Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-10. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Stippinger Marcell 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 222 pont;
2–3. díj: Nikházy László 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 220 pont;
2–3. díj: Szegő Márton 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 220 pont;
4. díj: Tassy Gergely 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 219 pont;
5. díj: Daróczy László 9. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 218 pont;
6–7. díj: Árvay Zsófia 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 216 pont;
6–7. díj: Meszéna Balázs 8. o. (Budapest, Csíki-hegyek Utcai Általános Iskola) 216 pont;
8. díj: Hujter Bálint 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 215 pont;
9. díj: Ásványi Vera 10. o. (Ajka, Bródy Imre Gimn.) 214 pont;
10–11. díj: Csoma Anikó 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 213 pont;
10–11. díj: Püspöki Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 213 pont;
12. díj: Széchenyi Gábor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 212 pont;
13. díj: Medvey Tamás 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 211 pont;
14. díj: Szabó András László 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 210 pont;

Dicséretben részesült:

15. Haszpra Tímea 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 207 pont;
16. Szécsi Zsuzsanna 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 205 pont;
17–18. Hotzi Bernadette 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 202 pont;
17–18. Ureczky Bálint 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 202 pont;
19–21. Cserép Gergely 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 199 pont;
19–21. Jordán Tamás 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 199 pont;
19–21. Markhot Zsuzsa 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 199 pont;
22. Kalmár Bence 10. o. (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 198 pont;
23–27. Endrész Brigitta 9. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 195 pont;
23–27. Fazekas Gergő 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 195 pont;
23–27. Kisfaludi-Bak Sándor 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 195 pont;
23–27. Rábai András 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 195 pont;
23–27. Sóvágó Sándor 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 195 pont;
28–29. Halász Veronika 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 193 pont;
28–29. Lang Krisztina 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 193 pont;
30. Csató László 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 192 pont;
31–33. Gyenis András 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 191 pont;
31–33. Jani Mátyás 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 191 pont;
31–33. Ökrös Tamás 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 191 pont;
34. Martinek László 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 190 pont;
35–38. Dobos Gábor 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 188 pont;
35–38. Petényi Franciska 10. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 188 pont;
35–38. Sárvári Anna 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 188 pont;
39. Varga-Umbrich Károly 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 187 pont;
40–41. Illés Evelin 10. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 186 pont;
40–41. Oláh Gábor 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 186 pont;
42–44. Nagy Zoltán 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 185 pont;
42–44. Salamon László 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 185 pont;
42–44. Tari Balázs 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 185 pont;
45. Madocsai Judit 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 184 pont;
46–48. Erdélyi Viktor 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 183 pont;
46–48. Paulik Tamás 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 183 pont;
46–48. Szalai Erika 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 183 pont;
49–50. Szurmai Csongor 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 182 pont;
51. Nándori Balázs 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 180 pont;
52. Szabó Péter 10. o. (Győr, Szabadhegyi Közoktatási Központ) 179 pont;
53. Darabos Katalin 9. o. (Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium) 178 pont;
54. Nagy Veronika 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 177 pont;
55–56. Pintér Gergő 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 176 pont;
55–56. Tancsa Zsolt 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 176 pont;
57–59. Halmai Gábor 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 174 pont;
57–59. Jusztin Ádám 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 174 pont;
57–59. Link Zoltán 9. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 174 pont;
60. Rátkai András 10. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 173 pont;
61. Tóth Bálint 9. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 172 pont;
62. Szemes Dorottya 8. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 171 pont;
63. Barta Fruzsina 10. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 170 pont;
64. Prusinszki Gábor 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 169 pont;
65. Farkas Csaba 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 167 pont;
66. Harkai Alexandra Dóra 10. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 166 pont;
67. Sörös Gábor 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 162 pont;
68–69. Baranyai Zsolt 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 158 pont;
68–69. Vörös Krisztina 10. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 158 pont;
70. Herczegh Péter 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 156 pont;
71. Bartolits Ákos 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 155 pont;
72–73. Lantos Krisztina 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 154 pont;
72–73. Tóth Máté 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 154 pont;
74–75. Hauck Zsuzsanna 10. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 153 pont;
74–75. Hetei Balázs 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 153 pont;
76. Dombi Péter 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 148 pont;
77–78. Hermán Eszter 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 145 pont;
77–78. Wallner Ádám 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 145 pont;
79. Gelencsér Zsolt 10. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 144 pont;
80–81. Kirch Eszter 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 143 pont;
80–81. Mihály Oszkár 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 143 pont;
82. Kulcsár Géza 8. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 141 pont;
83. Juhász Zsófia 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 140 pont;
84. Vincze János 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 139 pont;
85–88. Buday Péter 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 136 pont;
85–88. Fodor Bálint 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 136 pont;
85–88. Gulácsi Ágnes 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 136 pont;
85–88. Ködmön Éva 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 136 pont;
89. Varga Attila József 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 135 pont;
90–93. Gugi Bettina 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 134 pont;
90–93. Nagy Levente 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 134 pont;
90–93. Trócsányi Miklós 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 134 pont;
90–93. Turi Bernadett 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 134 pont;
94–97. Dávid Roland 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 133 pont;
94–97. Hegedűs Péter 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 133 pont;
94–97. Péhl Katalin 9. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 133 pont;
98–99. Kerekes Balázs 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 132 pont;
98–99. Wittmann Dávid 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 132 pont;
100–102. Kiss Elek Zoltán 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 131 pont;
100–102. Knorr Tamás 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 131 pont;
100–102. Pintér Ákos 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 131 pont;

Következik:

103. Szabó Bence 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 130 pont;
104. Polozun Valéria 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 129 pont;
