Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 252 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Döbröntei Dávid Bence (Pápa, Türr István Gimnázium) 251 pont;
2–3. díj: Kedves Emerencia (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 247 pont;
2–3. díj: Zsombó István (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 247 pont;
4–5. díj: Tatai Mihály (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 246 pont;
6. díj: Keresztes László (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 242 pont;
7. díj: Kamuti Harmat (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 241 pont;
8. díj: Csapó Márton (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 240 pont;
9–11. díj: Frim Levente (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 239 pont;
9–11. díj: Souly Alexandra (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 239 pont;
9–11. díj: Veres Károly (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 239 pont;

Dicséretben részesült:

12. Temesvári Bence (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 237 pont;
13–14. Knoch Júlia (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 236 pont;
13–14. Szepesvári Csongor (Edmonton, Vernon Barford Junior High) 236 pont;
16. Szatmári Judit (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 233 pont;
17. Banczik Zoltán Ádám (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 230 pont;
18. Abonyi-Tóth Barbara (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 229 pont;
19. Cseh Noémi (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 227 pont;
20. Tevesz Judit (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 226 pont;

Következik:

21–22. Kristóf Mátyás (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 224 pont;
21–22. Takács Péter György (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 224 pont;
23. Szalai Benjámin Antal (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 222 pont;
24–25. Mándoki László (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 220 pont;
26. Király Fanni (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 218 pont;
27–29. Kovács Máté Barnabás (Budapest, Szent István Gimnázium) 216 pont;
27–29. Vikár Simon (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 216 pont;
30. Ardai István Tamás (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 215 pont;
31. Török Attila (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 213 pont;
32. Novák Réka (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 212 pont;
33. Nagy Csongor (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 211 pont;
34. Vajda Alexandra (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 209 pont;
35. Algay Szabolcs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 207 pont;
36–37. Szabó Alexandra (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 206 pont;
38–39. Fehér Aliz (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 205 pont;
38–39. Zentai Viktor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 205 pont;
40. Paróczai György (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 204 pont;
41. Mikulás Hanna (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 202 pont;
42. Adorján László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 200 pont;
45. Szlama Benedek (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 195 pont;
46–48. Dehnhardt Tom Patrick (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 193 pont;
46–48. Kiss Attila Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 193 pont;
50. Bőzsöny András (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 191 pont;
52. György Levente (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 186 pont;
53–55. Antal Márton (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 184 pont;
53–55. Mesterházy Martina (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 184 pont;
53–55. Németh Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 184 pont;
56–58. Hartung Éva (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 183 pont;
56–58. Sólyom Bonifác (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 183 pont;
59–60. Sziklai Dávid (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 182 pont;
61. Závoti Olivér (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 181 pont;
62. Sillinger Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 180 pont;
63–64. Nagymihály Levente (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 179 pont;
63–64. Rácz Richárd (Budapest, Szent István Gimnázium) 179 pont;
65. Valus Dávid (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 178 pont;
66–71. Hegyi Krisztina (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 177 pont;
66–71. Krasznai Adél (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 177 pont;
66–71. Moldován Péter (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 177 pont;
66–71. Mura Brigitta (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 177 pont;
66–71. Tibay Álmos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 177 pont;
66–71. Tóth Tamás (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 177 pont;
72. Kovács Iván (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 176 pont;
74–75. Agócs Noémi (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 172 pont;
74–75. Jakus Balázs István (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 172 pont;
76. Tóth Réka Borbála (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 170 pont;
77. Varga Bendegúz (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 169 pont;
78–79. Horváth Brúnó (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 168 pont;
78–79. Komoróczy Ádám (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 168 pont;
80. Böszörményi Bettina (Budapest, Szent István Gimnázium) 167 pont;
81–82. Szentivánszki Soma (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 166 pont;
