Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 226 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Kovács Péter Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 186 pont;
3–4. díj: Mándoki László (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 134 pont;
3–4. díj: Szentivánszki Soma (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 134 pont;

Dicséretben részesült:

5–6. Jakus Balázs István (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 110 pont;
7. Radnai Bálint (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 109 pont;
8. Takács Péter György (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 100 pont;

Következik:

9. Ardai István Tamás (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 76 pont;
10. Eper Miklós (Sopron, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 73 pont;
12. Csenger Géza (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 52 pont;
13. Nenezic Patrick Uros (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 49 pont;
14. Török Zsombor Áron (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 38 pont;
16. Sagát Lóránt Mihály (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 31 pont;
18–19. Tompa Tamás Lajos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
20. Osváth Barnabás (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 20 pont;
21–22. Nagy Botond (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
23. Kelkó Balázs (Komárom, Jókai Mór Gimnázium) 16 pont;
24–25. Dehnhardt Tom Patrick (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 15 pont;
26. Radnóti Réka (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 14 pont;
27–28. Dömsödi Bálint (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 13 pont;
29–31. Masek Gergely (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 12 pont;
29–31. Németh Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
29–31. Szabó Márton (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 12 pont;
32–33. Kis Máté (Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium) 10 pont;
32–33. Tóth Márk Andor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
34–35. Bátori Levente (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont;
34–35. Csáki Csilla (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 9 pont;
36. Czinger Jákob (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 8 pont;
37–39. Tóth Balázs (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 7 pont;
40–43. Gergely Bence (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
40–43. Svastits Áron (Budapest, Piarista Gimnázium) 6 pont;
40–43. Tóth Tamás (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 6 pont;
44–47. Guba Viktor (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont;
44–47. Jenei Laura Barbara (Pécs, Leőwey Klára Gimnázium) 4 pont;
44–47. Sáfár József (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 4 pont;
48–54. Hamrik Szabin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
48–54. Hraboczki Attila Márton (Budapest, Szent István Gimnázium) 3 pont;
48–54. Lezsovits Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
48–54. Szabó Ágoston (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
48–54. Szűcs Győző (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 3 pont;
48–54. Tóth Csanád Csaba (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 3 pont;
55. Greschik Gergely (Budapest, Piarista Gimnázium) 2 pont;
56. Zentai Levente Álmos (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont.