Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 284 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Fekete Panna (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 261 pont;
3. díj: Di Giovanni Márk (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 259 pont;
4. díj: Schwarcz Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 252 pont;
5. díj: Csépai András (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 242 pont;
7. díj: Kovács Márton (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 234 pont;
9. díj: Leitereg Miklós (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 216 pont;
10. díj: Geng Máté (Budapest, Németh László Gimnázium) 215 pont;
11. díj: Nagy Gergely (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 212 pont;

Dicséretben részesült:

12. Katona Dániel (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 202 pont;
13. Szőke Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 197 pont;
14. Porupsánszki István (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 188 pont;
15. Kátay Tamás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 174 pont;
17. Andi Gabriel Brojbeanu (Targoviste, "Constantin Carabella" National College) 153 pont;
18. Lengyel Ádám (Budapest, Városmajori Gimnázium) 152 pont;

Következik:

22. Kovács Balázs Marcell (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 138 pont;
23. Varga Rudolf (Budapest, Németh László Gimnázium) 132 pont;
28. Szabó Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 112 pont;
29. Szabó Tímea (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 101 pont;
30. Paulovics Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 100 pont;
31. Badacsonyi István András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 98 pont;
32–34. Egyházi Anna (Budapest, Németh László Gimnázium) 94 pont;
36–37. Tóth Ádám Bars (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 83 pont;
39. Csilling Tamás (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 71 pont;
40. Balog Gergely (Budapest, Németh László Gimnázium) 69 pont;
42. Gracia Dániel (Budapest, Németh László Gimnázium) 61 pont;
43. Gróf Tamás (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 55 pont;
44–45. Szilágyi Krisztina (Újvidék, Jovan Jovanovic Zmaj Gimnázium) 52 pont;
44–45. Várkonyi Lídia (Budapest, Németh László Gimnázium) 52 pont;
46. Tari Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 51 pont;
48. Izsák Krisztián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 48 pont;
51. Tóth László Gábor (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 39 pont;
52–53. Vályi András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 38 pont;
54. Kulcsár Ildikó (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 37 pont;
55–56. Berezvai Orsolya (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 35 pont;
55–56. Szondy Borbála (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 35 pont;
57–58. Juhász Kristóf (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
57–58. Lakatos Dániel (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 34 pont;
60. Szemán Krisztián (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 31 pont;
63–64. Vu Lien Viola (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 29 pont;
66–67. Halmosi Bence (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 25 pont;
66–67. Maros Botond (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont;
68–69. Jákli Aida Karolina (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont;
68–69. Kárpáti Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
70–73. Árkos Gergely (Budapest, Szent István Gimnázium) 23 pont;
70–73. Bohner Adrián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
70–73. Koch Lilla (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 23 pont;
70–73. Mészáros Gabriella (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
74. Tim Márton (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 22 pont;
75. Nguyen Anh Tuan (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont;
76. Szász Norbert Csaba (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
77–79. BánócziDávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
77–79. Kurusta Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
77–79. Mályusz Dominika (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont;
80–81. Molnár Marcell (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 16 pont;
83–85. Jávorszky Natasa (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
86–89. Almási Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont;
86–89. Kemény András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
86–89. Kozma F. Hana (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont;
86–89. Marosi Petra Rita (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont;
90–91. Mihók Anna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
90–91. Törcsvári Zsombor (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimnázium) 12 pont;
92–96. Barnicskó László Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
92–96. Biczó Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
92–96. Brezovcsik Dániel (Budapest, Németh László Gimnázium) 11 pont;
92–96. Tóth Zsombor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont;
97–99. Horváth Bendegúz (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
97–99. Krisztián Jonatán (Budapest, Bornemisza Péter Gimnázium) 10 pont;
97–99. Matolcsi István (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 10 pont;
100–105. Keserű György László (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 9 pont;
100–105. Kranczler Dóra (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 9 pont;
100–105. Olexó Tünde (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
100–105. Tóth Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 9 pont;
100–105. Varju Ákos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
100–105. Wappler Abigél (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
106–109. Hevesi Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
106–109. Lukács Ábel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
106–109. Sárosdi Márton (Budapest, Németh László Gimnázium) 8 pont;
106–109. Siska Lőrinc (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
110–116. Ambriskó Dani (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
110–116. Anasztasziadisz Marcell (Budapest, Szent István Gimnázium) 7 pont;
110–116. Czett Antal (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont;
110–116. Dóka Csilla Anna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
110–116. Rozenberszki Dávid (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
110–116. Torma Lili Eszter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont;
110–116. Tőzsér Petra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
117–125. Beregi Ábel (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 6 pont;
117–125. Englert Franciska (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
117–125. Erdődi Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
117–125. Kedei Árpád (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
117–125. Russell Guilbault (New York, Fairport High School) 6 pont;
117–125. Sebők Bence (Budapest, Németh László Gimnázium) 6 pont;
117–125. Sziegl Benedek (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 6 pont;
117–125. Tegzes Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
126–130. Andrási Alex Gyula (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
126–130. Csajka Krisztina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
126–130. Csikós Endre (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 5 pont;
126–130. Kormos Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
131–136. Hornyák Szabolcs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
131–136. Horvath Rita (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
131–136. Mihalek Barna (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
131–136. Nguyen Nam Tuan (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
131–136. Pádár Gergely (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
131–136. Vámosi Laura (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
137–150. Balás Benedek (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
137–150. Danics Ágnes (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 3 pont;
137–150. Faragó Timea (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
137–150. Formanek András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
137–150. Horeczky Ákos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
137–150. Jáborszki Diána (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
137–150. Kárpáti Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
137–150. Kecse Ábel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
137–150. Lendvai Bálint (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
137–150. Pércsi Botond (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
137–150. Rábay Kristof (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
137–150. Zsoldos Bence (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
151–159. Fábián Gergő (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 2 pont;
151–159. Félegyházy Máté (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
151–159. Ficzere Szonja Dorottya (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 2 pont;
151–159. Knita Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
151–159. Tajti Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 2 pont;
151–159. Temesi Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
160–162. Makovi Attila Imre (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 1 pont;
160–162. Pintér Eszter (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 1 pont;
160–162. Szabó Simon (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.