81–82. Szonda Katalin (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 166 pont;
83. Bouchelaghem Leila (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 164 pont;
84–87. Koronczi Fanni (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 163 pont;
84–87. Szalay Dorottya (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 163 pont;
88–89. Király Réka (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 160 pont;
88–89. Szakszon János (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 160 pont;
90. Rosta Gergő (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 158 pont;
94–95. Dhillon Vikram Ádám (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 154 pont;
94–95. Szeiler Bernadett (Tata, Tatai Református Gimnázium) 154 pont;
96–97. Révész Luca Sára (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 152 pont;
98. Kelkó Balázs (Komárom, Jókai Mór Gimnázium) 150 pont;
99. Gulyás Orsolya (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 149 pont;
100–101. Czémán Bálint (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 148 pont;
100–101. Szalay Máté Csongor (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 148 pont;
102–103. Bácsalmási Oszkár Botond (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 147 pont;
102–103. Nguyen Nhat Minh (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 147 pont;
104–106. Di Giovanni András (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 144 pont;
104–106. Peszt Kata (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 144 pont;
104–106. Rochlitz Róbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 144 pont;
107–108. Greschik Gergely (Budapest, Piarista Gimnázium) 143 pont;
107–108. György Noémi (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 143 pont;
109. Kustár Tamás (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 142 pont;
110–111. Hegedüs Mátyás Árpád (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola) 141 pont;
110–111. Tóth Máté (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 141 pont;
112–113. Babotán Márk (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 140 pont;
114. Temesvári Máté (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 139 pont;
115. Kocsis Ábel (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 138 pont;
116–118. Korompai Zsolt (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 137 pont;
116–118. Kustán Bertalan (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 137 pont;
116–118. Svastits Áron (Budapest, Piarista Gimnázium) 137 pont;
119. Sándor Kristóf (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 136 pont;
120–121. Gábriel Péter (Tata, Tatai Református Gimnázium) 134 pont;
120–121. Sántha Valér (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 134 pont;
123. Németh Dániel (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 130 pont;
126–127. Icsei Gergely (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 127 pont;
126–127. Márkus Tamás (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 127 pont;
128–129. Pohli Anna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 126 pont;
130–131. Solymosi Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 123 pont;
132–134. Árvai Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 120 pont;
132–134. Dávidházy Dalma (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 120 pont;
132–134. Takácsy Lilla (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 120 pont;
135. Kocsis Endre Kende (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 119 pont;
136–138. Bérdi Dorottya (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 117 pont;
136–138. Csapodi Márton (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 117 pont;
140–141. Szabó Anna (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 115 pont;
140–141. Vozár Viktor (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 115 pont;
142–143. Deák Gergely (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 113 pont;
142–143. Molnár Péter (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 113 pont;
144–145. Bánki Ede (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 112 pont;
144–145. Szakács Gréta (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 112 pont;
147. Gyergyádesz László (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 109 pont;
148. Heitz Katalin (Tata, Tatai Református Gimnázium) 108 pont;
150. Szondy Dániel (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 103 pont;
151–153. Dávid Kornél (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 102 pont;
151–153. Nagy Dorina (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 102 pont;
151–153. Pálinkás Nikolett (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 102 pont;
154–156. Jenei Laura Barbara (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 101 pont;
154–156. Matos Dávid (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 101 pont;
154–156. Rozgonyi Bálint (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 101 pont;
157–159. Kocziány Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 99 pont;
157–159. Szilágyi Viktor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 99 pont;
161–163. Békési Gergő Bendegúz (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 97 pont;
161–163. Csontos Gábor (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 97 pont;
161–163. Szűcs Ágnes (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 97 pont;
164. Almási István Előd (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 96 pont;
165. Asztalos Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 95 pont;
166. Herendi Krisztián (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 94 pont;
167–168. Takler Kristóf (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 91 pont;
169. Losonczy Richárd (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 90 pont;
