Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Mezei Márk 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 223 pont;
1–2. díj: Szöllősi Ferenc 12. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 223 pont;
3. díj: Mózner Zsófia 11. o. (Tapolca, Batsányi János Gimn. és Szakképző Isk.) 217 pont;
4–5. díj: Cseh Judit 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 215 pont;
4–5. díj: Szilágyi Péter 11. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 215 pont;
6. díj: Besenyei Balázs 12. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 214 pont;
7. díj: Nikházy Orsolya 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 213 pont;
8. díj: Tarcsay Zsigmond 12. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 211 pont;
9–10. díj: Dóka Zsuzsanna 12. o. (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium) 209 pont;
9–10. díj: Varga Balázs 11. o. (Tapolca, Batsányi János Gimn. és Szakképző Isk.) 209 pont;
11. díj: Simon Attila 12. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 208 pont;

Dicséretben részesült:

12. Sevecsek Zsuzsanna 12. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 207 pont;
13. Huszár Ferenc 11. o. (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 205 pont;
14–15. Griechisch Erika 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 203 pont;
14–15. Pásztor Péter 11. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 203 pont;
16. Szabó Balázs 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 202 pont;
17. Metzing András 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 201 pont;
18. Schmidt Zoltán 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 199 pont;
19. Alagi Gábor 12. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 198 pont;
20–22. Márton Zsuzsanna 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 196 pont;
20–22. Németh Bence 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 196 pont;
20–22. Rückert Péter 12. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 196 pont;
24. Besnyő Márton 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 192 pont;
25. Török Zoltán Bálint 11. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 191 pont;
26. Schmidt Miklós 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 190 pont;
27. Szabó-Bálint Zoltán 12. o. (Szombathely, Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola) 189 pont;
28. Sáfrány Dávid 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 188 pont;
29. Kovács Gábor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 187 pont;
30–31. Rábai Orsolya 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 186 pont;
30–31. Uzonyi Béla 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 186 pont;
32. Halbrucker Tamás 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 185 pont;
34. Horváth Szabina 11. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 183 pont;
36. Ollár Mariann 11. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 179 pont;
37. Talabér Péter 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 178 pont;
38–39. Antal László 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 177 pont;
38–39. Kocsis Tibor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 177 pont;
40. Molnár Imre 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 173 pont;
41. Antal Viktória 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 172 pont;
42–44. Huszár Zsófia 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 171 pont;
42–44. Karner Máté 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 171 pont;
42–44. Sánta Katalin 12. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 171 pont;
47. Mucsi Brigitta 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 168 pont;
49. Lengyel Tímea 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 165 pont;
50. Karches Tamás 12. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 164 pont;
51. Paksi Julianna Kitti 11. o. (Szekszárd, Garay János Ének-zenei Általános Iskola) 163 pont;
52. Breitenstein Csaba 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 162 pont;
53. Pogátsa Bálint 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 159 pont;
54. Pinczehelyi Tamás 12. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 158 pont;
55–56. Czene Boglárka 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 156 pont;
55–56. Szabó Danila 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 156 pont;
57. Nagy Csaba 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 155 pont;
58–59. Dobos Zsófia 12. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 154 pont;
58–59. Izsóf Rita 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 154 pont;
60–61. Aradi Ernő 12. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 151 pont;
60–61. Juhász Anikó 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 151 pont;
62–63. Kovács Sándor 12. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 150 pont;
64. Antal Balázs 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 149 pont;
65. Komáromy Dávid 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 147 pont;
66. Czondi Attila Csaba 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 145 pont;
67–68. Barabás Zoltán 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 144 pont;
67–68. Freiler Zsolt 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 144 pont;
69–70. Nagy Tamás 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 143 pont;
69–70. Pászthy Edina 12. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 143 pont;
71. Mattyasovszky Lenke 11. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 142 pont;
72. Szász Krisztián 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 141 pont;
73–74. Tillinkó Patricia 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 140 pont;
