Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Papp Ágnes 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 220 pont;
3. díj: Zsakó Ágnes 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 217 pont;
4–8. díj: Döbröntei Dávid Bence 9. o. (Pápa, Türr István Gimnázium) 216 pont;
4–8. díj: Kis Levente 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 216 pont;
4–8. díj: Knoch Júlia 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 216 pont;
4–8. díj: Kocsis Júlia 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 216 pont;
4–8. díj: Polgár Márton 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 216 pont;
9. díj: Mihálykó Péter 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 214 pont;
10. díj: Horváth Gábor 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 211 pont;

Dicséretben részesült:

11–13. Klász Viktória 9. o. (Pécs, Koch Valéria Óvoda, Általános Iskola és Középiskola) 207 pont;
11–13. Kovács Péter Tamás 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 207 pont;
11–13. Radnai Bálint 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 207 pont;
14. Brányi Balázs 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 206 pont;
16–17. Bottlik Judit 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 204 pont;
16–17. Ratkovics Gábor 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 204 pont;
18. Balázs Ákos Miklós 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 202 pont;
19. Bekő Zsófia 10. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 201 pont;
20–21. Kasó Ferenc 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 197 pont;
20–21. Kovács Viktória 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 197 pont;
23. Matusek Márton 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 194 pont;
24. Borbényi Márton 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 190 pont;
25. Sándor Gergely 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 189 pont;
26. Somogyi Pál 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 188 pont;
27. Szücs Patrícia 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 184 pont;

Következik:

28. Kovács Benedek 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 179 pont;
29–30. Mátyus Adrienn 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 176 pont;
32. Tompa Tamás Lajos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 173 pont;
35. Kardos Bálint Tamás 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 167 pont;
36. Somlyay Anna 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 163 pont;
37–38. Nagy Kinga 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 162 pont;
37–38. Novák Márk 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 162 pont;
39. Erdős Zoltán 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 160 pont;
40. Kormányos Hanna Rebeka 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 156 pont;
42–43. Mándoki László 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 152 pont;
42–43. Révy Gábor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 152 pont;
45. Jób Csongor 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 149 pont;
46–48. Benkő Glória 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 147 pont;
50. Csahók Tímea 9. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 145 pont;
51. Erdődi Ádám Károly 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 143 pont;
52. Eper Miklós 9. o. (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 142 pont;
53–54. Mészáros Viktória 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 135 pont;
53–54. Schefler Barna 9. o. (Szatmárnémeti, Hám János Róm, Kat. Teológiai Liceum ) 135 pont;
55. Szász Róbert 10. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 131 pont;
56. Szalai Tibor Viktor 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 126 pont;
58. Fetter László 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 124 pont;
59–60. Galbács Márton 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 122 pont;
61–62. Bauer Márton 10. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 121 pont;
61–62. Kasza Bence 10. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 121 pont;
63. Illés József 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 120 pont;
64. Rosta Evelin 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 118 pont;
66. Bodonhelyi Anna 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 116 pont;
67. Solti Emese 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 114 pont;
68–70. Balaskó Beáta 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 111 pont;
68–70. Orbán Gábor 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 111 pont;
68–70. Szakács Lili Kata 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 111 pont;
71. Vághy Mihály 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 110 pont;
72. Horváth András János 10. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 109 pont;
73. Ladányi Zsuzsanna 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 108 pont;
74–76. Bálint Péter Patrik 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 105 pont;
74–76. Kelemen János 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 105 pont;
74–76. Marticsek Réka 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 105 pont;
77. Szauer Marcell 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 97 pont;
78–79. Györök Lídia 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 95 pont;
80. Vágó Richárd 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 93 pont;
81. Nyul Flóra 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 90 pont;
82. Osváth Tibor Attila 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 88 pont;
83–85. Bur Eszter 10. o. (Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium) 85 pont;
83–85. Németh Gábor 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 85 pont;
83–85. Szépfalvi Bálint 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 85 pont;
86. Alabér Ádám 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 84 pont;
87. Stumphauser Nóra 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 83 pont;
88. Pukler Márton 10. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 82 pont;
89–90. Apró Gergely 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 80 pont;
