németh László Gimnázium) 235 pont;

Dicséretben részesült:

12. Andó Lujza (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 231 pont;
14. Rassai Erik (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 227 pont;
18. Mácsai Dániel (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 222 pont;
20. Lengyel Katalin (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 218 pont;
22. Sas Mór (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 213 pont;
24–25. Csatári Alina (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 208 pont;
24–25. Hajdú Bálint (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 208 pont;
26. Bagyinszki Ádám (Gödöllő, Gödöllői Török Ignác Gimnázium) 205 pont;
27–28. Kéri Botond (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 202 pont;
27–28. Kiss Blanka (Budapest, Németh László Gimnázium) 202 pont;
29–30. Györgyfalvai Fanni (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 200 pont;
32. Tálas József Soma (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 187 pont;
33. Kovács Gábor Benedek (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 183 pont;
34. Berényi Dorottya Elanor (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 181 pont;
36. Mészáros Katalin (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 175 pont;
40. Ryan Voecks (London, University College School) 160 pont;
41–42. Mályusz Etre (Budapest, Madách Imre Gimnázium) 157 pont;
43. Tóth Gellért (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 154 pont;
44. Fazakas Luca (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 150 pont;

Következik:

45–46. Ottó Panna (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 148 pont;
45–46. Selmi Bálint (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 148 pont;
47–48. Dorn Anna (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 145 pont;
47–48. Egyed Márton (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 145 pont;
49. Kulcsár Kevin (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 144 pont;
51. Trombitás Hanna Lívia (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 141 pont;
52–54. Borvák Annamária (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 137 pont;
52–54. Fazekas Bálint (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 137 pont;
52–54. Varga Balázs (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 137 pont;
55–56. Koleszár Kristóf (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 132 pont;
55–56. Viharos Márta Judit (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 132 pont;
58–59. Bálint Lilla (Tata, Tatai Református Gimnázium) 129 pont;
58–59. Szeibert Barnabás (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 129 pont;
61–62. Ganczer Nándor (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 120 pont;
64. Szalontai Dorina Enikő (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 116 pont;
65–66. Molnár Lehel (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 115 pont;
65–66. Reischl Krisztián (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 115 pont;
67–68. Rittgasszer Tamás (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 114 pont;
67–68. Szita Gergely (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 114 pont;
69–70. Gortka Marcell (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 113 pont;
71–72. Németh Ádám (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 110 pont;
73. Németh Kristóf (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 109 pont;
77–78. Éliás Orsolya (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 101 pont;
77–78. Kirchhof Barna (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 101 pont;
80–81. Ajtai Janka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 99 pont;
80–81. Kovács Nikolett (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 99 pont;
82. Gubik Boglárka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 97 pont;
83. Škarka Kašpar (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 96 pont;
84. Tóth Miklós Dániel (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 94 pont;
86–88. Csépai Szilárd Áron (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 91 pont;
86–88. Peres Vivien (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 91 pont;
89. Söllei Virág (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 90 pont;
90. Csuka Csenge (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 89 pont;
91–93. Abkarovits Géza Mátyás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 88 pont;
91–93. Kárpáti Gergely (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 88 pont;
91–93. Tüske Anna (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 88 pont;
94. Schäffer Bálint (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 87 pont;
95–100. Asztalos Noémi (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 85 pont;
95–100. Duli Bálint (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 85 pont;
95–100. Falus Hanga (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 85 pont;
95–100. Gaál Gergő (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 85 pont;
95–100. Lengyel Péter (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 85 pont;
101–103. Fekete Balázs (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 84 pont;
101–103. Takács András (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 84 pont;
104. Dormán Mihály Vilmos (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 83 pont;
105–106. Gárdi Bálint (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 81 pont;
105–106. Kara Zsombor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 81 pont;
107–109. Di Giovanni Bence (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 80 pont;
107–109. Szappanos Miklós (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 80 pont;
111–112. Horváth Máté (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 76 pont;
111–112. Tóth-Szabad István (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 76 pont;
