Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2020. szeptember C. 1616., C. 1617., C. 1618., C. 1619., C. 1620.
2020. október C. 1623., C. 1625., C. 1626., C. 1627. C. 1624.
2020. november C. 1630., C. 1631., C. 1632., C. 1633., C. 1634.
2020. december C. 1637., C. 1639., C. 1641. C. 1638., C. 1640.
2021. január C. 1644., C. 1645. C. 1646., C. 1647., C. 1648.
2021. február C. 1651., C. 1652., C. 1653., C. 1654., C. 1655.

Az összes feladat helyes megoldásával 95 pontot lehetett elérni.

4–7. Szabó Zóra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 90 pont;
23. Fekete Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 84 pont;
28–29. Radzik Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 80 pont;
48–49. Tóth Gréta 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 66 pont;
67. Héjj Anna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 51 pont;
77–78. Sachs Beáta 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 45 pont;
86–88. Barta Veronika 9. o. (Brüsszel, European School) 40 pont;
97–101. Herendi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
102–104. Bánovics Anna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 34 pont;
102–104. Zierer Fanni 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 34 pont;
105–111. Hajdu Erik 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 32 pont;
105–111. Komm Sára 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 32 pont;
117–123. Vizsy Lilla 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
128–131. Baranyi Barnabás 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 26 pont;
132–138. Duan Jiayi 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 25 pont;
132–138. Sári Kata 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
141–142. Laczó Dávid 9. o. (Brüsszel, European School) 23 pont;
143–146. Nagy Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 22 pont;
143–146. Som Petra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 22 pont;
147–150. Borján Gergő 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
151–154. Dankó Orsolya 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 20 pont;
155–160. Molnár Tamás László 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
155–160. Németi Niké 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
161–164. Papdi Krisztián László 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 18 pont;
161–164. Vadnai Ágnes 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
165–168. Rózsa Félix 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 17 pont;
165–168. Szili Napsugár 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
165–168. Terék Csaba 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 17 pont;
169–175. Bacsó Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 16 pont;
169–175. Fülöp Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 16 pont;
169–175. Richolm Lili 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 16 pont;
176–184. Papp Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
176–184. Szirák Szabolcs 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 15 pont;
176–184. Szirmai Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
185–193. Hugli Benedek 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
185–193. Ivánkai Krisztián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
185–193. Makai Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
194–200. Kéki Edit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
194–200. Kis Dorka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
201–207. Brezina Ferenc 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 12 pont;
201–207. Pozbai Hanga 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
208–213. Hazadi Noémi 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
214–225. Balogh Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
214–225. Deák Botond 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
214–225. Kovács Richárd 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
214–225. Purgel Márton 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
235–241. Paár Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
242–250. Tóth Benedek 9. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 7 pont;
251–262. Fuhrnann Erik 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 6 pont;
251–262. Kárász Hanna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
263–292. Kiss Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
263–292. Kiss Dániel Bendegúz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
263–292. Kocsis Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
293–297. Bajcsi Boglárka 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
298–304. Stadler Zsófia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
305–312. Suszter Roland 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
305–312. Szatmári Bernát 9. o. (Brüsszel, European School) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.