75. Szabó Orsolya 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 138 pont;
76. Szikszai Csaba 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 137 pont;
77. Póka Andrea 12. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 135 pont;
78–79. Balogh Roland 11. o. (Fehérgyarmat, Petőfi Sándor Közgazdasági Szki.) 134 pont;
78–79. Pauló Tamás 11. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 134 pont;

Következik:

81. Nagy Erzsébet 11. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 131 pont;
82. Dobos Vera 11. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 128 pont;
83–86. Dombi Nóra 12. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 126 pont;
83–86. Egyed Barna 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 126 pont;
83–86. Éliás Gergely 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 126 pont;
83–86. Valent Róbert 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 126 pont;
87. Györkő Péter 11. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 125 pont;
88. Buri Alexandra 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 121 pont;
89. Csige Tamás 11. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 119 pont;
90. Domsa Lorena 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 118 pont;
91–92. Csanádi Gabriella 11. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 117 pont;
91–92. Horváth Petra 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 117 pont;
93. Gyimesi Mihály 11. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 116 pont;
94. Lágler Arnold 11. o. (Szekszárd, Garay János Ének-zenei Általános Iskola) 115 pont;
95. Csubák Balázs 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 113 pont;
96. Dori Gergő 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 112 pont;
97–98. Enzsöl Szilvia 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 109 pont;
97–98. Homoki Kata 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 109 pont;
99. Nagy Imre 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 108 pont;
100. Sef Dániel 11. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 107 pont;
101. Csernik Bálint 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 106 pont;
102–104. Kenderes Tamás 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 104 pont;
102–104. Kőkuti Zoltán 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 104 pont;
102–104. Kuti Anetta 11. o. (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 104 pont;
105–106. Berényi Csaba 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 103 pont;
105–106. Földesi Lénárd 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 103 pont;
107. Wohner Ágnes 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 102 pont;
108–109. Honti Edit Anna 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 101 pont;
108–109. Librecz Bernadett 12. o. (Vác, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola) 101 pont;
110–114. Ferencz Emőke 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 100 pont;
110–114. Honvéd Dániel 11. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 100 pont;
110–114. Kiss Attila 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 100 pont;
110–114. Kovács Gábor 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 100 pont;
110–114. Mészáros Melinda 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 100 pont;
115. Tündik János 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 99 pont;
116. Virág Éva 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 96 pont;
117–118. Fodor Klaudia 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 94 pont;
117–118. Kocsis István 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 94 pont;
119–122. Jakab Tamás 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 93 pont;
119–122. Kaló Réka 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 93 pont;
119–122. Paraj Gábor 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 93 pont;
119–122. Szászi Judit 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 93 pont;
123–124. Bényász Ákos 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 92 pont;
123–124. Harmath Dénes 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 92 pont;
125–126. Homonnai Rita 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 91 pont;
125–126. Szabó Anikó 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 91 pont;
128. Molnár Melinda 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 89 pont;
129–130. Szegedi Gyula 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 87 pont;
129–130. Tokai Dóra 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 87 pont;
131. Herczeg Gábor 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 86 pont;
132–133. Szabados Katalin 12. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 85 pont;
132–133. Tóth Ádám 12. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 85 pont;
134. Füzesi István 11. o. (Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 84 pont;
135. Elter Csaba 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 83 pont;
136. Csóka Péter 11. o. (Dunaszerdahely, Vámbéry Ármin Gimnázium) 82 pont;
138. Farkas Gábor 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 80 pont;
139. Simon Lilla 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 76 pont;
140. Füle Orsolya 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 75 pont;
141. Néber Csilla 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 74 pont;
142. Mátrai Péter 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 73 pont;
143–144. Bendefy Zsófia 12. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 72 pont;
143–144. Herczog Krisztina 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 72 pont;
146–148. Oszkó Ildikó 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 70 pont;
146–148. Szegedi Tamás 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 70 pont;
