Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2019/2020

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 54 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Pácsonyi Péter 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 51 pont;
2. díj: Fodor Marcel 10. o. (San Diego, Torrey Pines High School) 50 pont;
3. díj: Ludányi Levente 11. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 49 pont;
4. díj: Selmi Bálint 11. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 47 pont;
5. díj: Jeszenői Sára 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 46 pont;

Dicséretben részesült:

6. Fodor Daniel 8. o. (San Diego, Carmel Valley Middle School) 38 pont;
7. Fülöp Sámuel Sihombing 12. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 36 pont;
8–9. Farkas Zsolt Marcel 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 32 pont;
8–9. Ódor Tamás 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 32 pont;
10. Magyar Gábor Balázs 9. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 27 pont;
11–14. Balog Máté 10. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 21 pont;
11–14. Csávás István 10. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 21 pont;
11–14. Halmos Balázs Paszkál 9. o. (Budapest, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium) 21 pont;

Következik:

15. Helyes András 10. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 18 pont;
17. Horváth Anikó 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 16 pont;
18. Kovács Kinga 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 14 pont;
19. Herczeg István 11. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 12 pont;
20–21. Fonyi Máté Sándor 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
22. Amélia Nényei 7. o. (Budapest, Thomas Mann Gymnasium - Deutsche Schule Budapest) 10 pont;
24–25. Szederkényi Kincső 7. o. (Budapest, Thomas Mann Gymnasium - Deutsche Schule Budapest) 8 pont;
24–25. Varga Áron 11. o. (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 8 pont;
26–27. Gál Norman István 10. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 7 pont;
26–27. Pintér Szabolcs 10. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 7 pont;
28. Wellisch Balázs 9. o. (Budapest, Thomas Mann Gymnasium - Deutsche Schule Budapest) 6 pont;
29–32. Gergely Csongor 10. o. (Budapest, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium) 5 pont;
29–32. Kohut Márk Balázs 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 5 pont;
29–32. Mácsai Dániel 11. o. (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 5 pont;
29–32. Skribek Benedek Ábel 11. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 5 pont;
33. Juhász Boldizsár 9. o. (Budapest, Thomas Mann Gymnasium - Deutsche Schule Budapest) 3 pont;
34–38. Bartók Vince 9. o. (Budapest, Thomas Mann Gymnasium - Deutsche Schule Budapest) 2 pont;
34–38. Nguyễn Đức Anh Quân 12. o. (Hanoi, Tạ Quang Bửu) 2 pont;
34–38. Pleva Levente 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 2 pont;
34–38. Tersztenyák Aliz 8. o. (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.