105. Turi Adrienn 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 128 pont;
106. Márki Szabolcs 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 127 pont;
107. Kulcsár Dániel 9. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 126 pont;
108. Izsó Benedek 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 125 pont;
110. Elter Zsolt 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 123 pont;
111–113. Dömötör Erika 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 122 pont;
111–113. Farkas Gergely 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 122 pont;
111–113. Nagy Viktor 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 122 pont;
114. Molnár Péter 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 121 pont;
115–116. Pénzes Gyula Gergely 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 120 pont;
115–116. Telek Tamás 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 120 pont;
117. Németh László 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 119 pont;
118–119. Bors Eszter 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 118 pont;
118–119. Zotter Zsuzsanna 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 118 pont;
120. Pázmándi Edit 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 117 pont;
121. Tancsa Balázs 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 115 pont;
122–123. Dancza János 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 114 pont;
122–123. Dóka Éva 9. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium) 114 pont;
124–125. Bazsó Gábor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 113 pont;
124–125. Juhász Norbert 9. o. (Nagykapos, Nagykaposi Gimnázium) 113 pont;
126–127. Farkas Mátyás 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 112 pont;
126–127. Puszta Adrián 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 112 pont;
128–131. Dányi Zsolt 9. o. (Tiszafüred, Kossuth Lajos Ált. Isk.) 111 pont;
128–131. Gécsek Máté Árpád 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 111 pont;
128–131. Gellei Ákos 9. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 111 pont;
128–131. Kádár András 9. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 111 pont;
132–133. Dergez Dávid 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 110 pont;
132–133. Wischy Dávid 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 110 pont;
134–135. Monoszlai Ákos 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 109 pont;
134–135. Szikra Dániel 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 109 pont;
136. Maleskovits Dávid 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 108 pont;
137–140. Kádár András 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 107 pont;
137–140. Péntek Zoltán 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 107 pont;
137–140. Szepesváry László 9. o. (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 107 pont;
141–142. Krisch Enikő 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 105 pont;
141–142. Szabó Áron 8. o. (Budapest, Lágymányosi Általános Iskola) 105 pont;
143–144. Bengery Zsófia 10. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 103 pont;
143–144. Újfalussy Kristóf 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 103 pont;
145. Medvés Péter 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 102 pont;
146. Szabó Dorottya 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 99 pont;
147–148. Numan Réka 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 98 pont;
147–148. Vincze-Pap Endre 9. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 98 pont;
149–152. Heisz Máté 10. o. (Budapest, Osztrák Gimnázium) 97 pont;
149–152. Lampert Máté 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 97 pont;
149–152. Lányi Tamás 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 97 pont;
149–152. Molnár Ferenc 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 97 pont;
153–155. Huber Mária 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 96 pont;
153–155. Nagy Imola 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 96 pont;
153–155. Szijártó Rita 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 96 pont;
156–157. Belgya Anna 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 95 pont;
156–157. Szabó Balázs 10. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 95 pont;
158–159. Marton Miklós 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 94 pont;
158–159. Szabó István 10. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 94 pont;
160–161. Kovács Enikő 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 93 pont;
160–161. Németh Bertalan 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 93 pont;
162–163. Olajos Gábor 9. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium) 92 pont;
162–163. Pápai Rita 9. o. (Tata, Színes Iskola (Személyközpontú Iskola)) 92 pont;
164–166. Berta Zsolt 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 91 pont;
164–166. Kirilly György 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 91 pont;
164–166. Kocsány Kornél 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 91 pont;
167–168. Lipcsey Márk 10. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 90 pont;
167–168. Szabó András 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 90 pont;
169. Fekete Dóra 9. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 89 pont;
170–172. Gerencsér Máté 8. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 88 pont;
170–172. Pósalaki Zita 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 88 pont;
170–172. Szijártó László 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 88 pont;
173–174. Dömény Anita 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 87 pont;
175. Koncz Balázs 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 86 pont;
176–179. Fehér Viktor 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 85 pont;
176–179. Gyöngy Anna 8. o. (Zalaegerszeg, Pais Dezső Általános Iskola) 85 pont;
176–179. Tarcsi Róbert 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 85 pont;
176–179. Vadász Gergely 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 85 pont;
180–181. Honti Ágnes Judit 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 84 pont;
180–181. Kovács Judit 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 84 pont;
182. Rábai András 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 83 pont;
183–187. Fekete László 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 82 pont;
183–187. Guricza Lilla 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 82 pont;
183–187. Kiss Marianna 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 82 pont;
183–187. Steinbach Bálint 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 82 pont;
183–187. Szeberényi Ágnes 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 82 pont;
188–189. Kacz Krisztián 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 81 pont;
188–189. Tar Péter 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 81 pont;
190–192. Gál Katalin 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 79 pont;
190–192. Koncz Balázs 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 79 pont;
190–192. Kopcsó Tamás 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 79 pont;
193–198. Békési István 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 77 pont;
193–198. Beringer Dorottya 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 77 pont;
193–198. Domokos Annamária 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 77 pont;
193–198. Feller Zoltán 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 77 pont;
193–198. Katona Gabriella 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 77 pont;
199–201. Domahidi Ákos 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 76 pont;
199–201. Farkas János 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 76 pont;
202–204. Germán Olivér 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 74 pont;
202–204. Horváth Gábor 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 74 pont;
202–204. Miklós Rozália 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 74 pont;
205–206. Berecz Nikolett 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 73 pont;
205–206. Vandrus Zoltán 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 73 pont;
207. Dobos Péter 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 72 pont;
209–213. Horváth András 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 70 pont;
209–213. Molnár Enikő 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 70 pont;
209–213. Reichert Miklós 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 70 pont;
209–213. Zelenyánszki Mihály 9. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 70 pont;
214–215. Németh Eszter 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 69 pont;