170–173. Mucsi János Boldizsár (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 89 pont;
170–173. Németh Domonkos (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 89 pont;
170–173. Szilágyi Bence Ágoston (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 89 pont;
174–178. Kovács Vivien (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 88 pont;
174–178. Mikes Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 88 pont;
174–178. Oláh Adél (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 88 pont;
174–178. Veres Patrik (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 88 pont;
180. Fábián Erik (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 85 pont;
181–185. Kányási Veronika (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 84 pont;
181–185. Kerekes Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 84 pont;
181–185. Rigó Péter Botond (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 84 pont;
181–185. Skrodzki Sandra (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 84 pont;
186–187. Boros Dániel (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 83 pont;
186–187. Nyári Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 83 pont;
188. Sólyom Botond (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 82 pont;
189–191. Engelbrecht Patrícia (Tata, Tatai Református Gimnázium) 81 pont;
189–191. Gál Mária Kincső (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 81 pont;
189–191. Orosz Bence Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 81 pont;
192–193. Kőrösi Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 80 pont;
192–193. Szabó Gergely (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 80 pont;
195. Papp Bernadett Judit (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 78 pont;
196–197. Vékássy Áron (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 77 pont;
198–202. Bálint Patrik (Budapest, Piarista Gimnázium) 76 pont;
198–202. Böndör Dániel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 76 pont;
198–202. Kovács Máté (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 76 pont;
198–202. Laufer Ákos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 76 pont;
198–202. Martini Dávid (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 76 pont;
204–205. Beke Teréz (Budapest, Szent László Gimnázium) 73 pont;
204–205. Szenka József (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 73 pont;
206–207. Frei Kata (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 70 pont;
209–210. Bea Bence (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 65 pont;
209–210. Horváth Bernadett (Tata, Tatai Református Gimnázium) 65 pont;
211–212. Lente István Levente (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 64 pont;
213–214. Horváth Péter (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 62 pont;
213–214. Teleki Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 62 pont;
215–216. Dinh Quoc Anh (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 61 pont;
215–216. Matúz Boglárka (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 61 pont;
217–218. Czíner István (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 60 pont;
217–218. Varga Vajk (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 60 pont;
219. Ungvárszky Balázs (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 59 pont;
220. Rétfalvi Kolos (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 58 pont;
221. Moravecz Kata (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 57 pont;
222–223. Major Adrienn (Budapest, Szent László Gimnázium) 56 pont;
222–223. Trinh Phuong Nga (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 56 pont;
224–226. Nagy Fanni Kinga (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 55 pont;
224–226. Szabó Kitti Ivett (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 55 pont;
224–226. Szathury Bálint (Budapest, Piarista Gimnázium) 55 pont;
227–229. Gats János István (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 54 pont;
227–229. Gombás Balázs (Budapest, Szent István Gimnázium) 54 pont;
227–229. Kovács Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 54 pont;
230–232. Márk Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 53 pont;
230–232. Uhrman Ádám (Budapest, Veres Péter Gimnázium) 53 pont;
233. Magyar Evelin Olimpia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 52 pont;
234–235. Cziráky Tünde Zita (Budapest, Szent István Gimnázium) 51 pont;
234–235. Váli Barna (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 51 pont;
236–237. Hamrik Szabin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 50 pont;
236–237. Tóth György Bence (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 50 pont;
238–239. Kristófcsák Dániel (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 49 pont;
238–239. Mucsinyi László (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 49 pont;
240–243. Kolok István Baksa (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 48 pont;
240–243. Perger Kitti (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 48 pont;
240–243. Tóth Barnabás (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 48 pont;
240–243. Vadas Bence (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 48 pont;
244. Skrop Tamás (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 47 pont;
245–248. Dán Andrea (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 46 pont;
245–248. Juhász Szabolcs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 46 pont;
245–248. Kámán Vince (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 46 pont;
245–248. Kövér Márton (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 46 pont;
249–250. Guba Viktor (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 45 pont;
249–250. Tóth Bence (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 45 pont;
252–253. Gergely Dávid (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 43 pont;
