Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 284 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Forrás Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 261 pont;
3. díj: Kúsz Ágnes (Makó, József Attila Gimnázium) 258 pont;
4. díj: Simkó Irén (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 242 pont;
5–6. díj: Ágoston Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 239 pont;
5–6. díj: Fonyó Viktória (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 239 pont;

Dicséretben részesült:

7. Győrfi-Bátori András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 208 pont;
9. Dinev Georgi (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 178 pont;
11. Petrényi Márk (Budapest, Németh László Gimnázium) 166 pont;
13. Vető Bálint (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 152 pont;
14. Sándor Krisztián (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 141 pont;
15. Sütő Máté (Budapest, Németh László Gimnázium) 138 pont;

Következik:

16. Leipold Péter (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 128 pont;
17. Boguszlavszkij Gergely (Budapest, Németh László Gimnázium) 114 pont;
18. Fellner Máté (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 110 pont;
19. Lőrinczy Zsófia Noémi (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 109 pont;
22. Sárosdi Zsombor (Budapest, Németh László Gimnázium) 76 pont;
25. Thamó Emese (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 67 pont;
27. Frank György (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 55 pont;
28. Csuma-Kovács Rita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 46 pont;
29. Barna István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 45 pont;
30. Bus Tamás (Budapest, Németh László Gimnázium) 42 pont;
32–33. Varkoly Fanni (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 38 pont;
34–35. Halácsy Gergely (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 37 pont;
34–35. Juhász Mátyás Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 37 pont;
37. Fülöp Zsófia (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 33 pont;
38–39. Radó Hanna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont;
40–41. Kutnyánszky Virág (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 30 pont;
40–41. Rikker Bálint (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 30 pont;
42. Ulveczki Balázs (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 29 pont;
44–45. Emri Tamás (Budapest, Városmajori Gimnázium) 27 pont;
44–45. Kajtár Patrik (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 27 pont;
47–48. Helmick Ingrid (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 22 pont;
49–50. Berta Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
49–50. Hajdók Bence (Budapest, Németh László Gimnázium) 17 pont;
51–52. Csibi Levente (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 16 pont;
51–52. Putti Krisztián (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
53–55. Czövek Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
53–55. Mázsi Máté (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 15 pont;
53–55. Simon Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
56. Gulyás Eszter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
57–58. Kóródi Brúnó Zoltán (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
57–58. Tekeli Miklós (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
61–63. Csahóczi Eszter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
61–63. Gulyás Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
61–63. Mogyorósi Ferenc (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 10 pont;
64–65. Jakovác Kristóf (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
64–65. Varga Dániel (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont;
66–71. Bärnkopf Anna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 8 pont;
66–71. Dávid Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
66–71. Kisvárdai Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
66–71. Kling József (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 8 pont;
66–71. Mattia Tiso (Spezzano Albanese, Liceo Scientifico V. Bachelet) 8 pont;
66–71. Virág Fausztin Asztrik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
72. Cserna Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
73–76. Baricz Nikolett (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
73–76. Burovincz Máté (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 6 pont;
73–76. Czinege Anna Dóra (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 6 pont;
73–76. Kácsor Szabolcs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 6 pont;
77–78. Feil Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
77–78. Németh Péter Bence (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
79–81. Kenderes Anett (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont;
79–81. Semegi Judit (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 4 pont;
79–81. Szabó Attila Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
82–84. Kavalecz Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
82–84. Lukács Flóra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
82–84. Vatamány Lóránd (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
85–87. Eduarda Sá Marta (Coimbra, Infanta D. Maria Secondary School) 2 pont;
85–87. Pozsár József (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
88–93. Berzy Dominika Kitti (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
88–93. Czárth Csanád (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 1 pont;
88–93. Juhász Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
88–93. Simon Rebeka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 1 pont;
88–93. Valcsev Petra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
88–93. Zwick Barnabás (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.