214–215. Varga Nóra 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 69 pont;
216–217. Haraszti Zsolt 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 68 pont;
216–217. László Eszter 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 68 pont;
218–219. Farkas Bálint 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 67 pont;
218–219. Márton Krisztina 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 67 pont;
220–223. Avramcsev Ildikó 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 66 pont;
220–223. Bádovszky Dóra 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 66 pont;
220–223. Barcsik Ildikó 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 66 pont;
224–229. Ablonczy Márk 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 65 pont;
224–229. Fábián Anna 8. o. (Szeged, SZTE JGYTFK Gyakorló Általános Iskola) 65 pont;
224–229. Landesz Csaba 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 65 pont;
224–229. Ősze Gergő 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 65 pont;
224–229. Szépe Péter 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 65 pont;
224–229. Vajda Adrienn 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 65 pont;
230–233. Balog Dóra 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 64 pont;
230–233. Novák Dániel 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 64 pont;
230–233. Szintai Csaba 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 64 pont;
230–233. Varga Dóra 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 64 pont;
234–236. Kopácsi Viktória 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 63 pont;
234–236. Pék Máté 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 63 pont;
234–236. Szoó Alex 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 63 pont;
237–244. Böröcz Péter 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 62 pont;
237–244. Farkas Ferenc 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 62 pont;
237–244. Fülöp Bálint 8. o. (Budapest, Virányos Általános Iskola) 62 pont;
237–244. Klár Tímea 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 62 pont;
237–244. Novák Barnabás 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 62 pont;
237–244. Őszi Károly 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 62 pont;
237–244. Szöllősi Dániel 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 62 pont;
237–244. Valkó Zsuzsanna 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 62 pont;
245. Köves Dániel 9. o. (North York, Victoria Park Secondary School) 61 pont;
246–248. Csépe Róbert 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 60 pont;
246–248. Stallenberger Ádám 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 60 pont;
246–248. Tánczos Csaba 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 60 pont;
249–254. Borók Judit 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 59 pont;
249–254. Mészáros Thomas Richard 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 59 pont;
249–254. Tóth Krisztina 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 59 pont;
249–254. Valiskó Tímea 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 59 pont;
249–254. Varjú Imre 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 59 pont;
249–254. Weinémer Nóra 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 59 pont;
255. Szabó Anita 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 58 pont;
256–257. Márton Andor János 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 57 pont;
256–257. Varga Anikó 10. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 57 pont;
258. Csóti Karolina 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 56 pont;
259–264. Bengery Zsolt 9. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 55 pont;
259–264. Fang Xin 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 55 pont;
259–264. Gerényi Anita 9. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 55 pont;
259–264. Mikulán Attila 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 55 pont;
259–264. Polgár Gergely Tamás 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 55 pont;
259–264. Szeleczki Gábor 10. o. (Balassagyarmat, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola) 55 pont;
265–266. Keserű Zsolt 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 54 pont;
265–266. Simonyi Dalma 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 54 pont;
267–270. Ács András 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 53 pont;
267–270. Csóka Gyöző 7. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 53 pont;
267–270. Lőcsei Izabella 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 53 pont;
267–270. Papp Renáta 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 53 pont;
271–277. Balázs József 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 52 pont;
271–277. Höbenreich Enikő 10. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 52 pont;
271–277. Magyar Szilárd 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 52 pont;
271–277. Máthé Lívia 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 52 pont;
271–277. Molnár Gábor 9. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 52 pont;
271–277. Scheer Ildikó 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 52 pont;
278–282. Kiss Nóra 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 51 pont;
278–282. Kovács Ádám 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 51 pont;
278–282. Molnár András 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 51 pont;
278–282. Móró Milán 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 51 pont;
278–282. Zsoldos Bálint 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 51 pont;
283–287. Baku György 10. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 50 pont;
283–287. Csizmadia Csilla 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 50 pont;
283–287. Gerő Péter 9. o. (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 50 pont;
283–287. Széles András 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 50 pont;
283–287. Virág Bálint 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 50 pont;
288–293. Garai Ákos 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 49 pont;
288–293. Gulyás Gábor 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 49 pont;
288–293. Kiriákov Szilvia 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 49 pont;
288–293. Rácz Péter 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 49 pont;
288–293. Rajna Botond 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 49 pont;
288–293. Takács Viola 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 49 pont;
294–299. Berceli Zoltán 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 48 pont;
294–299. Berta Mátyás 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 48 pont;
294–299. Csákvári Ferenc 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 48 pont;
294–299. Gáspár Dóra Katalin 10. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 48 pont;
294–299. Schilling János 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 48 pont;
294–299. Szőke András 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 48 pont;
300–301. Gurdon Balázs 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 47 pont;
300–301. Lantos Judit 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 47 pont;
302–308. Gurszky Tamás 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 46 pont;
302–308. Horváth Dániel 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 46 pont;
302–308. Szilágyi Katalin 10. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 46 pont;
302–308. Vadász Gábor 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 46 pont;
302–308. Varjas András 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 46 pont;
302–308. Vigh Szabolcs 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 46 pont;
302–308. Vincze Viktor 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 46 pont;
309–311. Besnyő Ágnes 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 45 pont;
309–311. Holicska Ábel 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 45 pont;
309–311. Szabolcs Barnabás 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 45 pont;
312–319. Andor Balázs 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 44 pont;
312–319. Fekete Balázs Samu 8. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 44 pont;
312–319. Gergely Balázs 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 44 pont;
312–319. Handbauer Rezső 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 44 pont;
312–319. Hendrik Attila 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 44 pont;
312–319. Kerekes Barbara 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 44 pont;
