Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2016/2017

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Weisz Máté 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 223 pont;
2–3. díj: Markó Gábor 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 222 pont;
4. díj: Pálvölgyi Szilveszter 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 220 pont;
5. díj: Dobák Dániel 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 219 pont;
6. díj: Bukor Benedek 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 215 pont;
7. díj: Mikulás Zsófia 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 214 pont;
8–10. díj: Markó Anna Erzsébet 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 213 pont;
8–10. díj: Nagy Csaba Jenő 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 213 pont;
8–10. díj: Vida Tamás 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 213 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Pinke Andrea 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 211 pont;
13–15. Kertész Ferenc 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 210 pont;
13–15. Mészáros Márton 10. o. (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 210 pont;
13–15. Varga Ákos 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 210 pont;
16. Jánosdeák Márk 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 206 pont;
17–22. Ajtai Boglárka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 205 pont;
17–22. Balog Lóránd 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 205 pont;
17–22. Dékány Barnabás 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 205 pont;
17–22. Jankovits András 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 205 pont;
17–22. Pinke Jakab Zoltán 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 205 pont;
17–22. Sebe Anna 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 205 pont;
24. Debreczeni Tibor 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 201 pont;
26. Kitschner Bernadett 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 197 pont;
27. Klučka Vivien 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 194 pont;
28. Cseh Dániel 9. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 184 pont;
31. Kalabay László 9. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 178 pont;
32–33. Csóti Kristóf 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 177 pont;
32–33. Lapu Kolos 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 177 pont;
34–35. Apagyi Dávid 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 176 pont;
34–35. Nyitrai Boglárka 10. o. (Brüsszel, European School) 176 pont;
36. Tóth Imre 10. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 170 pont;
37. Kovács Boldizsár 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 167 pont;
38. Hegedűs András 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 165 pont;
39. Németh Ágnes Sára 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 164 pont;
40. Rubovszky Cecília 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 162 pont;
41. Vlaszov Artúr 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 159 pont;
43. Julinek István 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 151 pont;
44. Kelemen Lajos 9. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 144 pont;
47. Rusvai Miklós 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 139 pont;
48. Marozsák Tádé 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 132 pont;
49–51. Barta Ákos 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 131 pont;
49–51. Merkl Gergely 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 131 pont;
49–51. Vincze Lilla 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 131 pont;
52. Veres Zsófi 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 129 pont;
53. Havlik Miklós 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 128 pont;
54–55. Krizsán László 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 124 pont;
54–55. Szabó Csenge Zsófia 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 124 pont;
56. Gárdonyi Csilla Dóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 123 pont;
58. Mester Gyöngyvér 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 120 pont;
60. Tasi Dániel Vazul 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 118 pont;
61–62. Gálffy Veronika 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 117 pont;
63. Misik Márton 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 116 pont;
65. Nagy Dorottya 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 114 pont;

Következik:

67. Pipis Panna 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 112 pont;
68. Weisz Viktória 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 111 pont;
69–71. Csahók Mihály 9. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 110 pont;
69–71. Miszler Levente 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 110 pont;
69–71. Nyíri Anna Eszter 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 110 pont;
72–73. Kelemen Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 109 pont;
75. Szántó Julianna 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 105 pont;
77–78. Gilicze Márton 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 103 pont;
77–78. Németh Noémi Napsugár 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 103 pont;
79. Szabó Tihamér 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 102 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.