Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok, 2019/2020

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 95 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2–3. díj: Szirmai Dénes (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 89 pont;
2–3. díj: Szőllősi Gergely (Budapest, Városmajori Gimnázium) 89 pont;
4. díj: Sárvári Borka Luca (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 88 pont;
5–6. díj: Kovács Alex (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 84 pont;
5–6. díj: Papp Marcell Miklós (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 84 pont;
7. díj: Dózsa Levente (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 77 pont;
8–9. díj: Richlik Bence (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 76 pont;
10. díj: Lőrinczi Gergő (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 75 pont;
11. díj: Szécsi Ákos (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 74 pont;

Dicséretben részesült:

12. Király Előd István (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 68 pont;
14. Györe István (Budapest, Városmajori Gimnázium) 60 pont;
15. Farkas Artúr (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 55 pont;
16. Kulhavi Márton Gábor (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 52 pont;
19. Merza Roland (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 42 pont;

Következik:

20. Egri Mátyás (Budapest, Városmajori Gimnázium) 36 pont;
21. Csordás Kevin (Baja, III. Béla Gimnázium) 29 pont;
22–23. Benczédi Balázs (Szentendre, Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium) 24 pont;
28. Kiss Kíra Johanna (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 15 pont;
29–30. Forrás Marcell Boldizsár (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
32. Heizer Koppány (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 11 pont;
33. Ódor Tamás (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 10 pont;
34. Gergely Csongor (Budapest, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium) 9 pont;
35. Farkas Zsolt Marcel (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 8 pont;
41–45. Propp Kristóf (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 3 pont;
41–45. Udvarhelyi Péter Gábor (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 3 pont;
46. Ferencz Bence (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;
47–48. Keresztes Balázs (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 1 pont;
47–48. Könye Sólyom (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont.