Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2018/2019

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is nem véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2018. szeptember C. 1490., C. 1491., C. 1492., C. 1494. C. 1493.
2018. október C. 1498., C. 1500. C. 1497., C. 1499., C. 1501.
2018. november C. 1504., C. 1505., C. 1506., C. 1507., C. 1508.
2018. december C. 1511., C. 1512., C. 1513., C. 1514., C. 1515.

Az összes feladat helyes megoldásával 30 pontot lehetett elérni.

1–25. Nagy László 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 30 pont;
1–25. Sas Mór 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 30 pont;
1–25. Schenk Anna 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 30 pont;
1–25. Téglás Panna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 30 pont;
26–38. Andó Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 29 pont;
26–38. Mihalik Bálint 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 29 pont;
26–38. Somogyi Tamás 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 29 pont;
26–38. Szabó Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 29 pont;
58–67. Kéri Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 24 pont;
58–67. Kovács Gábor Benedek 10. o. (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 24 pont;
68–85. Bana Marcell 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 23 pont;
68–85. Viharos Márta Judit 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 23 pont;
86–89. Imreh Júlia 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 22 pont;
90–93. Harmath Eszter 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 21 pont;
94–106. Szegeczki Nóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 20 pont;
107–113. Andó Lujza 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 19 pont;
107–113. Cyrus Linden 9. o. (London, University College School) 19 pont;
107–113. Nagy Vanda Orsolya 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 19 pont;
114–121. Hamvas Johanna Kata 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 18 pont;
132–134. Lerch Tamara 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
135–156. Kara Zsombor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 15 pont;
135–156. NagyDávid 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
135–156. Sápi Csaba 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
135–156. Straub Luca 10. o. (Tata, Tatai Református Gimnázium) 15 pont;
135–156. Szalay Réka 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont;
135–156. Varga Balázs 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
157–167. Rékási Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
157–167. Szanyikovách Sebő 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
168–172. Szalontai Dorina Enikő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
173–182. Györgyfalvai Fanni 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont;
173–182. Orosz Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
173–182. Škarka Kašpar 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
173–182. Szeibert Barnabás 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
173–182. Tóth Kristóf Imre 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 12 pont;
183–186. Dankó Orsolya 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont;
183–186. Gál Olivér 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
187–206. Ajtai Janka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
187–206. Galgóczy Gábor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
187–206. Mócza Levente András 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 10 pont;
207–212. Petri Gyula 10. o. (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 9 pont;
213–220. Müller Eszter Abigél 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 8 pont;
221–228. Nagy Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
234–261. Arhaan Ahmad 10. o. (Mirát, St. Mary's Academy) 5 pont;
234–261. Bukta Balázs József 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
234–261. Fekete Boglárka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
234–261. Horváth Máté 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
234–261. Mócza Tamás István 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 5 pont;
234–261. Söjtöry Barbara Sára 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
234–261. Szendrei Botond 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
234–261. Vadnai Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
234–261. Venkaat Balaje 10. o. (Chennai, Chettinad Vidyashram) 5 pont;
262–274. Gaál Gergő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 4 pont;
262–274. Hajnal Lilla Viola 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 4 pont;
262–274. Kozaróczy Csaba 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 4 pont;
262–274. Molnár Dániel 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
262–274. Muszka Gabriella 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
275–294. Ágoston Viktor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 3 pont;
275–294. Pipicz Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
298–301. Nánássy Ábris Dénes 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.