Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2012/2013

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 220 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Fekete Panna 10. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 217 pont;
2–4. díj: Széles Katalin 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 216 pont;
2–4. díj: Tóth Adrián 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 216 pont;
2–4. díj: Varga Rudolf 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 216 pont;
5. díj: Bereczki Zoltán 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 212 pont;
6–8. díj: Máté Bálint 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 211 pont;
6–8. díj: Szilágyi Krisztina 10. o. (Újvidék, Jovan Jovanovic Zmaj Gimnázium) 211 pont;
6–8. díj: Zsakó Ágnes 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 211 pont;
9. díj: Holczer András 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 209 pont;
10. díj: Horváth Gábor 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 206 pont;

Dicséretben részesült:

11. Sziegl Benedek 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 203 pont;
12. Lengyel Ádám 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 201 pont;
13. Hegel Patrik 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 198 pont;
14. Qian Lívia 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 195 pont;
16. Kovács Dávid 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 191 pont;
17. Papp Zsófia 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 187 pont;
18. Bauer Márton 9. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 184 pont;
19. Szőke Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 183 pont;
20. Demeter Dániel 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 181 pont;

Következik:

22–23. Gnandt Balázs 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 179 pont;
22–23. Hegyi Zoltán 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 179 pont;
24. Csikós Endre 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 178 pont;
26–27. Erdős Zoltán 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 170 pont;
29–30. Egyházi Anna 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 168 pont;
29–30. Porupsánszki István 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 168 pont;
31. Csilling Tamás 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 161 pont;
32. Osváth Tibor Attila 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 159 pont;
33. Szabó Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 157 pont;
34. Roszjár Lea 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 153 pont;
35. Somogyi Pál 9. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 150 pont;
36–37. Pammer Tamás 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 147 pont;
36–37. Viharos Loránd Ottó 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 147 pont;
38. Kocsis Gábor 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 143 pont;
39. Várkonyi Lídia 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 139 pont;
40–41. Olexó Tünde 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 138 pont;
40–41. Papp Marcell 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 138 pont;
42–43. Balog Gergely 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 136 pont;
42–43. Kovács Márton 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 136 pont;
44. Beke Tamás 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 134 pont;
45. Büki Máté 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 132 pont;
47. Jójárt Alexandra 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 128 pont;
48. Horváth Bendegúz 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 127 pont;
49. Tamás Csongor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 126 pont;
50. Belényesi Máté 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 125 pont;
51–53. Bese Csongor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 123 pont;
51–53. Kovács Márton 10. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 123 pont;
51–53. Nguyen Anh Tuan 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 123 pont;
54–55. Brányi Balázs 9. o. (Budapest, Árpád Gimnázium) 122 pont;
54–55. Sütő Bence 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 122 pont;
56. Kranczler Dóra 10. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 119 pont;
58. Pásztor Adrienn 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 116 pont;
59. Vámosi Laura 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 114 pont;
60. Nagyiványi Nadine 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 112 pont;
61. Rosta Evelin 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 111 pont;
62. Gelyeta Előd 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 110 pont;
63. Ircsik Péter 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 109 pont;
64. Révy Gábor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 108 pont;
65–66. Lovas Miklós 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 107 pont;
65–66. Rejtő Balázs 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 107 pont;
67. Szente Zsófia 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 105 pont;
68–69. Gróf Tamás 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 104 pont;
68–69. Szalay Fanni 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 104 pont;
70–71. Tari Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 101 pont;
70–71. Zsoldos Bence 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 101 pont;
72–75. Guller Zoltán 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 99 pont;
72–75. Pap-Takács Mónika 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 99 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.