312–319. Vida Zoltán 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 44 pont;
320–326. Bíró Ákos 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 43 pont;
320–326. Borzák Réka 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 43 pont;
320–326. Ferencz József 9. o. (Budapest, Petrik Lajos Vegyipari Szki.) 43 pont;
320–326. Magyari Nóra 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 43 pont;
320–326. Majoros Dániel 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 43 pont;
320–326. Sarkar Nirmal 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 43 pont;
320–326. Stadler Gergő 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 43 pont;
328–333. Kiss Virág 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 41 pont;
328–333. Kótyuk Gergely 10. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 41 pont;
328–333. Kovács Máté 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 41 pont;
328–333. Makszin Marietta 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 41 pont;
328–333. Sipőcz Zoltán 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 41 pont;
328–333. Szittya Márton 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 41 pont;
334–335. Hegyi Bence 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 40 pont;
334–335. Sok Péter 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 40 pont;
336–339. Kovács Réka 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 39 pont;
336–339. Németh Dániel 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 39 pont;
336–339. Téglássy Anna 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 39 pont;
336–339. Törőcsik Mónika 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 39 pont;
340–343. Csapó István 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 38 pont;
340–343. Horváth Gábor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 38 pont;
340–343. Tomjanovich Gergő 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 38 pont;
344–348. Hermann Zsolt 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 37 pont;
344–348. Molnár Dóra 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 37 pont;
344–348. Nyeső Dóra 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 37 pont;
344–348. Pál János Viktor 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 37 pont;
344–348. Weinémer Andrea 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 37 pont;
349–355. Bengery Zsolt 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 36 pont;
349–355. Farkas Bálint 10. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 36 pont;
349–355. Horváth Anna 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 36 pont;
349–355. Kovács Ágnes 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 pont;
349–355. Krénusz Bettina 10. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 36 pont;
349–355. Zalai Tamás 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 36 pont;
349–355. Zalányi Viktória 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 36 pont;
356–361. Bagi Éva 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 35 pont;
356–361. Balogh Réka 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 35 pont;
356–361. Bory Zsolt 9. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium) 35 pont;
356–361. Gógl Nóra 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 35 pont;
356–361. Hegedűs Judit 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 35 pont;
356–361. Vámossy Viktória 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 35 pont;
362–371. Gehér Anna 7. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 34 pont;
362–371. Kálya Bálint 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 pont;
362–371. Kulcsár Imre 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 34 pont;
362–371. Lőrincz Orsolya 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 34 pont;
362–371. Mohai Réka 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 34 pont;
362–371. Orosz Bence 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 34 pont;
362–371. Póra-Simon Zsolt 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 34 pont;
362–371. Vandrus Boglárka 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 34 pont;
362–371. Varga Tamás 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 34 pont;
362–371. Veress Gábor 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 34 pont;
372–380. Bálint Tamás 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 33 pont;
372–380. Dalia Gergely 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 33 pont;
372–380. Diószegi Tamás 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 33 pont;
372–380. Elek Zoltán 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
372–380. Nyoma Tímea 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont;
372–380. Szakács Márton 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 33 pont;
372–380. Száraz Dorottya 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 33 pont;
372–380. Tényi Kinga 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 33 pont;
372–380. Veszely Zsófia 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 33 pont;
381–386. Acsay Balázs 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 32 pont;
381–386. Dani Tímea 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 32 pont;
381–386. Erdős Márton 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 32 pont;
381–386. Hulej Klaudia 9. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 32 pont;
381–386. Kiss Zoltán 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 32 pont;
381–386. Vincze József 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 32 pont;
387–391. Béres Marcell 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 31 pont;
387–391. Geszti Balázs 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 31 pont;
387–391. Simonyi Kristóf 10. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 31 pont;
387–391. Steierlein Dávid 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 31 pont;
387–391. Tatár Anita 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 31 pont;
392–395. Berg Judit 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 30 pont;
392–395. Damjanovits Eszter 10. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 30 pont;
392–395. Majoros Richárd 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 30 pont;
392–395. Szigeti László 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 30 pont;
396–406. Botta András 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 29 pont;
396–406. Cserényi Katalin 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 29 pont;
396–406. Kovács Zsolt 0. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont;
396–406. Kőszegi Balázs 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 29 pont;
396–406. Maglódi Edina 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont;
396–406. Marsi András 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 29 pont;
396–406. Plank Péter 9. o. (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium) 29 pont;
396–406. Révai Csaba 10. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 29 pont;
396–406. Rosenfeld Annamária 9. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 29 pont;
396–406. Sipos Ádám 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 29 pont;
396–406. Tompa Gábor 10. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 29 pont;
407–411. Farkas Péter 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 28 pont;
407–411. Gera Mónika 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 28 pont;
407–411. Kovács István 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 28 pont;
407–411. Radnai Réka 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 28 pont;
407–411. Sinkovics Péter 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 28 pont;
412–416. Háger Krisztina 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 27 pont;
412–416. Horváth Zsolt 10. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 27 pont;
412–416. Kiss Dániel Miklós 8. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 27 pont;
412–416. Koós Andrea 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 27 pont;
412–416. Orbán Anita 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 27 pont;
417–420. Gosztonyi Balázs 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 26 pont;
417–420. Kötél Dóra 10. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 26 pont;
417–420. Nagy Balázs 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 26 pont;
417–420. Tomanek Ferenc 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 26 pont;
421–427. Kolonits Gábor 9. o. (???, ???) 25 pont;
421–427. Konrád Orsolya 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 25 pont;
