Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 284 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Szebellédi Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 215 pont;

Dicséretben részesült:

6–7. Balogh Menyhért (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 140 pont;
6–7. Viharos Loránd Ottó (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 140 pont;
9. Varga Péter (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 132 pont;
11–12. Stein Ármin (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 116 pont;
13. Osváth Tibor Attila (Budapest, Szent István Gimnázium) 109 pont;
17. Pálfi Mária (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 90 pont;
18. Mátyus Adrienn (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 87 pont;
19. Kovács Dávid Péter (Budapest, Szent István Gimnázium) 80 pont;
20. Zsakó Ágnes (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 74 pont;

Következik:

21–22. Ratkovics Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 71 pont;
23. Nagy Simon József (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 62 pont;
25. Cseke Mihály (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 54 pont;
26. Kovács Viktória (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 53 pont;
27. Büki Máté (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 51 pont;
28. Tran Quang Phuc (Budapest, Szent István Gimnázium) 49 pont;
29. Csurgai-Horváth Bálint (Budapest, Szent István Gimnázium) 48 pont;
30–31. Bauer Márton (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 47 pont;
30–31. Vághy Mihály (Budapest, Németh László Gimnázium) 47 pont;
32–33. Brányi Balázs (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 45 pont;
34. Horváth András János (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 42 pont;
37. Bárány András (Budapest, Városmajori Gimnázium) 39 pont;
38. Tóth Adrián (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 37 pont;
40. Kovács Gergő (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont;
41. Fónai Martin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 32 pont;
42. Schulcz Ferenc (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 31 pont;
43. Németh Flóra Boróka (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 29 pont;
44. Erdős Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 27 pont;
45–46. Csanálosi Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 25 pont;
45–46. Tanner Martin (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
47–48. Varga Tímea (Budapest, Szent István Gimnázium) 24 pont;
49–51. Rejtő Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
49–51. Szabó Eszter (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 23 pont;
49–51. Szegedi Áron (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
52. Domán Dániel (Budapest, Szent István Gimnázium) 22 pont;
53. Csatári Jakab (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 21 pont;
54–56. Asztalos Bogdán (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 20 pont;
54–56. Szlachányi Tádé (Budapest, Szent István Gimnázium) 20 pont;
54–56. Torma Bence (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 20 pont;
57–59. Horváth Hanga Réka (Budapest, Szent István Gimnázium) 19 pont;
57–59. Pukler Márton (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 19 pont;
57–59. Somogyi Pál (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 19 pont;
60. Matusek Márton (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 18 pont;
61–65. Bakondi Dóra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
61–65. Hoang Ly Melinda (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
61–65. Krakkai Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
61–65. Vincze Máté (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
66–69. Bodroghy Kristóf (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
66–69. Kozma Márton (Budapest, Szent István Gimnázium) 16 pont;
66–69. Mona Zsuzsa (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 16 pont;
66–69. Tóth Rudolf (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 16 pont;
70–72. Bese Csongor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
70–72. Coulibaly Patrik (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 15 pont;
74. Apró Gergely (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 13 pont;
75–76. Heckmann Dávid (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
75–76. Massár Bálint (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
77. Bottlik Judit (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont;
78–80. Gema Szabolcs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
78–80. Sörös Patrik (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 10 pont;
78–80. Tóvári Gergő (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 10 pont;
81–83. Szépfalvi Bálint (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 9 pont;
84–88. Bencsik Bálint (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 8 pont;
84–88. Horváth János András (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
84–88. Kasó Ferenc (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 8 pont;
84–88. Varkoly Ádám (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 8 pont;
84–88. Wolkensdorfer Zsófia (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 8 pont;
89–92. Fischer Zsolt (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 7 pont;
89–92. Nérel Eleonóra (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
93–98. Lehoczki Ágoston (Kecskemét, Kodály Zoltán Ének-Zenei Gimnázium) 6 pont;
93–98. Nácz Vanessza Kitti (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 6 pont;
93–98. Nagy Kata (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 6 pont;
93–98. Szintai Kristóf (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
93–98. Varnyú Dóra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont;
99–104. Czucz Botond (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
99–104. Hornák Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
99–104. Németh Csilla (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
99–104. Petró Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
99–104. Üveges Regina (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
99–104. Zsedényi Dávid (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
105–110. Hepke Alajos Miklós (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 4 pont;
105–110. Kugyella Noémi (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
105–110. Lénárt Levente (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 4 pont;
105–110. Szauer Marcell (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 4 pont;
111–116. Balázs (Dávid) Kristóf (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 3 pont;
111–116. Bálint Roland Péter (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
111–116. Borbély Balázs (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
111–116. Mizsák Dániel (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont;
111–116. Rácz Márk (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
117–119. Bagosi Lívia (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 2 pont;
117–119. Kajtár Hermina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
117–119. Kálmán Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
120. Csallóközi Dániel (Budapest, Szent László Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.