Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2019/2020

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Ludányi Levente (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 205 pont;
5. díj: Fekete András Albert (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 183 pont;

Dicséretben részesült:

8. Selmi Bálint (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 165 pont;
10. Sas Mór (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 157 pont;
11. Györgyfalvai Fanni (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 149 pont;
12. Schäffer Bálint (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 146 pont;
13. Fonyi Máté Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 138 pont;
16. Németh Kristóf (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 113 pont;
17. Sepsi Csombor Márton (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 102 pont;
19. Kozaróczy Csaba (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 84 pont;
20. Bohács Tamás (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 72 pont;
22. Mócza Tamás István (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 61 pont;

Következik:

23. Beke Zsolt (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 49 pont;
30–31. Csizmadia Máté Zalán (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 33 pont;
32–33. Schneider Anna (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont;
34. Kis-Bogdán Kolos (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 23 pont;
36–38. Dormán Mihály Vilmos (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 16 pont;
39–40. Balogh Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
39–40. Lévay Kristóf (Budapest, Teleki Blanka Gimnázium) 15 pont;
44. Orosz Csaba (Miskolc, Diósgyőri Gimnázium) 9 pont;
45–46. Harcsa-Pintér András (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 8 pont;
47–49. Borbély András (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 7 pont;
47–49. Duong Phan (Mechanicsburg, Cumberland Valley High School ) 7 pont;
50–52. lê hữu minh vũ (Danang, Le Quy Don High School for the Gifted) 6 pont;
50–52. Sághy Áron Tádé (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 6 pont;
54–56. Czibere Balázs (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 4 pont;
54–56. Lengyel Barnabás (Szentendre, Ferences Gimnázium) 4 pont;
57–60. Csala Benedek Mihály (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
57–60. Sziládi Noémi (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont;
57–60. Varjas Botond (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 3 pont;
61. Putz Balázs Máté (Szentendre, Ferences Gimnázium) 1 pont.