Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2009/2010

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

3. díj: Damásdi Gábor (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 218 pont;
4. díj: Énekes Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 195 pont;

Dicséretben részesült:

7–8. Vuchetich Bálint (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 152 pont;
9. Nagy Miklós (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 148 pont;
10. Köpenczei Gergő (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 144 pont;
11–12. Árvay Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 136 pont;
13. Csizmadia Luca (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 128 pont;

Következik:

14. Nagy Balázs (Budapest, Németh László Gimnázium) 124 pont;
15. Neukirchner Elisabeth (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 107 pont;
16. Trauttwein Klaudia (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 87 pont;
17–18. Nagy-György Péter (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 82 pont;
21. Morapitiye Sunil (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 74 pont;
22. Klincsik Gergely (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 69 pont;
23. Kovács Gergely (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 64 pont;
26. Zempléni Réka (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 57 pont;
29–30. Balási Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 54 pont;
29–30. Bicskei Dávid (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 54 pont;
31–32. Jenei Tamás (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 53 pont;
31–32. Orsós Ferenc Richárd (Fonyód, Bacsák György Szakképző Iskola) 53 pont;
34. Freud Edvin (Budapest, Németh László Gimnázium) 47 pont;
35. Csörgő András (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 44 pont;
36. Dorkó Barbara (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 43 pont;
37–38. Magyar Eszter (Budapest, Németh László Gimnázium) 40 pont;
40. Kovács Noémi (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 37 pont;
41. Frittmann Júlia (Budapest, Németh László Gimnázium) 34 pont;
42–43. Ábrahám Máté (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
42–43. Blattner Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 33 pont;
44–46. Baranyai Zoltán (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 32 pont;
44–46. Jaksa Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 32 pont;
44–46. Palincza Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 32 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.