146–148. Vásárhelyi Zsolt 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 70 pont;
149. Szabó Máté 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 69 pont;
150. Molnár Éva 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 68 pont;
151–152. Bokor Mihály 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 67 pont;
151–152. Gönczöl Zsolt 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 67 pont;
153–155. Greiling Mihály 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 66 pont;
153–155. Lőrincz Réka 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 66 pont;
153–155. Nagy Sándor Róbert 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 66 pont;
156. Ultmann Zita Júlia 11. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 65 pont;
157–158. Kurdi Márió 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 64 pont;
157–158. Vida Gábor 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 64 pont;
159–161. Simon Péter 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 62 pont;
159–161. Sobják Mónika 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 62 pont;
159–161. Tóth-Szöllős Zita 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 62 pont;
162–163. Golodjuk Vita 11. o. (Marcali, Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 61 pont;
162–163. Somorjai Gábor 11. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 61 pont;
164–166. Bándy Réka 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 60 pont;
164–166. Kovács Olivér 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 60 pont;
164–166. Török Zsófia 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 60 pont;
167–169. Csomós Attila 11. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 59 pont;
167–169. Kárpáti Péter Gábor 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 59 pont;
167–169. Michelisz Milán 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 59 pont;
170–171. Keszi-Petik Anna 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 58 pont;
170–171. Palotás Katalin 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 58 pont;
172–173. Klár Tamás 12. o. (Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola) 57 pont;
172–173. Pikó Péter 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 57 pont;
174–175. Lakatos Szilvia 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 56 pont;
174–175. Molnár László 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 56 pont;
176–181. Bíró Ádám 12. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 54 pont;
176–181. Gál Veronika 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 54 pont;
176–181. Miklós Katalin 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 54 pont;
176–181. Molnár Zoltán 12. o. (Sátoraljaújhely, Közgazdasági Szakközépiskola) 54 pont;
176–181. Tirbus István 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 54 pont;
176–181. Varga Áron 12. o. (Wissen, Kopernikus-Gymnazium Wissen) 54 pont;
182. Juhász Zoltán 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 52 pont;
183. Nagy Gábor 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 51 pont;
184–185. Buday Bence 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 50 pont;
186–187. Bíró Zsuzsanna 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 49 pont;
186–187. Losonszky Mihály 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimn.) 49 pont;
188–190. Balog Enikő 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 48 pont;
188–190. Lencz László 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 48 pont;
188–190. Szakács Júlia 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 48 pont;
191–193. Kálmán Zsolt 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 46 pont;
191–193. Szalárdy Orsolya 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 46 pont;
194–195. Szücs András 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 45 pont;
194–195. Tóth Gergely 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 45 pont;
196. Csajági Eszter 11. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 44 pont;
198–199. Borgátai Diána 12. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 42 pont;
198–199. Szebenyi Katalin 11. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 42 pont;
200. Dozmati Eszter 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 41 pont;
201–202. Kakas Beáta 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 39 pont;
203–205. Bató Lilla 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 38 pont;
203–205. Igaz István 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 38 pont;
203–205. Makkos Veronika 11. o. (Budapest, Óbudai Gimn.) 38 pont;
206–207. Horváth Mária 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 37 pont;
206–207. Tóth András 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 37 pont;
208–210. Dragony Dániel 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 36 pont;
208–210. Szosznyák Judit 11. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 36 pont;
208–210. Varga Orsolya 11. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 36 pont;
211–214. Bokor István 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 35 pont;
211–214. Lajtha Róbert 11. o. (Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium) 35 pont;
211–214. Tóth Adrienn 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 35 pont;
211–214. Villangó Ferenc 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 35 pont;
215–220. Berta Brigitta 11. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 34 pont;
215–220. Hornyák Alida 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 pont;
215–220. Kovács László 12. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 34 pont;
215–220. Lengyel Tímea 11. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 34 pont;
