Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2019/2020

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 95 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Láng Erik (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium) 91 pont;
2. díj: Kovács Kinga (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 90 pont;
3. díj: Koleszár Benedek (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 89 pont;
4–5. díj: Veszprémi Rebeka Barbara (Budapest, Városmajori Gimnázium) 86 pont;
6. díj: Jeszenői Sára (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 85 pont;
7. díj: Szabó Réka (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 83 pont;

Dicséretben részesült:

11. Bacsó Dániel (Budapest, Városmajori Gimnázium) 75 pont;
13–14. Buzási-Temesi Imre (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 71 pont;
13–14. Cynolter Dorottya (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 71 pont;
18–19. Vanya Zsuzsanna (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 62 pont;
21. Klepáček László (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 56 pont;
22. Koczkás Árpád (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 55 pont;
25–26. Schneider Dávid (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 49 pont;
30. Medveczki Gábor József (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 43 pont;
31–32. Kohut Márk Balázs (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 42 pont;
31–32. Pleva Levente (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 42 pont;

Következik:

41–42. Polák Mátyás (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 28 pont;
43. Kiss Máté Ferenc (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 26 pont;
48–49. Francois Lilien (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
48–49. Halmos Balázs Paszkál (Budapest, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium) 19 pont;
51–53. Kiss-Orosz Bendegúz Gábor (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 15 pont;
51–53. Rózsa Félix (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
51–53. Vincze Máté (Szentendre, Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium) 15 pont;
54–55. Csuvár Ákos (Mezőberény, Petőfi Sándor Gimnázium) 14 pont;
56–58. Pásztor Ádám (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
60–61. Ender Rozina Júlia (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 9 pont;
63–67. Pásztor Bálint Márk (Szentendre, Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont;
68–70. Miklós Damján (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlógimnázium) 6 pont;
71–73. Birkás Bertalan (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 5 pont;
71–73. Monostori Anna (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
74–75. Juhász Boldizsár (Budapest, Thomas Mann Gymnasium - Deutsche Schule Budapest) 3 pont;