89–90. Frim Bálint 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 80 pont;
91. Kasó Gergő 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 79 pont;
92. Pálfy Máté András 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 78 pont;
93. Liptai Dóra 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 76 pont;
94–95. Márton Tamás 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 75 pont;
94–95. Subicz Mátyás 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 75 pont;
96. Takács Kata 10. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 72 pont;
97–98. Varga Lili 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 69 pont;
97–98. Zalavári Márton 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 69 pont;
99–100. Bakondi Dóra 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 68 pont;
99–100. Juhász Lilla 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 68 pont;
101. Villám Lilla 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 67 pont;
102–103. Gyöngyösi Péter 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 66 pont;
102–103. Karajz Ágnes Fruzsina 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 66 pont;
104. Tőricht Dóra Adél 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 65 pont;
105–107. Sáfrán Péter 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 64 pont;
105–107. Szerényi Dóra 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 64 pont;
108. Heckmann Dávid 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 62 pont;
110. Dani Blanka 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 60 pont;
111–112. Ghyczy András 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 59 pont;
111–112. Stark Patrícia 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 59 pont;
113–116. Hegedűs Henrietta 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 57 pont;
113–116. Nagy Kata 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 57 pont;
113–116. Rejtő Balázs 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 57 pont;
113–116. Temesvári Máté 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 57 pont;
117. Üveges Regina 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 56 pont;
118–119. Di Giovanni András 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 55 pont;
118–119. Tóth Szabolcs 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 55 pont;
120–123. Böszörményi Bettina 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 54 pont;
120–123. Németh Anna 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 54 pont;
120–123. Wolkensdorfer Zsófia 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 54 pont;
124. Zsedényi Dávid 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 52 pont;
125–128. Bencsik Bálint 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 51 pont;
125–128. Kányádi Borbála 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 51 pont;
125–128. Krizsán Levente 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 51 pont;
125–128. Turi Soma 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 51 pont;
129–130. Bánóczi Anna 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 49 pont;
129–130. Kohlmann Dániel 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 49 pont;
131. Lencsés Ádám 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 47 pont;
132–133. Kelemen Boglárka 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 46 pont;
134–135. Balázs (Dávid) Kristóf 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 45 pont;
136–137. Kiss Krisztina 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 44 pont;
136–137. Schulteisz Gergely 10. o. (Budapest, Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola) 44 pont;
138–140. Kelkó Balázs 9. o. (Komárom, Jókai Mór Gimnázium) 43 pont;
138–140. Plaszkó Noel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 43 pont;
141–143. Magyar Nándor Dávid 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 41 pont;
141–143. Vál Adrienn 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 41 pont;
144–146. Árpás Dávid 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 40 pont;
144–146. Frivaldszky Lőrinc 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 40 pont;
144–146. Horváth Gábor 10. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium) 40 pont;
147–149. Durucz Ádám 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 39 pont;
147–149. Radnai Laszló 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 39 pont;
147–149. Varkoly Ádám 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 39 pont;
150–153. Bagosi Lívia 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 38 pont;
150–153. Kazai Bálint 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 38 pont;
150–153. Laczkó Adrienn 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 38 pont;
154–157. Sánta Csenge 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 36 pont;
154–157. Sipeki Gergely 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 36 pont;
154–157. Topa Lukács 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 36 pont;
154–157. Tóvári Gergő 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 36 pont;
158. Bárány András 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
159–160. Kugyella Noémi 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 34 pont;
159–160. Vincze Máté 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
161. Antal Nóra 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 33 pont;
162. Szirmai Álmos Balázs 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 32 pont;
163. Szűcs Ágnes 9. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 31 pont;
164–167. Holló Teodóra 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 30 pont;
164–167. Petrás Tamás 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 30 pont;
164–167. Pusztai Zalán 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 30 pont;
164–167. Svastits Áron 9. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 30 pont;
168–170. Bálint Roland Péter 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 29 pont;
168–170. Dani Máté 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 29 pont;
168–170. Pőcz Annamária 10. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimnázium) 29 pont;