215–220. Madaras Péter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 pont;
215–220. Szabó Ilona 12. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki.) 34 pont;
221–222. Csernák Viktor 12. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 33 pont;
221–222. Kotek Péter 11. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 33 pont;
223–225. Sebők Réka 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 31 pont;
223–225. Strobl Hajnalka 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 31 pont;
223–225. Tarján Gábor 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 31 pont;
226–228. Dévényi Péter 11. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 30 pont;
226–228. Nagy Zsolt 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 30 pont;
229–233. Fehér-Polgár Pál 12. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 29 pont;
229–233. Kovács Anikó 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 29 pont;
229–233. Körtés Kinga 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 29 pont;
229–233. Nagy Barnabás 11. o. (Budapest, Petrik Lajos Vegyipari Szki.) 29 pont;
229–233. Stier Zsuzsanna 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 29 pont;
234–235. Balogh Attila 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 28 pont;
234–235. Fajka Margit 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 28 pont;
236–238. Kovács Tímea 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 27 pont;
236–238. Petrás Vera 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 27 pont;
236–238. Vincze Zoltán 11. o. (Budapest, Petrik Lajos Vegyipari Szki.) 27 pont;
239–242. Karácsony Szilveszter 11. o. (Polgár, Vásárhelyi Pál Gimnázium) 26 pont;
239–242. Nagy Attila 11. o. (Kecskemét, Piarista Gimn.) 26 pont;
239–242. Orgován Ildikó 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 26 pont;
239–242. Szrnka Éva 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 26 pont;
243–247. Berczédi Balázs 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 25 pont;
243–247. Grósz Máté 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 25 pont;
243–247. Kovács Dávid 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 25 pont;
243–247. Pasztuhov Zsuzsa 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
243–247. Serfőző Róbert 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 25 pont;
248–253. Bősz Miklós 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 24 pont;
248–253. Ferenc Ádám 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 24 pont;
248–253. Kovács Dénes 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 24 pont;
248–253. Pruzsinszki Balázs 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 24 pont;
248–253. Román Miklós 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 24 pont;
248–253. Vida Lejla 11. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 24 pont;
254–262. Balán Gábor 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 23 pont;
254–262. Bass Igor 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 23 pont;
254–262. Békefi Edina 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 23 pont;
254–262. Engrich Dóra 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 23 pont;
254–262. Ferenczi Kristóf 11. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 23 pont;
254–262. Guld Anita 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 23 pont;
254–262. Kókai Mária Julianna 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 23 pont;
254–262. Schlosser Mátyás 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 23 pont;
254–262. Szőke Rita 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 23 pont;
263–266. Dávid Judit 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 22 pont;
263–266. Komjáthy Adrienn 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 22 pont;
263–266. Nyikos József 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 22 pont;
267–269. Gál Attila 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 21 pont;
267–269. Horváth Viktória 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 21 pont;
267–269. Szabó Marcell 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 21 pont;
270–282. Adorján Balázs 12. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 20 pont;
270–282. Artim Dávid 11. o. (Szekszárd, Garay János Ének-zenei Általános Iskola) 20 pont;
270–282. Balási Noémi 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
270–282. Berthold Judit 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 20 pont;
270–282. Bodnár Beáta 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 20 pont;
270–282. Csiki Gábor 11. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 20 pont;
270–282. Gusztáv Tamás 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 20 pont;
270–282. Jaksi Anita 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 20 pont;
270–282. Kerekréti András Balázs 12. o. (Nyíregyháza, Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola) 20 pont;
270–282. Márton Gergely 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 20 pont;
270–282. Szalai Zsuzsa 12. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 20 pont;
270–282. Ureczky Dóra 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 20 pont;
270–282. Vaskó Renáta 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 20 pont;
283–285. Dömők Károly, ifj. 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 19 pont;
283–285. Jónás László Lázár 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 19 pont;
283–285. Micskei Tibor 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 19 pont;
286–294. Buzás Péter 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 18 pont;
286–294. Darabos Viola 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 18 pont;