421–427. Meszlényi Annamária 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 25 pont;
421–427. Poór József 10. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 25 pont;
421–427. Rebek Nóra 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 25 pont;
421–427. Richter Péter 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 25 pont;
421–427. Soós Izsák 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 25 pont;
428–443. Bányai Máté 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 24 pont;
428–443. Bessenyei Krisztina 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
428–443. Biró László 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
428–443. Csibi Noémi 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 24 pont;
428–443. Deák Barbara 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 24 pont;
428–443. Keresztes Szabolcs 8. o. (Budapest, Sopron úti Általános Iskola) 24 pont;
428–443. Kovács Lejla 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 24 pont;
428–443. Pál Tamás 9. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 24 pont;
428–443. Szabó Balázs 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 24 pont;
428–443. Szabó Balázs 10. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 24 pont;
428–443. Szivós Balázs 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 24 pont;
428–443. Tóth Annamária 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 24 pont;
428–443. Török Anita 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 24 pont;
428–443. Tuza Viktória 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 24 pont;
428–443. Váradi Zoltán 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 24 pont;
444–457. Czók Anna 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 23 pont;
444–457. Darázs Zoltán 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 23 pont;
444–457. Doszpoly-Hangó Zsuzsa 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
444–457. Igaz Adrienn 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 23 pont;
444–457. Ipolyi Máté 10. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 23 pont;
444–457. Kácsor Adrienn 0. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 23 pont;
444–457. Mátrai Viktior Gergő 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 23 pont;
444–457. Németh Katalin 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 23 pont;
444–457. Pilissy Zoltán 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 23 pont;
444–457. Szűcs Gábor 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 23 pont;
444–457. Tóth Dorottya Mária Magdolna 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 23 pont;
444–457. Vig Mór 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 23 pont;
458–470. Ádám Sándor 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 22 pont;
458–470. Balogh Zsófia 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 22 pont;
458–470. Csörgő Tamás 7. o. (Visznek, Viszneki Általános Iskola) 22 pont;
458–470. Déri Eszter 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 22 pont;
458–470. Drozdy András 8. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
458–470. Erős Fanny Rebeka 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 22 pont;
458–470. Gál Bence 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
458–470. Heller Kristóf 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 22 pont;
458–470. Holló Gábor 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
458–470. Jarecsny Nóra 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 22 pont;
458–470. Kovács Laura 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
458–470. Liter András 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 22 pont;
458–470. Schram Gergely 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 22 pont;
471–480. Antal Áron 10. o. (Budapest, Szinyei Merse Pál Gimnázium) 21 pont;
471–480. Gáspár Kata 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 21 pont;
471–480. Hammer Gergő 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 21 pont;
471–480. Heller Zsófia 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 21 pont;
471–480. Horváth Gitta 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 21 pont;
471–480. Kovács Zsuzsanna 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont;
471–480. Mayer Erzsébet 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 21 pont;
471–480. Németh Anna 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 21 pont;
471–480. Riesz Gábor 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 21 pont;
471–480. Szalay Péter 9. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 21 pont;
481–499. Barta Zsolt 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 20 pont;
481–499. Csizmadia Balázs 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont;
481–499. Dusza Szilárd 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 20 pont;
481–499. Erős Tamás 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 20 pont;
481–499. Fehér Adrienn 0. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 20 pont;
481–499. Gellén László 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 20 pont;
481–499. Horváth Róbert 8. o. (Zürich, Lycée Français de Zürich) 20 pont;
481–499. Kecskés Dóra 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 20 pont;
481–499. Kókai Zsófia 10. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 20 pont;
481–499. Mercz Mária 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 20 pont;
481–499. Molnár Ádám Tamás 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 20 pont;
481–499. Monostori Ádám 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 20 pont;
481–499. Nagy Gabriella 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
481–499. Pajtás Lia 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 20 pont;
481–499. Rozmis Zsuzsanna 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 20 pont;
481–499. Sipos Róbert 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 20 pont;
481–499. Solymossy Katalin 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 20 pont;
481–499. Szita Zsófia 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 20 pont;
481–499. Vinnai Petra 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 20 pont;
500–511. Deák András 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 19 pont;
500–511. Fodor Gábor 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 19 pont;
500–511. Kemecsei Zoltán 10. o. (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium) 19 pont;
500–511. Kudlák Kinga 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 19 pont;
500–511. László Miklós Dávid 8. o. (Debrecen, Hatvani István Ált. Isk.) 19 pont;
500–511. Lukács Zsófia 9. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 19 pont;
500–511. Nagy Anita 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 19 pont;
500–511. Sereg Márton 9. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 19 pont;
500–511. Szőke Boglárka 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 19 pont;
500–511. Tóth László Márton 7. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 19 pont;
500–511. Weirach Vanda 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 19 pont;
500–511. Zachar Pál 10. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 19 pont;
512–524. Balla József 8. o. (Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk.) 18 pont;
512–524. Barta András 10. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 18 pont;
512–524. Ferenczi Barbara 0. o. (Hódmezővásárhely, Eötvös József Szakközépiskola) 18 pont;
512–524. Fórizs Anna 9. o. (Budapest, Szinyei Merse Pál Gimnázium) 18 pont;
512–524. Göbölös-Szabó Julianna 9. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 18 pont;
512–524. Illés András 9. o. (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 18 pont;
512–524. Kelemen Fanni 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 18 pont;
512–524. Pieskó Erzsébet 10. o. (Budapest, Krúdy Gyula Általános Iskola és Gimnázium) 18 pont;
512–524. Solecki Gergely 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 18 pont;
512–524. Tóth Manó 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 18 pont;
512–524. Ujlaki Emese 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 18 pont;
512–524. Vári Tamás 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 18 pont;
512–524. Wagner Ádám 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 18 pont;
525–536. Horváth Antal 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 17 pont;
525–536. Király Balázs 10. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 17 pont;
525–536. Klemm Győző 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 17 pont;
525–536. Kovács Zsigmond 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 17 pont;
