Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2009/2010

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 238 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Éles András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 237 pont;
2. díj: Mészáros András (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 229 pont;
4. díj: Márkus Bence (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 210 pont;
5. díj: Karkus Zsuzsa (Budapest, Budai Középiskola) 206 pont;
6. díj: Cséke Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 181 pont;

Dicséretben részesült:

9. Korondi Zénó (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 160 pont;
10. Mihálka Éva Zsuzsanna (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 157 pont;
12. Jernei Tamás (Budapest, Németh László Gimnázium) 151 pont;
13–14. Uray Marcell János (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 149 pont;
13–14. Varju Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 149 pont;
15. Tóth Barnabás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 148 pont;
16. Kovács Gábor (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 132 pont;

Következik:

19. Popper Dávid (Budapest, Németh László Gimnázium) 127 pont;
20. Hosszejni Darjus (Baja, III. Béla Gimnázium) 110 pont;
21. Karl Erik Holter (Stabekk, Stabekk VGS) 101 pont;
23. Milánkovich Dorottya (Budapest, Németh László Gimnázium) 93 pont;
24. Pálfi Bence (Budapest, Németh László Gimnázium) 88 pont;
25. Janosov Milán (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 80 pont;
26–27. Hajdók Soma (Budapest, Németh László Gimnázium) 76 pont;
26–27. Nagy Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 76 pont;
28. Béres Ferenc (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 74 pont;
29. Botos Csongor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 70 pont;
30. Szabó Zsolt (Budapest, Árpád Gimnázium) 62 pont;
31. Balla Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 51 pont;
33–34. Szakács Enikő (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 47 pont;
33–34. Szili László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 47 pont;
35. Kiss Mátyás (Budapest, Árpád Gimnázium) 45 pont;
36. Major Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 44 pont;
37–38. Kapitány Domonkos (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 39 pont;
37–38. Németh Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 39 pont;
39. Udvari Benjámin (Baja, III. Béla Gimnázium) 38 pont;
40. Szepcsik Áron (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.