113–115. Danó Ádám (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 75 pont;
113–115. Simon Gergely (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 75 pont;
113–115. Szegeczki Nóra (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 75 pont;
116–117. Bukta Balázs József (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 74 pont;
119–121. Papp Dávid Zoltán (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 71 pont;
122–125. Gyenes Panna (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 70 pont;
122–125. NagyDávid (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 70 pont;
122–125. Szabó Endre (Tata, Tatai Református Gimnázium) 70 pont;
126–128. Kurely László Mózes (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 69 pont;
129–133. Gulyás Zalán (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 68 pont;
129–133. Király Zsófia (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 68 pont;
129–133. Orosz Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 68 pont;
129–133. Szűcs Eszter (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 68 pont;
134. Gál Péter (Tata, Tatai Református Gimnázium) 67 pont;
135. Maurer Kristóf (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 66 pont;
136–138. Bali Benjamin (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 65 pont;
136–138. Debreczeni Réka Eszter (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 65 pont;
136–138. Molnár Richárd (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 65 pont;
139–141. Hovodzák Orsolya (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 64 pont;
139–141. Söjtöry Barbara Sára (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 64 pont;
142–143. Hoppál Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 63 pont;
142–143. Szabó Bence (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 63 pont;
144–145. Kolumbán Viktória (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 62 pont;
146. Tóth Krisztián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 61 pont;
147–148. Balga Bence (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 60 pont;
147–148. Gombos Zsófia (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 60 pont;
149–150. Müller Eszter Abigél (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 59 pont;
151. Vinga Richárd (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 58 pont;
153–155. Domján Dorina (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 56 pont;
153–155. Vavra Otília (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 56 pont;
156–157. Glavosits Villő (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 55 pont;
156–157. Vadászi Tamás (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 55 pont;
158. Zaharov Alexa (Budapest, Németh László Gimnázium) 54 pont;
159. Ágoston Viktor (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 53 pont;
160. Eszterbauer Márk (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 52 pont;
161–163. Nánássy Ábris Dénes (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 51 pont;
161–163. Nemes Péter Alex (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 51 pont;
164–165. Balogh Zoltán (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 50 pont;
164–165. Szoboszlai Botond (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 50 pont;
166. Nagy Vanda Orsolya (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 49 pont;
167. Dinya Gergely (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 48 pont;
168–170. Kovács Mihály (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 46 pont;
168–170. Lapos Adrian (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 46 pont;
168–170. Sándor Mihály (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 46 pont;
171–176. Fehér Virág (Tata, Eötvös József Gimnázium) 45 pont;
171–176. Fiák Ádám (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 45 pont;
171–176. Gyöngyi Benedek (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 45 pont;
171–176. Hajnal Frida (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 45 pont;
171–176. Kertész Anna (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 45 pont;
177–178. Bulátkó Márton János (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 44 pont;
177–178. Csapodi János (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 44 pont;
179. Jüttner Domokos (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 42 pont;
180–181. Valter Vanda (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 41 pont;
182–183. Schulcz Gábor (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 40 pont;
184–186. Dánél László (Tata, Eötvös József Gimnázium) 39 pont;
184–186. Oláh Benedek (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 39 pont;
187–189. Czotter Benedek (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 37 pont;
187–189. Pintér Dániel (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 37 pont;
187–189. Szomolay Tibor (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 37 pont;
190–193. Bán Ákos Richard (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
190–193. Fekete Boglárka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
194–195. Ágai Máté Balázs (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 34 pont;
194–195. Szarka Milán (Tata, Eötvös József Gimnázium) 34 pont;
196. Moldován Kristóf (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 33 pont;
197–199. Jeddi Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
197–199. Koós Márton János (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 32 pont;
200. Nagy Tünde (Tata, Eötvös József Gimnázium) 31 pont;
201–208. Bánlaki Artúr (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 30 pont;
201–208. Hölbling Botond (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 30 pont;
201–208. Papp Zsombor (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 30 pont;
201–208. Sántha Máté (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 30 pont;