525–536. Máté Balázs 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 17 pont;
525–536. Nagy Zsófia Rita 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 17 pont;
525–536. Papp Balázs 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 17 pont;
525–536. Szigili Anett 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
525–536. Tolnay Balázs 0. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
525–536. Tóth Diána 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont;
525–536. Végh Ádám 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 17 pont;
525–536. Veress Zsuzsanna 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont;
537–549. Bajzát György 9. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 16 pont;
537–549. Bálint Emese 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
537–549. Bukta Szabina 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 16 pont;
537–549. Czene Csilla 10. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 16 pont;
537–549. Fehér György 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 16 pont;
537–549. Forró Veronika 10. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 16 pont;
537–549. Gyetvai Nikoletta 10. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 16 pont;
537–549. Horváth Gergő 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 16 pont;
537–549. Mészáros Csilla 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 16 pont;
537–549. Németh Szabó Mátyás 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 16 pont;
537–549. Steiner Máté 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 16 pont;
537–549. Töltési Anna 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
550–574. Bagi Péter 10. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 15 pont;
550–574. Bihary Dóra 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
550–574. Bozó Brigitta 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 15 pont;
550–574. Dabrowsky Ádám 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
550–574. Dányi Zsolt 9. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 15 pont;
550–574. Engyel Ferenc 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
550–574. Gérecz Balázs 0. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 15 pont;
550–574. Hopoczky Petra 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 15 pont;
550–574. Huszár Zsófia 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 15 pont;
550–574. János Tünde 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 15 pont;
550–574. Juhász Árpád 10. o. (Tornalja, Gimnázium) 15 pont;
550–574. Kása Melinda 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 15 pont;
550–574. Kondás Márk 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 15 pont;
550–574. Lovász Andrea 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 15 pont;
550–574. Nánási Julianna 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
550–574. Rácz Lilla 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 15 pont;
550–574. Sólyom Tamás 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
550–574. Süttő Dániel 9. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 15 pont;
550–574. Szabó Hajnalka 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 15 pont;
550–574. Szőke Szilvia 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 15 pont;
550–574. Takács András 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
550–574. Végh Alexandra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 15 pont;
550–574. Vitéz Petra 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 15 pont;
575–591. Balázsfi Enikő 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont;
575–591. Bankó Tibor 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 14 pont;
575–591. Bényász Melinda 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 14 pont;
575–591. Csányi Márk 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 14 pont;
575–591. Dolog Anett 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 14 pont;
575–591. Fodor Edina 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 14 pont;
575–591. Forgách Réka 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 14 pont;
575–591. Garzó Andrea 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 14 pont;
575–591. Karácsonyi Judit 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont;
575–591. Kathi Gabriella 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 14 pont;
575–591. Kenyeres Andrea 10. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 14 pont;
575–591. Mátrai Magdolna 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 14 pont;
575–591. Nagy Barnabás 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 14 pont;
575–591. Péter András 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 14 pont;
575–591. Rácz Adél 9. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 14 pont;
575–591. Varga Lajos 10. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 14 pont;
592–607. Bedő Kata 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 13 pont;
592–607. Császár Dániel 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 13 pont;
592–607. Garai Márton 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 13 pont;
592–607. Göttlinger Nóra 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 13 pont;
592–607. Hajmássy Katinka 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 13 pont;
592–607. Horváth Alíz 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 pont;
592–607. Kalácska Szilvia 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
592–607. Kottász Kata 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
592–607. Monoki Ádám 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 13 pont;
592–607. Szabó Zsolt 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 13 pont;
592–607. Szórádi Bernadett 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont;
592–607. Szűcs Péter 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 13 pont;
592–607. Vida Réka 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 pont;
592–607. Vígváry Andrea 10. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 13 pont;
608–632. Ábrám Dániel 10. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium) 12 pont;
608–632. Apari Zsuzsanna 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont;
608–632. Berki Attila 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 12 pont;
608–632. Boka Gábor 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
608–632. Bús Ágnes 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 12 pont;
608–632. Czina Zoltán 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 12 pont;
608–632. Darida Sándor 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 12 pont;
608–632. Do Quang Huy 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
608–632. Feld Márton 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
608–632. Gelniczky Anna 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 12 pont;
608–632. Hohner Krisztina 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 12 pont;
608–632. Jobaházi Vilmos 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont;
608–632. Juhász Dániel 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 12 pont;
608–632. Kiss Péter 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 12 pont;
608–632. Mikó Lilla 10. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 12 pont;
608–632. Nagy Gyula 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont;
608–632. Parlag Emese 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont;
608–632. Rutka Péter 9. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 12 pont;
608–632. Tóth József 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 12 pont;
608–632. Török Károly 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 12 pont;
608–632. Török Krisztina 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
608–632. Varga Attila 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
608–632. Varjas Tamás 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 12 pont;
608–632. Végh Ádám 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 12 pont;
608–632. Zsovár András 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 12 pont;
633–650. Bebesi Bernadett 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 11 pont;
633–650. Bodnár Dorottya 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 11 pont;
633–650. Csikesz Balázs 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont;
633–650. Csizmadia Marietta 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 11 pont;
633–650. Csordás Tamás 10. o. (Budapest, Petrik Lajos Vegyipari Szki.) 11 pont;
633–650. Grolmusz Vince 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
633–650. Kaszás Dóra 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 11 pont;
