Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2009/2010

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Bingler Arnold (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 243 pont;
2–3. díj: Gyurcsik Dóra (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 238 pont;
2–3. díj: Nagy Tibor (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 238 pont;
4. díj: Végh Dávid András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 236 pont;
5. díj: Katona Bálint (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 235 pont;
6–7. díj: Bogye Balázs (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 232 pont;
6–7. díj: Leitereg András (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 232 pont;
8. díj: Wiandt Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 230 pont;
9–10. díj: Heimann Gergő (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 228 pont;
9–10. díj: Kovács Ármin (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 228 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Tamás Kristóf (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 225 pont;
15–17. Fülep Andrea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 222 pont;
15–17. Németh Márton (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 222 pont;
15–17. Pilinszki - Nagy Csongor (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 222 pont;
18–19. Déri Tamás (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 220 pont;
18–19. Horváth Orsolya (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 220 pont;
20. Kedves Máté (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 218 pont;

Következik:

21. Erdélyi Vivien (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 217 pont;
22–23. Dankovics Viktor (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 215 pont;
22–23. Nagy Réka (Budapest, Árpád Gimnázium) 215 pont;
24–25. Dóka Tamás (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 214 pont;
24–25. Kelemen Bendegúz (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 214 pont;
26. Tóth Benedek (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 213 pont;
27–29. Baumgartner Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 212 pont;
27–29. Pintér Gabriella (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 212 pont;
27–29. Szentgyörgyi Rita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 212 pont;
30–31. Keszthelyi Gergely (Budapest, Árpád Gimnázium) 211 pont;
30–31. Welsz Ágnes (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 211 pont;
32–33. Tóth Endre (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 210 pont;
32–33. Vecsernyés Tamás (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 210 pont;
35. Kovács Dániel (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 206 pont;
38–41. Károly Péter Balázs (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 200 pont;
38–41. Mezősi Máté (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 200 pont;
38–41. Soltész Dóra (Budapest, Árpád Gimnázium) 200 pont;
42–43. Horváth Dániel (Pápa, Türr István Gimnázium) 198 pont;
44–46. Csapodi Borbála (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 197 pont;
44–46. Kószó Eszter (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 197 pont;
44–46. Tóth Márton (Budapest, József Attila Gimnázium) 197 pont;
47. Csuma-Kovács Ádám (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 194 pont;
48–49. Takács Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 193 pont;
50–51. Bor Julianna (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 191 pont;
50–51. Fodor András (Budapest, Árpád Gimnázium) 191 pont;
52–53. Molnár Ákos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 189 pont;
52–53. Turányi László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 189 pont;
54. Szilágyi Gergely Bence (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 186 pont;
55. Matos Bence (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 185 pont;
56–58. Kertész Dávid (Pápa, Türr István Gimnázium) 184 pont;
59. Békési Zsuzsanna (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 183 pont;
60. Székely Mátyás (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 182 pont;
61–62. Drávay Zorka (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 180 pont;
61–62. Sztojka Emma Hella (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 180 pont;
63. Rácz Kristóf (Budapest, Árpád Gimnázium) 178 pont;
64. Thamó Emese (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 177 pont;
65–66. Hopp Norbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 176 pont;
65–66. Müller Dóra Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 176 pont;
67. Róka Réka (Budapest, Szent István Gimnázium) 175 pont;
68. Serfőző Lőrinc (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 174 pont;
69. Kellner Kata (Budapest, Árpád Gimnázium) 173 pont;
70. Kovács Bence (Budapest, Árpád Gimnázium) 171 pont;
71. Tragor Márton (Budapest, Városmajori Gimnázium) 170 pont;
72–73. Énekes Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 167 pont;
72–73. Sárközy Kristóf (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 167 pont;
75. Juhász Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 163 pont;
76–77. Baraniuk Bálint (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 159 pont;
76–77. Szeredi Levente Soma (Budapest, EAKI Gimnázium) 159 pont;
78–79. Almási Dorottya (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 158 pont;
78–79. Vágány András (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 158 pont;
80–81. Pusztaházi Luca Sára (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 157 pont;
80–81. Varga Imre Károly (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 157 pont;
82. Telek Zsófia (Budapest, Városmajori Gimnázium) 155 pont;
83–85. Erdős Szilvia (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 154 pont;
83–85. Gábriel Anna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 154 pont;
83–85. Molnár Nóra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 154 pont;
87. Branauer Ágoston (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 146 pont;
88. Szűcs Benedek (Budapest, Árpád Gimnázium) 144 pont;
89–90. Jakucs Rita Mónika (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 142 pont;
89–90. Kungl Nóra (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 142 pont;
91–92. Herényi Barnabás (Budapest, Deák Téri Evangélikus Gimnázium) 140 pont;
93–94. Ábrahám Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 139 pont;
93–94. Jezeri Sarolta (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 139 pont;
95. Youssef Adelina (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 138 pont;
97. Dávid Bence (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 135 pont;
100. Lakatos Andor (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 131 pont;
101–102. Mészáros Bálint (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 128 pont;
101–102. Zajacz Anikó (Kecskemét, Ward Mária Leánygimnázium) 128 pont;
104–105. Marx Anita (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 123 pont;
106–107. Kékesi Dóra (Budapest, Árpád Gimnázium) 122 pont;
106–107. Rakovszky Dorina (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 122 pont;
108–109. Bogár-Szabó Tamás (Budapest, Városmajori Gimnázium) 121 pont;
108–109. Varga Zoltán Attila (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 121 pont;
110–111. Takács Zsanett (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 120 pont;
110–111. Varga Máté (Budapest, Városmajori Gimnázium) 120 pont;
113. Dunay Sára (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 118 pont;
114–115. Incze Edit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 116 pont;
114–115. Magyari Sarolt (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 116 pont;
116. Kun Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 115 pont;
117–118. Szekér István (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 114 pont;
117–118. Tóth Ábel (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 114 pont;
119–120. Fekete Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 113 pont;
121–122. Erdősi Eszter (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 110 pont;
121–122. Gyenese Vivien (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 110 pont;
123–124. Deák Judit (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 109 pont;
123–124. Fekete Levente (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 109 pont;
125–126. Haász Zsombor (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 106 pont;
125–126. Zentai Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 106 pont;
127–128. Gyökös Réka (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 104 pont;
127–128. Matos Lilla (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 104 pont;
129–130. Domján Júlia (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 103 pont;
129–130. Hartmann Ábel (Tata, Pápai Református Kollégium Tatai Gimnáziuma) 103 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.