171. Budai Dávid 10. o. (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 28 pont;
172–173. Ficsor Luca 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 27 pont;
172–173. Szemes József 10. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 27 pont;
174–176. Gyenge Ákos 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 26 pont;
174–176. Jakab Richárd 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 26 pont;
174–176. Nagy Ferenc 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 26 pont;
177–178. Balbisi Mirjam 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 25 pont;
177–178. Trautsch László 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 25 pont;
180–184. Csapó Dániel 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 23 pont;
180–184. Madaras-Ősz Botond 10. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 23 pont;
180–184. Nácz Vanessza Kitti 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 23 pont;
180–184. Németh Csilla 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 23 pont;
185–191. Adorján László 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 22 pont;
185–191. Birincsik Sándor 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 22 pont;
185–191. Gyarmati Zsanett 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 22 pont;
185–191. Kolozsvári Gábor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 22 pont;
185–191. Laky Péter 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 22 pont;
185–191. Mátyás Györgyi 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 22 pont;
192–194. Csapodi Márton 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 21 pont;
192–194. Czuczor Péter 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 21 pont;
192–194. Polányi Márta 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 21 pont;
195–203. Balog Klaudia 10. o. (Békéscsaba, Szent-Györgyi Albert Gimnázium) 20 pont;
195–203. Jakovác Gergely 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont;
195–203. Juhász Benjámin 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 20 pont;
195–203. Kaprinai Ádám 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 20 pont;
195–203. Lénárt Levente 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 20 pont;
195–203. Mázsár Donát 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 20 pont;
195–203. Ribáry Borbála 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 20 pont;
195–203. Rikkert Judit 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 20 pont;
195–203. Seres Márk 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
204–205. Lantos Tamás 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 19 pont;
204–205. Sörös Patrik 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 19 pont;
206–211. Dallos Fanni 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
206–211. Kiss Kornél 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 18 pont;
206–211. Kovács Gergely 10. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 18 pont;
206–211. Nagy Patrícia 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 18 pont;
206–211. Ragács Marcell 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 18 pont;
206–211. Váradi Mátyás 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 18 pont;
212–216. Bedő Botond 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
212–216. Lajkó Ágoston 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 17 pont;
212–216. Mezei Nándor 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 17 pont;
212–216. Pap Tibor 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
212–216. Szűcs Dániel 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 17 pont;
217–218. Uhrman Ádám 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 16 pont;
219–226. Békési Gergő Bendegúz 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
219–226. Deák Kitti 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
219–226. Fischer Zsolt 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 15 pont;
219–226. Györffy Orsolya 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 15 pont;
219–226. Hepke Alajos Miklós 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 15 pont;
219–226. Rétfalvi Kolos 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont;
219–226. Sziklai Dávid 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont;
227–232. Balázs Kristóf 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 14 pont;
227–232. Cseke Simon 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
227–232. Dobolyi Dániel 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
227–232. Kis Máté 9. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 14 pont;
227–232. Süvegh Dóra 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 14 pont;
227–232. Zrupkó Bence 10. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 14 pont;
233–239. Csörgő Borbála Ida 10. o. (Budapest, Kossuth Lajos Gimnázium) 13 pont;
233–239. Karádi Kende 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 13 pont;
233–239. Kiss Tamara 9. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 13 pont;
233–239. Kovács Gergely 10. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 13 pont;
233–239. Nagy Dorina 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont;
233–239. Nérel Eleonóra 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont;
233–239. Retkes Kincső 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 13 pont;
240–243. Dudog Dávid 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 12 pont;
240–243. Szekeres Csaba 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 12 pont;
240–243. Széles Dániel 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 12 pont;
240–243. Vékássy Áron 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
244–248. Kovács Máté 9. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 11 pont;
244–248. Pető Dániel 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
244–248. Szabó Viktória 9. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 11 pont;
244–248. Szenka József 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont;
244–248. Töreki Kolos 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 11 pont;
249–253. Dehnhardt Tom Patrick 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont;