633–650. Krusper Márta 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont;
633–650. Leél-Őssy Ádám 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
633–650. Molnár Krisztina 9. o. (Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium) 11 pont;
633–650. Nagy Krisztina 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont;
633–650. Perlaky Zsófia 9. o. (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 11 pont;
633–650. Pintér Dávid 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 11 pont;
633–650. Szépe Balázs 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 11 pont;
633–650. Verebélyi Tamás 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 11 pont;
633–650. Völgyi Katalin 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 11 pont;
633–650. Zajzon Gergő 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 11 pont;
651–681. Faragó Eszter 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 10 pont;
651–681. Fatalin Zita 10. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 10 pont;
651–681. Gelniczky Sára 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 10 pont;
651–681. Gerber Balázs 10. o. (Budapest, Németh László Gimn.) 10 pont;
651–681. Győre Viktória 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont;
651–681. Huszár Dóra 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 10 pont;
651–681. Imreh György 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 10 pont;
651–681. Imrő Anita 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
651–681. Kakuk Tímea 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
651–681. Katus Kinga 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 10 pont;
651–681. Keledi Johanna 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 10 pont;
651–681. Kindler András 9. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 10 pont;
651–681. Király Tamás 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 10 pont;
651–681. Korcsok Lajos 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
651–681. Lengyel Attila 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 10 pont;
651–681. Mészáros Tamás 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
651–681. Mucsina Gábor 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
651–681. Péntek Csilla Klára 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont;
651–681. Rákos Attila 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 10 pont;
651–681. Sági Adrienn 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont;
651–681. Somogyi Gábor 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 10 pont;
651–681. Surányi Szebsztián 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 10 pont;
651–681. Szabadi Béla 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
651–681. Szabó Máté 10. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 10 pont;
651–681. Szabó Nóra 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont;
651–681. Tóth Ferenc 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont;
651–681. Tóth Hajnalka 9. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 10 pont;
651–681. Váradi Zsolt 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
651–681. Vass Gergely 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 10 pont;
651–681. Zátonyi Dániel 10. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 10 pont;
682–702. Baranyi Gergő 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 9 pont;
682–702. Burka Dávid 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 9 pont;
682–702. Csorba Sebestyén 8. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 9 pont;
682–702. Csukat Péter 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 9 pont;
682–702. Géringer Zsolt 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 9 pont;
682–702. Keresztes Fanni 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont;
682–702. Lajkó Balázs 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
682–702. Lakatos Judit 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
682–702. Madár Adél 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont;
682–702. Ősz Ágnes 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
682–702. Papp László 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 9 pont;
682–702. Pozsgay Gábor 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 9 pont;
682–702. Radocha Vivien 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 9 pont;
682–702. Rodek Viktória 9. o. (Somorja, Magyar Tannyelvű Gimn.) 9 pont;
682–702. Szászfalvi Bence 9. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 9 pont;
682–702. Tóth Anett 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 9 pont;
682–702. Úr Bence 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 9 pont;
682–702. Varga Dániel 8. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont;
682–702. Varga Edina 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont;
682–702. Zaicsek Gábor 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 9 pont;
703–726. Ancsa Balázs 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 8 pont;
703–726. Bohnert Eszter 10. o. (Mohács, Kisfaludy Károly Gimnázium) 8 pont;
703–726. Cseh Cobas Péter 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
703–726. Demjén András 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont;
703–726. Dobronyi Krisztina 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 8 pont;
703–726. Farkas Viktor 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 8 pont;
703–726. Gaszner Júlia 9. o. (Baja, Jelky András Szakképzó Iskola és Nevelési Tanácsadó) 8 pont;
703–726. Horváth Brigitta 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 8 pont;
703–726. Kerekes Melinda 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
703–726. Kiss Orsolya 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont;
703–726. Kovács Péter 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 8 pont;
703–726. Magyar Zsolt 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
703–726. Mátyás Ágota 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont;
703–726. Mikola Zoltán 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 8 pont;
703–726. Pálinkó Dóra 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 8 pont;
703–726. Sabján Éva 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 8 pont;
703–726. Sándor Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 8 pont;
703–726. Sebestyén Örs László 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont;
703–726. Séra Balázs 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 8 pont;
703–726. Szabó Gergő 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 8 pont;
703–726. Varga Zsolt 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont;
727–743. Árvai Márton 9. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 7 pont;
727–743. Boda Eszter 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
727–743. Bőcskei Barnabás 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
727–743. Cservenák Éva 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 7 pont;
727–743. Csörgő Judit 6. o. (Visznek, Viszneki Általános Iskola) 7 pont;
727–743. Györbiró Tibor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
727–743. Halmi Kristóf 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont;
727–743. Jenei Dávid 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 7 pont;
727–743. Kátai Dávid 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 7 pont;
727–743. Kirchkeszner Adrienn 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 7 pont;
727–743. Kis Annamária 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont;
727–743. Matisz Tamás 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont;
727–743. Nagy Edina 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 7 pont;
727–743. Őzse János 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 7 pont;
727–743. Stomp Balázs 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont;
727–743. Taylor John Mark 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont;
744–762. Bakos Emese Sarolta 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 6 pont;
744–762. Bihari Bianka 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont;
744–762. Bódi Viktória 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 6 pont;
744–762. Bóta Tamás 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 6 pont;
744–762. Frezik Balázs 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 6 pont;
744–762. Gaál Dávid 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 6 pont;
744–762. Gérecz Ágnes 9. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 6 pont;
744–762. Harangozó Beatrix 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 6 pont;
