Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2019/2020

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2. díj: Fekete Richárd (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 236 pont;
6. díj: Nagy Levente (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 194 pont;
9. díj: Jánosik Máté (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 159 pont;
10. díj: Beinschroth Ninett (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 158 pont;

Dicséretben részesült:

14. Balogh Ádám Péter (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 139 pont;
15. Mohay Lili Veronika (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 138 pont;
22. Metzger Ábris András (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 89 pont;

Következik:

26. Koleszár Domonkos (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 59 pont;
27. Révész Máté (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 57 pont;
30. Rareș Polenciuc (Roman, Colegiul National "Roman-Vodă") 47 pont;
31. Szendrei Botond (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 44 pont;
34–35. Török Ágoston (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 36 pont;
37. Kalocsai Zoltán (Szombathely, Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium) 26 pont;
39–41. Ungár Éva (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 17 pont;
43. Kökényesi Márk Péter (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 11 pont;
46–48. Kovács Péter Dániel (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
46–48. Varga Péter (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 9 pont;
50–53. Bakonyi Blanka (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
50–53. Brányi Beáta (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 7 pont;
50–53. Kruppa László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
50–53. Makó Vince (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
54–58. Tasnádi Panna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
59–63. Kovács-Deák Kökény (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
59–63. Lénárt Réka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
59–63. Pribelszky Bence (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
59–63. Tasnádi Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
64–68. Kórik Edina (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
64–68. Rőczey Sára (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 4 pont;
64–68. Sebák Fruzsina Jázmin (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
64–68. Sipos Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
69–75. Juhász Csenge Judit (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
69–75. Kiss Kíra Johanna (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 3 pont;
69–75. Tárkányi Ákos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
76–80. Dobos Krisztián (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 2 pont;
76–80. Kmeczkó Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
76–80. Üveges Petra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
81–83. Hajnal Benedek (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 1 pont;
81–83. Iván Zsombor (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.