Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2009/2010

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Samu Viktor 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 221 pont;
1–2. díj: Szabó Attila 9. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 221 pont;
3. díj: Filinger Zsófia Klára 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 217 pont;
4–5. díj: Kasó Márton 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 212 pont;
4–5. díj: Nánási József 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 212 pont;
6–7. díj: Gehér Péter 10. o. (Szombathely, Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 211 pont;
6–7. díj: Rónaky Rebeka 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 211 pont;
8–9. díj: Kiss Mariann 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 210 pont;
8–9. díj: Nagy Gergely 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 210 pont;
10. díj: Vargha Sára 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 208 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Antal Viktória 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 206 pont;
11–12. Nagy Tibor 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 206 pont;
14. Juhász-Bóka Bernadett 10. o. (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 200 pont;
15. Gyarmati Máté 10. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 198 pont;
16–17. Schultz Vera Magdolna 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 197 pont;
16–17. Straubinger Dániel 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 197 pont;
18. Szigeti Bertalan György 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 196 pont;
19–20. Adrián Patrik 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 191 pont;

Következik:

21. Gróf Gábor 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 190 pont;
22. Szigeti Tamás 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 186 pont;
23. Sagmeister Ádám 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 185 pont;
24. Weimann Richárd 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 183 pont;
25–27. Dolgos Tamás 10. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 180 pont;
25–27. Enyedi Péter 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 180 pont;
25–27. Sápi András 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 180 pont;
28. Barta Szilveszter Marcell 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 179 pont;
29. Máthé László 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 176 pont;
30–31. Böröczky Dezső 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 174 pont;
30–31. Kovács Flóra 10. o. (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 174 pont;
32–33. Király Edit 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 173 pont;
32–33. Remete László 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 173 pont;
34–35. Földvári Gábor 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 169 pont;
34–35. Pető Éva Vivien 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 169 pont;
37. Mezősi Máté 9. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 167 pont;
38. Szentes Ákos 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 165 pont;
39. Zsigmond Olivér 10. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 164 pont;
40–41. Rónai Sára 10. o. (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimnázium) 162 pont;
40–41. Tóth Balázs 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 162 pont;
42–43. Böröndy Áron 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 161 pont;
42–43. Ujhelyi Viktor 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 161 pont;
44. Sándor Tímea 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 160 pont;
45. Böőr Zsófia 9. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 158 pont;
46. Török Bálint 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 157 pont;
47–48. Bende Lilla 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 156 pont;
47–48. Szőts Nóra 10. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 156 pont;
49. Vámi Tamás Álmos 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 152 pont;
50. Horváth Dániel 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 147 pont;
51–52. Szilágyi Gergely Bence 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 146 pont;
51–52. Vonyó Viola 10. o. (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 146 pont;
53–56. Broda Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 144 pont;
53–56. Fazekas Gábor László 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 144 pont;
53–56. Pálfi Dóra 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 144 pont;
53–56. Vadász Mihály 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 144 pont;
57. Nagy Olivér 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 143 pont;
58–60. Gujás István 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 141 pont;
58–60. Regele János 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 141 pont;
58–60. Zimre Márk 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 141 pont;
61. Nagy Zsuzsika 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 139 pont;
62. Bogye Balázs 9. o. (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 136 pont;
63–64. Karádi Dániel Tamás 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 134 pont;
63–64. Németh Márton 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 134 pont;
65. Hunyady Gergely 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 133 pont;
66. Hazafi Bettina 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 132 pont;
67. Falvai András Ádám 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 129 pont;
68. Szigethy Kristóf 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 128 pont;
70. Hartvig Dániel 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 126 pont;
71. Nagy Tamás 10. o. (Baja, III. Béla Gimnázium) 124 pont;
72–73. Bärnkopf Pál 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 123 pont;
72–73. Merczel Kinga 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 123 pont;
74–76. Pogány László 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 122 pont;
74–76. Turányi László 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 122 pont;
77–79. Czakó Dániel 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 121 pont;
77–79. Szoboszlai László 10. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 121 pont;
77–79. Thamó Emese 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 121 pont;
80. Kis Attila Soma 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 120 pont;
81–82. Borsos Dávid 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 119 pont;
81–82. Molnár Nóra 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 119 pont;
83. Diós Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 118 pont;
84. Szerviczky Orsolya 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 117 pont;
85. Gudenus Balázs 10. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 116 pont;
86. Martinka Mátyás 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 114 pont;
87–88. Kocsis Réka 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 112 pont;
87–88. Terjéki Tímea 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 112 pont;
89–90. Gózon Georgina 9. o. (Budapest, Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium) 110 pont;
89–90. Szabó Bence 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 110 pont;
91. Erdélyi Vivien 9. o. (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 108 pont;
92. Nemkin Viktória 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 107 pont;
93–94. Kerti Dávid 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 105 pont;
93–94. Kovács Ármin 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 105 pont;
95. Fatér Alexa 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 104 pont;
96–98. Doleschall Anna 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 103 pont;
96–98. Jenei Márk 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 103 pont;
96–98. Sisák Mária Anna 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 103 pont;
100–102. Csondor Bálint 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 100 pont;
100–102. Nagy-György János 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 100 pont;
100–102. Varga Imre Károly 9. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 100 pont;
103. Prischetzky Dániel 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 97 pont;
104–105. Pizág Bertalan 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 96 pont;
104–105. Végh János 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 96 pont;
106. Gáspár Krisztina 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 95 pont;
107. Kasznár András 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 93 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.