Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok, 2013/2014

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 90 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Weisz Ambrus 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 85 pont;
2. díj: Makk László 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 75 pont;
3. díj: Zalavári Márton 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 68 pont;
4. díj: Somogyvári Kristóf 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 66 pont;
5. díj: Kiss Péter 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 47 pont;
6. díj: Molnár-Sáska Zoltán 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 45 pont;
7. díj: Jákli Aida Karolina 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 44 pont;
8–9. díj: Juhász Dániel 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és Általános Iskola) 43 pont;
8–9. díj: Németh Balázs 8. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 43 pont;
10. díj: Fonyó Viktória 12. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 34 pont;

Dicséretben részesült:

11. Zarándy Álmos 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont;
12. Uzonyi Ákos 8. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 25 pont;
13. Szécsi Péter 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
14. Farkas Domonkos 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont;

Következik:

17. Kókai Kristóf 10. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
18. Borsi Miklós 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
20. Manz Günter 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 11 pont;
21–22. Halmosi Bence 11. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 10 pont;
21–22. Németh Gábor 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
23–24. Olexó Gergely 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont;
26–29. Fehér Balázs 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
26–29. Komorowicz Dávid 11. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 5 pont;
26–29. Paulovics Zoltán 11. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
30–33. Csanálosi Balázs 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
30–33. György Levente 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium) 4 pont;
30–33. Maga Balázs 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont;
30–33. Nemes János László 10. o. (Budapest, Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola) 4 pont;
34. Szólya Alex 12. o. (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 3 pont;
35–36. Kurusa Levente 11. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 2 pont;
35–36. Radnai Bálint 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 2 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.