286–294. Galik Erzsébet 11. o. (Polgár, Vásárhelyi Pál Gimnázium) 18 pont;
286–294. Kocsis Anita 12. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 18 pont;
286–294. Rozner Mihály 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 18 pont;
286–294. Schlakker Eszter 12. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 18 pont;
286–294. Siket Vanda 12. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 18 pont;
286–294. Szilágyi Péter 12. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 18 pont;
286–294. Szolner Norbert 12. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 18 pont;
295–299. Dragovics Zoltán 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 17 pont;
295–299. Fassang Ágnes 12. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 17 pont;
295–299. Friedmann Tímea 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 17 pont;
295–299. Kozma Tamás 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 17 pont;
295–299. Sipos Dóra 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 17 pont;
300–307. Benczúr Kinga 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 16 pont;
300–307. Borbás Attila 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 16 pont;
300–307. Drobni Zsófia 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 16 pont;
300–307. Györe Ágnes 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont;
300–307. Márkus Szabolcs 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 16 pont;
300–307. Stájer János 12. o. (Budapest, Trefort Á. Kéttannyelvű Műsz. Szki. és Gimn. ) 16 pont;
300–307. Ujvári Attila 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 16 pont;
300–307. Varga Katalin 12. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 16 pont;
308–316. Antal Ákos 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 15 pont;
308–316. Borda Bence 11. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 15 pont;
308–316. Kirják Erzsébet 12. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 15 pont;
308–316. Krajnyák Katalin 11. o. (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 15 pont;
308–316. Oláh Fruzsina 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 15 pont;
308–316. Pájtli Éva 11. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 15 pont;
308–316. Reiner Roland 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
308–316. Szabó Liliána 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 15 pont;
308–316. Vajda Róbert 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 15 pont;
317–327. Bartke Anna 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 14 pont;
317–327. Csillik Csaba 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 14 pont;
317–327. Grimplinyi Gábor 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 14 pont;
317–327. Korcsog Ráhel 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 14 pont;
317–327. Kőszegi Judit 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 14 pont;
317–327. Makray Bálint 12. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont;
317–327. Német Attila 11. o. (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 14 pont;
317–327. Solymos András 11. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 14 pont;
317–327. Szabó Enikő 11. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 14 pont;
317–327. Vörös Katalin 11. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 14 pont;
328–335. Balogh Ádám 12. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 13 pont;
328–335. Budai Balázs 11. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 13 pont;
328–335. Gál Gergely 12. o. (Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium) 13 pont;
328–335. Hanyecz Tamás 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 13 pont;
328–335. Kincses Zoltán 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 13 pont;
328–335. Kőmíves Sándor 11. o. (Sátoraljaújhely, Kossuth Lajos Gimnázium) 13 pont;
328–335. Kövecses Erika 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 13 pont;
328–335. Varga József 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
336–338. Antal Norbert 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 12 pont;
336–338. Dunai Éva 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 12 pont;
336–338. Solti Gábor 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 12 pont;
339–342. Gajdos Hedvig 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont;
339–342. Merkel Dávid 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont;
339–342. Révész Ágnes 12. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 11 pont;
339–342. Vajnorák Zsolt 12. o. (Zirc, III. Béla Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 11 pont;
343–353. Balás Nikolett 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 10 pont;
343–353. Buzás Zoltán 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 10 pont;
343–353. Farkas Györgyi 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 10 pont;
343–353. Flaskó Katalin 12. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki.) 10 pont;
343–353. Gergely Viktor 12. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 10 pont;
343–353. Klothe Daniel 11. o. (Washington, The Field School) 10 pont;
343–353. Májer Viktor 11. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 10 pont;
343–353. Skoba Viktor 12. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 10 pont;
354–366. Bécsi Rita 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
354–366. Fekete Gábor 11. o. (Fülek, Füleki Gimnázium) 9 pont;
354–366. Gombos Péter 12. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 9 pont;
354–366. Hajdu Viktor 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont;
354–366. Kisbán Kriszta 11. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 9 pont;
