Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 226 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Horicsányi Attila (Eger, Dobó István Gimnázium) 223 pont;
2. díj: Juhász Péter (Budapest, Piarista Gimnázium) 216 pont;
4. díj: Sárvári Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 193 pont;
5–6. díj: Dinev Georgi (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 190 pont;
7. díj: Farkas Tamás (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 171 pont;

Dicséretben részesült:

11. Szilágyi András (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 144 pont;
12. Kenderes Anett (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 138 pont;
14. Morvay Bálint (Pécs, Szent Mór Iskolaközpont) 127 pont;

Következik:

17. Horváth András Levente (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 104 pont;
20. Kácsor Szabolcs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 91 pont;
23. Körei Réka Enikő (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 86 pont;
26. Csibi Levente (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 67 pont;
27. Pristyák Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 61 pont;
30. Büki Dávid (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 55 pont;
31. Hu Jia Lin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 50 pont;
33–34. Dányi Péter (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 41 pont;
33–34. Essig-Kacsó Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 41 pont;
35–36. Burovincz Máté (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 39 pont;
37–38. Denke Dorottya (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 36 pont;
39. Vatamány Lóránd (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 34 pont;
40. Kaszás Bálint (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 32 pont;
41. Németh Kristóf (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 30 pont;
43. Forgó Bence (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 26 pont;
45–47. Fáth Olivér (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
48–49. Emri Tamás (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
48–49. Horváth István (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 19 pont;
50. Alyosha Latyntsev (Bournemouth, Bournemouth School) 18 pont;
52. Tuhári Richárd (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont;
54–55. Csordás Viktória (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
54–55. Gidró Szilárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
56–57. Ábrahám Balázs (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 11 pont;
58–59. Braun Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
60–62. Csiba Annamária (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
60–62. Hubai Richárd (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
60–62. Török Máté Márk (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
63. Biri Eszter Daniela (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
64–65. Eduarda Sá Marta (Coimbra, Infanta D. Maria Secondary School) 6 pont;
67–68. Kling József (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont;
67–68. Pacheco Ana Esther (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 4 pont;
69–72. Czövek Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
69–72. Gulyás Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
69–72. Horváth Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
69–72. Lezsovits Marcell (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
73. Nagy András (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont;
74. Szakács Ede Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.