Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2019/2020

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2019. szeptember C. 1555., C. 1556., C. 1557., C. 1558., C. 1559.
2019. október C. 1565., C. 1566. C. 1562., C. 1563., C. 1564.
2019. november C. 1572. C. 1569., C. 1570., C. 1571., C. 1573.
2019. december C. 1576., C. 1577., C. 1578., C. 1579., C. 1580.

Az összes feladat helyes megoldásával 40 pontot lehetett elérni.

6–9. Gál Bence 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 36 pont;
17–19. Nagy Dávid 11. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 30 pont;
17–19. Székelyhidi Klára 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 30 pont;
23–24. Pásti Bence 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 27 pont;
25. Viharos Márta Judit 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 26 pont;
28–29. Schäffer Bálint 11. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 24 pont;
30–33. Fiam Regina 12. o. (Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola) 23 pont;
30–33. Zaránd Andris 11. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 23 pont;
39–41. Sas Mór 11. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 20 pont;
42–44. Szabó Csege 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 19 pont;
56–60. Schenk Anna 11. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 15 pont;
61–67. Babolcsay Barbara 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont;
68–72. Hodosi Rozi 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont;
73–78. Ajtai Janka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
73–78. Bódi Martin 11. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 12 pont;
73–78. Szeibert Barnabás 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
81–85. Antal Virág Anna 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
86–93. Škarka Kašpar 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 9 pont;
94–106. Horváth Alíz 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
94–106. Imreh Júlia 11. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 8 pont;
94–106. Kiss Bálint 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
94–106. Nagy Bálint Attila 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
94–106. Nagy Vanda Orsolya 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
94–106. Orosz Bence 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
94–106. Szalontai Dorina Enikő 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 8 pont;
107–112. Nagy László 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 7 pont;
113–123. Szanyikovách Sebő 11. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
124–142. Hoppál Zoltán 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
124–142. Jandó Dániel 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
124–142. Lerch Tamara 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
124–142. Nagy Eszter 12. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
124–142. Ronán Patrik Attila 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
124–142. Somogyi Tamás 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
124–142. Varga-Balázs Kristóf 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
143–151. Koczó Attila 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 4 pont;
143–151. Molnár Nóra 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
152–160. Holczer Vanda 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
152–160. Nagy Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
152–160. Pipicz Petra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
152–160. Söjtöry Barbara Sára 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 3 pont;
161–178. Antal Réka 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
161–178. Bukta Balázs József 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;
161–178. Drong Máté 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 2 pont;
161–178. Jeddi Gábor 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
161–178. Müller Eszter Abigél 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;
161–178. Réfi Balázs 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 2 pont;
161–178. Schein Péter 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
161–178. Szegeczki Nóra 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;
179–190. Éberle Richárd 12. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 1 pont;
179–190. Molnár Apollónia Kármen 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont;
179–190. Muszka Gabriella 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
179–190. Nánássy Ábris Dénes 11. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
179–190. Pintér Dániel 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 1 pont;
179–190. Vavra Otília 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.