249–253. Dulin Júlia 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 10 pont;
249–253. Kovács Márton Gábor 10. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 10 pont;
249–253. Nagy Renáta 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont;
254–261. Csepregi Brigitta 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 9 pont;
254–261. Daradics Tímea 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
254–261. Hegyi Krisztina 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 9 pont;
254–261. Kontra Margit 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 9 pont;
254–261. Szűcs Márton Tamás 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont;
254–261. Vásárhelyi-Tóth Attila 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 9 pont;
254–261. Viharos Loránd Ottó 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
262–265. Kerekes Klaudia 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
262–265. Papp Dóra 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 8 pont;
262–265. Rácz Márk 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 8 pont;
262–265. Trón Réka 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 8 pont;
266–270. Gats János István 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 7 pont;
266–270. Kovács Eszter 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 pont;
266–270. Sőre Fanni 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
266–270. Szalárdi Tamás 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 7 pont;
266–270. Szőke Bettina 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 7 pont;
271–276. Cziráky Tünde Zita 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 6 pont;
271–276. Gábriel Péter 9. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 6 pont;
271–276. Horváth Péter 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont;
271–276. Icha Benjamin 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
271–276. Poller András 10. o. (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 6 pont;
271–276. Török Luca 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
277–302. Bakó Tamás 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 5 pont;
277–302. Bauer Norbert 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 5 pont;
277–302. Bea Gergely 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
277–302. Bendicskó Lilla 10. o. (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
277–302. Csallóközi Dániel 10. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 5 pont;
277–302. Czíner István 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
277–302. Dávidházy Dalma 9. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont;
277–302. Diczházi Dániel 10. o. (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 5 pont;
277–302. Fábián Erik 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
277–302. Formanek Katalin 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
277–302. Juhász Gábor 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 5 pont;
277–302. Kajtár Hermina 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
277–302. Malek Szilvia 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
277–302. Nagy Fanni Kinga 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 5 pont;
277–302. Nyomárkay Zsigmond 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
277–302. Pálfi Dóra 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
277–302. Petró Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
277–302. Sike József 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont;
277–302. Szabó Zsombor 9. o. (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 5 pont;
277–302. Szeiler Bernadett 9. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 5 pont;
277–302. Szilágyi Bence Ágoston 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
277–302. Üveges Regina 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
277–302. Vendég Bence 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
277–302. Závoti Olivér 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
303–312. Bálint Benjámin 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
303–312. Bálint Roland Levente 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 4 pont;
303–312. Csabai Anett 10. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 4 pont;
303–312. Heitz Katalin 9. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 4 pont;
303–312. Jeges Viktor 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
303–312. Szabó János 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
303–312. Szabó Miklós Árpád 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 4 pont;
303–312. Szakács Gréta 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
303–312. Szintai Kristóf 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
303–312. Tóth Márk Andor 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
313–320. Bartkó Barnabás 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
313–320. Bese Csongor 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
313–320. Breuer-Orbán Kristóf Péter 10. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimnázium) 3 pont;
313–320. Farkas Olivér 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
313–320. Leicht Ferenc 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 3 pont;
313–320. Mihály Szidónia Renáta 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 3 pont;
313–320. Szajkó Gyula 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 3 pont;
313–320. Szűcs Győző 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
321–325. Guba Viktor 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 2 pont;
321–325. Mészáros Márton 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 2 pont;
321–325. Német Erika 10. o. (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 2 pont;
321–325. Petneházy Emese 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 2 pont;
326–330. Bauer Balázs 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
326–330. Bék Zsófia 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 1 pont;
326–330. Gazsi Zsolt 10. o. (Budapest, Szent László Gimnázium) 1 pont;
326–330. Haragos Dániel 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 1 pont;
326–330. Ujvári Eszter 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.