252–253. Komlósi Mátyás (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 43 pont;
254–255. Petneházy Emese (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 42 pont;
254–255. Zemplényi Boldizsár (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 42 pont;
256. Zentai Levente Álmos (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 41 pont;
257–258. Börcsök Dóra (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 40 pont;
257–258. Radnóti Réka (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 40 pont;
259. Nagy Renáta (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 39 pont;
260–264. Balogh Viktória (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 37 pont;
260–264. Kánya Zoltán István (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 37 pont;
260–264. Kiss Bernadett Kámea (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 37 pont;
260–264. Malek Szilvia (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 37 pont;
260–264. Nier Máté (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 37 pont;
265–269. Bátori Levente (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 36 pont;
265–269. Czirkos Angéla (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 36 pont;
265–269. Hodász Kata (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 36 pont;
265–269. Varga Attila (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 36 pont;
270–273. Beke Áron (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 35 pont;
270–273. Erdei Péter (Budapest, Szent István Gimnázium) 35 pont;
270–273. Szabó Viktória (Budapest, Szent László Gimnázium) 35 pont;
270–273. Tóth Patrik (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 35 pont;
274–275. Fórizs Ákos (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 34 pont;
274–275. Sipos Krisztina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
279–281. Ambrus Áron (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 30 pont;
279–281. Szabó Sándor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 30 pont;
279–281. Szűcs Győző (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 30 pont;
282–283. Führinger Dóra (Budapest, Szent László Gimnázium) 29 pont;
282–283. Tóth Márton (Veszprém, Vetési Albert Gimnázium) 29 pont;
284–287. Greber Kristóf (Tata, Tatai Református Gimnázium) 28 pont;
284–287. Gurka Gábor István (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 28 pont;
284–287. Lantos Tamás (Kecskemét, Bányai Júlia Gimnázium) 28 pont;
284–287. Márton Benedek (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 28 pont;
288–289. Gonda Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 27 pont;
290. Peák Barnabás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 26 pont;
291. Vincze Virág (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 25 pont;
292–295. Lajos Brúnó Zsolt (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont;
292–295. Lezsovits Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont;
292–295. Rozsnyói Ákos (Kecskemét, Piarista Gimnázium) 24 pont;
292–295. Szalona Réka (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont;
297–299. Balczer Gréta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 22 pont;
297–299. Szócska Miklós (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
300–302. Dimén Fanni (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 21 pont;
300–302. Kurilla Zoltán (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 21 pont;
303. Farkas Vanda (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 20 pont;
304–305. Szabó Ágoston (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont;
304–305. Varga Milán (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 19 pont;
306–308. Matus Hajnalka (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
306–308. Németh Zsófia (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 18 pont;
306–308. Steiger Kristóf (Budapest, Szent István Gimnázium) 18 pont;
309–312. Frank Ádám (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 17 pont;
309–312. Krizsán Alex (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
309–312. Schumacher Patrícia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
309–312. Szász Tibor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 17 pont;
313. Kis Levente (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont;
314–316. Andódi Anna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 15 pont;
314–316. Németh Jázmin (Budapest, Szent László Gimnázium) 15 pont;
317–318. Fiola Tamás Ferenc (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 14 pont;
317–318. Varga Ilka (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 14 pont;
320–322. Láng Mór (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont;
320–322. Rékasi Bálint (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont;
320–322. Sáfár József (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 12 pont;
323–326. Csipkés Sándor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont;
323–326. Izer János (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 11 pont;
323–326. Vezendi Péter (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont;
327. Kirchner Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 10 pont;
330–333. Bencz Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
330–333. Gorjanecz György (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 8 pont;
330–333. Nagy Dominika (Győr, Révai Miklós Gimnázium) 8 pont;
335–338. Danka Csongor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
335–338. Fodor Jácint (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 6 pont;
339. Tóth Máté (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont;
340. Takács Dominik (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
341–343. Bozóki Inez (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 3 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.