744–762. Ignits Péter 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
744–762. Koppány Gergő 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
744–762. Kovács Attila 1. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
744–762. Lévai Tibor 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 6 pont;
744–762. Papp Krisztián 0. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
744–762. Poros Balázs 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
744–762. Sebők Júlia 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 6 pont;
744–762. Szabó Márton 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont;
744–762. Szender Zoltán 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont;
763–806. Bálint Eszter 10. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 5 pont;
763–806. Barna Fruzsina 10. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 5 pont;
763–806. Bojkó Balázs 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 5 pont;
763–806. Csóka Nóra 9. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium) 5 pont;
763–806. Dakadics Zsolt 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
763–806. Dömötör Erika 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
763–806. Dreiszker Dóra 1. o. (???, ???) 5 pont;
763–806. Freyler Károly 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont;
763–806. Gerő Zoltán Péter 10. o. (Budapest, Közgazdasági Politechnikum Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont;
763–806. Gyarmati Gábor 10. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 5 pont;
763–806. Hupian Gábor 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 5 pont;
763–806. Huszár Tímea Katalin 10. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 5 pont;
763–806. Janyert Máté 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 5 pont;
763–806. Kappelmager Zoltán 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 5 pont;
763–806. Kis Milán 9. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
763–806. Kiss Róbert 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 5 pont;
763–806. Kiss Tamás 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
763–806. Kocsis Anita 10. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 5 pont;
763–806. Kovács Péter 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 5 pont;
763–806. Könczöl Gábor 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont;
763–806. Lesti Ágnes 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 5 pont;
763–806. Nádudvari György 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
763–806. Nagy Dénes 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
763–806. Nemeskéri Örs 7. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
763–806. Porubszky Zoltán 10. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 5 pont;
763–806. Salfer Balázs 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 5 pont;
763–806. Serfőző Róbert 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont;
763–806. Somlyai László 10. o. (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 5 pont;
763–806. Szabados Anikó 10. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 5 pont;
763–806. Szabó Balázs 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 5 pont;
763–806. Szelei Péter 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 5 pont;
763–806. Szűcs Gábor 8. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont;
763–806. Tátrai Balázs 9. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 5 pont;
763–806. Tóth Anita 10. o. (Budapest, Budapesti Ward Mária Gimnázium) 5 pont;
763–806. Tősér Judit 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont;
763–806. Varga Balázs 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 5 pont;
763–806. Varga Zsolt 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 5 pont;
763–806. Veress Anita Bernadett 9. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont;
763–806. Vilmos Liza 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
807–824. Antal Éva 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 4 pont;
807–824. Debrődi Csilla 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 4 pont;
807–824. Dobó András 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
807–824. Jancár Mónika 10. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 4 pont;
807–824. Kálnai Balázs 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 4 pont;
807–824. Lencse Zoltán 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont;
807–824. Meskó Ádám 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
807–824. Nagy Réka 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont;
807–824. Pintér György 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
807–824. Prokop Mihály 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont;
807–824. Rab Zsófia 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont;
807–824. Rácz Tamás 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
807–824. Sebők Zita Zsuzsanna 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 4 pont;
807–824. Simon Kornélia 9. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 4 pont;
807–824. Szikora László 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
807–824. Treit Noémi 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 4 pont;
807–824. Vass István 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont;
807–824. Vermes Boldizsár 10. o. (Békéscsaba, Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium) 4 pont;
825–843. Busi László 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
825–843. Erdei Gergely 10. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 3 pont;
825–843. Forgács Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont;
825–843. Joó Ibolya 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 3 pont;
825–843. Kézdy Áron 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont;
825–843. Kovács Kristóf 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
825–843. Kurucz Róbert 10. o. (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 3 pont;
825–843. Márkus Veronika 9. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 3 pont;
825–843. Nagy Gabriella 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
825–843. Pados Márk 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;
825–843. Pék Máté 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
825–843. Radácsi Tamás 9. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 3 pont;
825–843. Szívós István 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 3 pont;
825–843. Varga Evelin 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
825–843. Wiedermann Ferenc 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont;
844–865. Bolyki Szilvia 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont;
844–865. Budai Lajos 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
844–865. Budanovich Alexandra 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 2 pont;
844–865. Fóti Péter 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 2 pont;
844–865. Fördős Ferenc 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
844–865. Geiszelherdt Márton 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 2 pont;
844–865. György Júlia 9. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 2 pont;
844–865. Havasi Ágnes 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont;
844–865. Heisz Marcell 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont;
844–865. Józan Péter 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont;
844–865. Mérei Ádám 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont;
844–865. Mervai Nóra 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont;
844–865. Nyitrai Renáta 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 2 pont;
844–865. Papp Eszter 10. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 2 pont;
844–865. Petlánovics Eszter 9. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 2 pont;
844–865. Salgó Péter 10. o. (Budapest, Osztrák Gimnázium) 2 pont;
844–865. Szusztor Mária 9. o. (Révkomárom, Marianum Egyházi Gimnázium) 2 pont;
844–865. Tasner Virginia 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont;
866–875. Balla Edina 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
866–875. Bencsik László 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 1 pont;
866–875. Bertalan Klaudia 9. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 1 pont;
866–875. Bíró Gábor 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont;
866–875. Gergely Zita 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 1 pont;
866–875. Kamecz Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 1 pont;
866–875. Peter Bosman 9. o. (???, ???) 1 pont;
866–875. Pintér László 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.