354–366. Klötzl János 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 9 pont;
354–366. Knapp Boglárka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 9 pont;
354–366. Koncz Dávid 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 9 pont;
354–366. Kós Andrea 11. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 9 pont;
354–366. Mátrai Ferenc 11. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 9 pont;
354–366. Nagy Dömötör 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 9 pont;
354–366. Szabó Péter 11. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 9 pont;
354–366. Szakál Alex 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
367–378. Csizmazia Eszter 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 8 pont;
367–378. Dalmadi Zsolt 12. o. (Szentendre, Szentendrei Református Gimnázium) 8 pont;
367–378. Erdődy Dávid 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 8 pont;
367–378. Gébert Judit 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 8 pont;
367–378. Gerecs Bálint 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 8 pont;
367–378. Haszonits Judit 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 8 pont;
367–378. Kui Médea 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 8 pont;
367–378. László Judit 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 8 pont;
367–378. Németh Norbert 12. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 8 pont;
367–378. Szabó Ildikó 12. o. (Szekszárd, I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola) 8 pont;
367–378. Tóth Tamás 12. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 8 pont;
379–380. Budai Zsófia 12. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 7 pont;
379–380. Szabó Fruzsina 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 7 pont;
381–384. Bálint-Páll Kinga 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 6 pont;
381–384. Kőműves Krisztián 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont;
381–384. Szélig Zsolt 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont;
381–384. Vlaszák András 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 6 pont;
385–403. Bakó Viktória 11. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 5 pont;
385–403. Balázs Boglárka 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont;
385–403. Balogh Mónika 12. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont;
385–403. Bartha Zsolt 12. o. (Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 5 pont;
385–403. Bréda Viktória 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 5 pont;
385–403. Gazsi Orsolya 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 5 pont;
385–403. Kovács Zoltán 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
385–403. Köcsky Rudolf 12. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 5 pont;
385–403. Macháty Csaba 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont;
385–403. Maksi Krisztina 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 5 pont;
385–403. Micskó Anna 11. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 5 pont;
385–403. Szabó Erzsébet 11. o. (Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont;
385–403. Szabó Máté 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont;
385–403. Szalka Anita 12. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki.) 5 pont;
385–403. Szatmári Enikő 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
385–403. Szűcs Dávid 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont;
385–403. Tács Miklós 11. o. (Salgótarján, Bolyai János Gimnázium) 5 pont;
385–403. Tar Orsolya 12. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 5 pont;
385–403. Tóth Gergely 12. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont;
404–408. Horváth Zsófia Terézia 11. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 4 pont;
404–408. Kathi Renáta 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 4 pont;
404–408. Kovács Renáta Adrienn 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 4 pont;
404–408. Lődör Péter 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 4 pont;
404–408. Tamasik Balázs 11. o. (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 4 pont;
409–421. Csurcsia Attila 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
409–421. Ferencz Gábor 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
409–421. Fülei Balázs 12. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 3 pont;
409–421. Gellért Mátyás 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
409–421. Honyecz Tamás 11. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 3 pont;
409–421. Jakó Nikolett 11. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
409–421. Kiffer Hajnalka 11. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 3 pont;
409–421. Kiss Milán 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
409–421. Kocsis Tamás 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
409–421. Mikesy Pongrác 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
409–421. Molnár Norbert 12. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 3 pont;
409–421. Varga László 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont;
422–425. Nagy Szabolcs 11. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 2 pont;
422–425. Nyirati Péter 11. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 2 pont;
422–425. Reiter Zita 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 2 pont;
422–425. Szentgyörgyi Zsófia 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
426–429. Bodor Angéla 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont;
426–429. Kni Médea 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 1 pont;
426–429. Makovényi Tamás 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 1 pont;
426–429. Markos Karolina 12. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.