Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 226 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Balogh Menyhért (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 215 pont;
3. díj: Forrai Botond (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 211 pont;
4. díj: Blum Balázs (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 206 pont;
5. díj: Asztalos Bogdán (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 198 pont;
6. díj: Büki Máté (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 192 pont;
7. díj: Németh Flóra Boróka (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 182 pont;
8. díj: Wiandt Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 176 pont;
9. díj: Kasza Bence (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 163 pont;
10. díj: Szántó Benedek (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 158 pont;

Dicséretben részesült:

11. Szépfalvi Bálint (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 152 pont;
13. Molnár Szilárd (Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 139 pont;
15. Horváth Bence Attila (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 109 pont;
16. Bencsik Bálint (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 99 pont;

Következik:

18. Várda Ernák (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 86 pont;
19. Kasó Ferenc (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 83 pont;
20. Tóth Bence Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 81 pont;
23–24. Sáfrán Péter (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 61 pont;
23–24. Subicz Mátyás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 61 pont;
26–27. Pável Zsombor (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 56 pont;
28–29. Márton Tamás (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 47 pont;
28–29. Plaszkó Noel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 47 pont;
32–34. Galovics Bálint (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 39 pont;
32–34. Molnár Janka Sára (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium) 39 pont;
35–36. Mátyás Zsombor Tivadar (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 37 pont;
37–38. Balaskó Beáta (Szekszárd, Garay János Gimnázium) 36 pont;
37–38. Dolecsek Gellért (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 36 pont;
39–40. Jeges Viktor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 33 pont;
39–40. Rosta Evelin (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 33 pont;
41. Gerő László (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 31 pont;
42–43. Lugosi Lilla (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 30 pont;
42–43. Tóth Adrián (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 30 pont;
46. Bognár Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 27 pont;
47. Hajdu Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
48. Brányi Balázs (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 23 pont;
49–50. Topa Lukács (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 22 pont;
51–53. Kovács Gergő (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 20 pont;
51–53. Nagy András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont;
54. Szabó János (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont;
56–58. Galbács Márton (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 16 pont;
56–58. Matusek Márton (Pannonhalma, Bencés Gimnázium) 16 pont;
56–58. Szedlák Roland (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
59–62. Kádár István (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola) 15 pont;
59–62. Kiss Gábor Ádám (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 15 pont;
59–62. Kiss Krisztina (Eger, Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium) 15 pont;
59–62. Papp Zoltán (Paks, Energetikai Szakközépiskola és Kollégium) 15 pont;
63–65. Friedrich Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
63–65. Zeller Bálint (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 14 pont;
66–68. Apró Gergely (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 12 pont;
66–68. Szebellédi Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
69–70. Kosztyó Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
69–70. Kovács Viktória (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 11 pont;
71–72. Lengyel Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
71–72. Livinka Erik (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 10 pont;
74–77. Hepke Alajos Miklós (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 8 pont;
74–77. Kristó Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
74–77. Mátyus Adrienn (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 8 pont;
74–77. Szabó Andrea (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 8 pont;
79–86. Árpás Dávid (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 6 pont;
79–86. Dudás Gergely (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 6 pont;
79–86. Karosi Gábor (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium) 6 pont;
79–86. Kotiers Mihály (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 6 pont;
79–86. Radnóti Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
79–86. Tokai Dániel Marcell (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont;
79–86. Torjai Krisztián (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
87. Fodor Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
88–93. Bukovszky Gergely (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
88–93. Fejős András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
88–93. Girgász Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
88–93. Ocsenás Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
88–93. Oros Jonatán (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
88–93. Varga Tamás (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
94–97. Bódis Brigitta (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
94–97. Izsóf Ottó (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 3 pont;
94–97. Kovács Kende (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
94–97. Makács Ákos (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
98. Körtefái Dóra (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 2 pont;
99–101. Csanálosi Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont;
99–101. Koliba Barbara Anikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.