201–208. Szabó Áron (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
201–208. Tóth Júlia (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 30 pont;
201–208. Vizhányó Gréta (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 30 pont;
209–212. Barkai Hanga Kincső (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
209–212. Hurták Ildikó Zsófia (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
213–219. Császár Benjámin (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont;
213–219. Keresztesi Áron Zsombor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
213–219. Laczai Lénárd (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
213–219. Regős Márk (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
213–219. Sárközi Levente Csaba (Törökbálint, Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola) 28 pont;
213–219. Takács Emília (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
220–221. Tremmel András (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 27 pont;
220–221. Zengő Milán (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 27 pont;
222–226. Csarankó Dorottya (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 26 pont;
222–226. Faragó Zsombor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
222–226. Kamarás Erik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
222–226. Merkel Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
222–226. Molnár Bálint (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
227–230. Kapi László (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 25 pont;
227–230. Kriston Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
227–230. Pál Mihály (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
231–232. Nagy Zétény (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
233. Szalontai Máté (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
234–242. Borbély András (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 22 pont;
234–242. Brányi Zsófia (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 22 pont;
234–242. Herczeg Fülöp (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 22 pont;
234–242. Kiss Marcell András (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 22 pont;
234–242. Kósa Gergely (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont;
234–242. Kozaróczy Csaba (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 22 pont;
234–242. Kundrák Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
234–242. Oriskó Márk (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 22 pont;
234–242. Szilágyi Szabolcs Attila (Tata, Eötvös József Gimnázium) 22 pont;
243–246. Dénes Magor (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 21 pont;
243–246. Tomori Lilla Boglárka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
243–246. Trexler Sára (Tata, Eötvös József Gimnázium) 21 pont;
247. Galgóczy Gábor (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 20 pont;
248–249. Szecskás János (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 19 pont;
250–252. Karsai János (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
250–252. Varga Adél (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
253–256. Fodor Vanda (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 17 pont;
253–256. Oláh Kata Veronika (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 17 pont;
257–258. Dexter Áron Joshua (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
257–258. Peiker Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
259–261. Kovács Vivien (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 15 pont;
259–261. Vadnai Mátyás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
262–264. Farkas Bálint (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 14 pont;
262–264. Gerőcs Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
262–264. Nánási-Kocsis Gergely (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 14 pont;
265–267. Lescsinszky Áron (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
265–267. Nagy Ákos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
268–273. Bunda Ágota (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
268–273. Erdei Tamás (Tata, Eötvös József Gimnázium) 12 pont;
268–273. Kormos Krisztián (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 12 pont;
268–273. Ocsenás Lili (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
268–273. Szabó Dominik Tamás (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
274–277. Fürj Alina Hanna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
274–277. Komáromi Brigitta Tünde (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
274–277. Tóth Kristóf Imre (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont;
278–282. Ambrus Zsombor (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
278–282. Kmecz Ádám (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
278–282. Oleár Zalán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
278–282. Sánta László Norbert (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
283–287. Ézsöl András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
283–287. Supp György (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont;
283–287. Toma Dominik Máté (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
288–289. Gajdos Marcell (Budapest, Németh László Gimnázium) 8 pont;
288–289. Rékási Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
290–291. Pálfi Dániel (Kecskemét, Kecskeméti Református Gimnázium) 7 pont;
292–297. Balogh Boglárka (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
292–297. Czabán Zsombor (Kecskemét, Kecskeméti Református Gimnázium) 6 pont;
292–297. Kalmár Levente (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
292–297. Zombori Dániel (Szentendre, Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium) 6 pont;
302. Schein Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
303–305. Király Hunor (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.