Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Fényes Balázs 11. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 236 pont;
2. díj: Kovács Balázs Marcell 11. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 211 pont;
5. díj: Németh Balázs 8. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 139 pont;
6. díj: Kovács Benedek 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 123 pont;

Dicséretben részesült:

7. Radnai Bálint 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 93 pont;
8. Uzonyi Ákos 8. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 92 pont;
9. Németh Gábor 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 84 pont;
10. Csernák Tamás 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 77 pont;
11. Mócsy Miklós 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 74 pont;
12. Tegzes Tamás 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 64 pont;
13. Csahók Tímea 9. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 61 pont;

Következik:

15. Hamrik Szabin 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 53 pont;
16. Kelkó Balázs 9. o. (Komárom, Jókai Mór Gimnázium) 46 pont;
17. Paulovics Zoltán 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 44 pont;
18. Szabó Tímea 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 41 pont;
19. Fehér Balázs 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 38 pont;
20. Tomku György 11. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 32 pont;
21. Bálint Martin 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont;
22. Bognár Balázs 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont;
23. Komorowicz Dávid 11. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 12 pont;
24–25. Juhász Martin 11. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 9 pont;
24–25. Szécsi Péter 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
26. Orbán Balázs 9. o. (Budapest, Szent István Gimnázium) 8 pont;
27–28. Jámbor Péter Lajos 10. o. (Püspökladány, Karacs Ferenc Gimnázium) 7 pont;
27–28. Szenka József 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
29–31. Fehér Balázs 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont;
29–31. Tóth Márk Andor 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
32. Greber Márton 12. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 4 pont;
33–34. Olexó Gergely 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont;