Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2012/2013

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 220 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Varga Imre Károly 12. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 217 pont;
2. díj: Németh Klára Anna 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 216 pont;
3. díj: Fehér Zsuzsanna 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 214 pont;
4–5. díj: Gyurcsik Dóra 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 209 pont;
4–5. díj: Vető Bálint 11. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 209 pont;
6. díj: Fülep Andrea 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 206 pont;
7–8. díj: Temesvári Fanni 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 205 pont;
7–8. díj: Zsiros Ádám 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 205 pont;
9. díj: Kovács-Deák Máté 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 199 pont;
10–11. díj: Fellner Máté 11. o. (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 197 pont;
10–11. díj: Tóth Zsófia 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 197 pont;

Dicséretben részesült:

12. Juhász Mátyás Péter 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 192 pont;
13. Bekő Mária 11. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 191 pont;
15. Csibi Levente 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 178 pont;
16. Halasi-Czalbert Pál 11. o. (Jászberény, SZIE ABK Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 177 pont;
17. Daku Gábor 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 165 pont;
18. Tekeli Miklós 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 161 pont;
19. Varga Szabolcs 11. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 160 pont;
20. Szalay Tamás 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 159 pont;
22. Beke P. Tamás 11. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 153 pont;

Következik:

24. Horváth Orsolya 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 150 pont;
25. Ábel Mihály 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 143 pont;
26. Simkó Irén 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 140 pont;
27–28. Kácsor Szabolcs 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 139 pont;
27–28. Soós Tamás Sándor 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 139 pont;
29–30. Kóródi Brúnó Zoltán 11. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 135 pont;
29–30. Werkmann Virág Anna 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 135 pont;
31–32. Lovas Viktória Zsuzsanna 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 126 pont;
31–32. Radó Hanna 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 126 pont;
33. Móricz Tamás 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 125 pont;
34. Hegyesi János Géza 11. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 123 pont;
35. Pajor Péter 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 118 pont;
36. Gorzsás Tímea Patrícia 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 117 pont;
37. Straubinger Dániel 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 116 pont;
38. Károly Péter Balázs 12. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 114 pont;
39. Szendrei Judit 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 111 pont;
40. Balogh Sebestyén 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 108 pont;
41–43. Asztalos Dávid 12. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 107 pont;
41–43. Ványi András 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 107 pont;
45. Szinyéri Máté 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 104 pont;
47. Lapis Máté Sámuel 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 101 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.