Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2012/2013

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Bottlik Judit (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 246 pont;
2. díj: Papp Ágnes (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 244 pont;
3. díj: Kocsis Júlia (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 242 pont;
4. díj: Varga Péter (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 240 pont;
5. díj: Kis Levente (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 239 pont;
6–8. díj: Coulibaly Patrik (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 235 pont;
6–8. díj: Csatári Jakab (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 235 pont;
6–8. díj: Matusek Márton (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 235 pont;
9. díj: Németh Flóra Boróka (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 234 pont;
10. díj: Cserna Koppány Levente (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 231 pont;

Dicséretben részesült:

11. Bauer Márton (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 229 pont;
12. Balog Klaudia (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 228 pont;
13–15. Horváth Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 226 pont;
13–15. Mihálykó Péter (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 226 pont;
13–15. Pálfi Mária (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 226 pont;
17–18. László Márton (Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium) 224 pont;
20. Bodonhelyi Anna (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 219 pont;

Következik:

22–23. Kasza Bence (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 214 pont;
22–23. Szántó Benedek (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 214 pont;
24. Mészáros Viktória (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 213 pont;
25. Kasó Ferenc (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 211 pont;
27–29. Bálint Roland Péter (Budapest, Árpád Gimnázium) 209 pont;
27–29. Kasó Gergő (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 209 pont;
27–29. Sevella Dénes (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 209 pont;
30. Galbács Márton (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 207 pont;
31. Mátyus Adrienn (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 206 pont;
32–33. Tauber Boglárka (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 203 pont;
34. Szentgyörgyi Flóra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 198 pont;
35. Borbás András (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 196 pont;
36. Szücs Patrícia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 195 pont;
39. Stumphauser Nóra (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 187 pont;
40. Stark Patrícia (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 186 pont;
41. Kristóf Mátyás (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 184 pont;
42. Balaskó Beáta (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 183 pont;
43. Kálmán Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 182 pont;
46. Garaba Flórián (Budapest, Szent István Gimnázium) 172 pont;
47. Poller András (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 169 pont;
48–49. Ghyczy András (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 168 pont;
48–49. Ivkovic Iván (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 168 pont;
50–51. Varga Liza (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 164 pont;
50–51. Varkoly Ádám (Budapest, Árpád Gimnázium) 164 pont;
52–54. Papvári Dániel (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 163 pont;
52–54. Szűcs Áron Ábrahám (Eger, Dobó István Gimnázium) 163 pont;
55. Mári László Levente (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 162 pont;
56. Zsedényi Dávid (Budapest, Árpád Gimnázium) 161 pont;
57. Baglyas Márton (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 159 pont;
58–59. Márton Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 158 pont;
58–59. Szabó Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 158 pont;
60. Marticsek Réka (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 157 pont;
61–62. Szalai Tibor Viktor (Tata, Tatai Református Gimnázium) 156 pont;
61–62. Villám Lilla (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 156 pont;
63. Stefics Attila (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 155 pont;
64. Jób Csongor (Tata, Tatai Református Gimnázium) 154 pont;
66. Bagosi Lívia (Budapest, Árpád Gimnázium) 150 pont;
67. Heckmann Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 146 pont;
68–69. Vágó Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 145 pont;
68–69. Vál Adrienn (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 145 pont;
70–71. Bakondi Dóra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 142 pont;
70–71. Rejtő Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 142 pont;
72. Trón Réka (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 141 pont;
73. Csanda Renáta (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 139 pont;
74–76. Domokos Vanessza (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 137 pont;
74–76. Petrás Tamás (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 137 pont;
74–76. Szabó Júlia (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 137 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.