Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 135 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Fehér Zsombor 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 72 pont;
3–4. díj: Maga Balázs 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 59 pont;
3–4. díj: Simon Péter 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 59 pont;
5–6. díj: Janzer Barnabás 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 49 pont;
5–6. díj: Szabó Barnabás 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 49 pont;
7. díj: Ágoston Péter 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 39 pont;

Dicséretben részesült:

8. Tossenberger Tamás 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 35 pont;
9–10. Kúsz Ágnes 12. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 30 pont;
9–10. Szőke Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;

Következik:

12. Machó Bónis 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont;
13. Petrényi Márk 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 18 pont;
14–15. Ioan Laurentiu Ploscaru 10. o. (Ramnicu-Valcea, Colegiul Nacional "Alexandru Lahovari") 15 pont;
14–15. Nagy Bence Kristóf 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
17–19. Forrás Bence 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
17–19. Homonnay Bálint 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
17–19. Nagy-György Pál 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 10 pont;
20. Simkó Irén 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
22–27. Balogh Tamás 12. o. (Érsekújvár, Pázmány Péter Magyar Tannyelvű Gimnázium) 5 pont;
22–27. Barna István 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
22–27. Csernák Tamás 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
22–27. Di Giovanni Márk 11. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 5 pont;
22–27. Makk László 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
22–27. Schwarcz Tamás 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
28–33. Emri Tamás 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
28–33. Gyulai-Nagy Szuzina 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 4 pont;
28–33. Kovács Márton 11. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 4 pont;
28–33. Mattia Tiso 12. o. (Spezzano Albanese, Liceo Scientifico V. Bachelet) 4 pont;
28–33. Paulovics Zoltán 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
28–33. Porupsánszki István 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
34–39. Boguszlavszkij Gergely 12. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 3 pont;
34–39. Csépai András 11. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 3 pont;
34–39. Csibi Levente 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 3 pont;
34–39. Geng Máté 11. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 3 pont;
34–39. Szécsi Péter 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
34–39. Török Mihály 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
40. Kovács Benedek 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.