Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 284 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

3. díj: Baran Zsuzsanna (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 228 pont;
7. díj: Kovács Benedek (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 183 pont;
8. díj: Kocsis Júlia (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 181 pont;

Dicséretben részesült:

18. Tóth Viktor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 125 pont;
20–21. Glattfelder Hanna (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 122 pont;
24. Radnai Bálint (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 114 pont;
25. Adorján Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 113 pont;
27. Hraboczki Attila Márton (Budapest, Szent István Gimnázium) 111 pont;
31. Barabás Ábel (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 91 pont;
32–33. Nguyen Viet Hung (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 86 pont;
34–35. Tóth Enikő Sára (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 85 pont;
36. Török Zsombor Áron (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 83 pont;
38–41. Bodolai Előd (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 74 pont;
38–41. Szalay Bence (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 74 pont;

Következik:

44–45. Borbényi Márton (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 67 pont;
47. Umann Péter Andor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 63 pont;
48. Bodnár Anna (Budapest, Szent István Gimnázium) 61 pont;
49–50. Maglódi Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 58 pont;
51. Dömsödi Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 57 pont;
52–54. Le Minh Hoang (Budapest, Szent István Gimnázium) 56 pont;
52–54. Szabó Norbert (Budapest, Szent István Gimnázium) 56 pont;
57. Smodics Roland (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 47 pont;
58. Balázs Ákos Miklós (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 44 pont;
59–60. Böröcz Krisztián (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 43 pont;
59–60. Korom Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 43 pont;
61. Silvas János (Budapest, Szent István Gimnázium) 37 pont;
62–64. Kálai Kristóf (Budapest, Szent István Gimnázium) 35 pont;
62–64. Nagy Botond (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont;
65. Szabadfalvi Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
66. Klapper Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 31 pont;
69. Kovács Bence (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 28 pont;
70. Tompa Tamás Lajos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
71. Csahók Tímea (Budapest, Németh László Gimnázium) 25 pont;
72–73. Juhász Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
74–75. Csallóközi Kristóf (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
74–75. Varga Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
78. Eper Miklós (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont;
79. Le Cuong Phong (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
80. Kármán Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 14 pont;
81–82. Siemelink Johanna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
81–82. Töreki Kolos (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
83–84. Radnai Laszló (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
83–84. Váradi Mátyás (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
85. Budai Attila (Budapest, Szent István Gimnázium) 10 pont;
86–89. Jónás Bence (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
86–89. Kovács Levente (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
86–89. Molnár Roland (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
86–89. Szekeres Csaba (Budapest, Szent István Gimnázium) 9 pont;
90. Szécsi Dominika (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
91. Kondor-Tóth Gábor (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
92–95. Formanek Katalin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
92–95. Haász Menno (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
92–95. Pálvölgyi Bence (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
92–95. Tóth Miklós (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
96. Ajtay András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
97–98. Ficzere Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
97–98. Vásárhelyi Máté (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
99–101. Czuri Dávid (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
99–101. Fetter László (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
99–101. Szandi Nándor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
102. Nyomárkay Zsigmond (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.