Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2019/2020

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2019. szeptember C. 1553., C. 1554., C. 1555., C. 1556., C. 1557.
2019. október C. 1560., C. 1562. C. 1561., C. 1563., C. 1564.
2019. november C. 1567., C. 1568., C. 1569., C. 1570., C. 1571.
2019. december C. 1574., C. 1575., C. 1576., C. 1577., C. 1578.
2020. január C. 1581., C. 1582., C. 1583., C. 1584., C. 1585.
2020. február C. 1588., C. 1589., C. 1590., C. 1591., C. 1592.

Az összes feladat helyes megoldásával 110 pontot lehetett elérni.

14. Téglás Panna 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 99 pont;
18. Szabó Zóra 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 95 pont;
20–21. Székely Milán 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 93 pont;
36–39. Inokai Dávid 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 82 pont;
36–39. Xu Yiling 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 82 pont;
54–57. Fekete Patrik 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 69 pont;
63–64. Varga Erik 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 62 pont;
67–71. Szalay Réka 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 57 pont;
67–71. Szirák Szabolcs 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 57 pont;
83. Mihalik Bálint 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 52 pont;
113–117. Döge Áron 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 38 pont;
123–127. Gál Olivér 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
131–134. Bunford Anna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 33 pont;
131–134. Rőczey Sára 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 33 pont;
135–139. Bodrogi Éva 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
135–139. Kercsó Zsófi 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 32 pont;
135–139. Szűcs Barnabás 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 32 pont;
152–156. Kiss Luca Kata 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 28 pont;
152–156. Svidró Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
152–156. Üveges Laura 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 28 pont;
157–159. Tasnádi Panna 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
160–170. Duska Máté 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 26 pont;
160–170. Farkas Orsolya 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
160–170. Orosz Olivér 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
160–170. Szász Csenge 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
160–170. Tóth Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
171–175. Lénárt Réka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
171–175. Molnár Tamás László 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 25 pont;
171–175. Nácsa Dominik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
176–183. Kinyó András 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 24 pont;
176–183. Kórik Edina 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
176–183. Szabó Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
184–190. Szabó Panna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 23 pont;
194–196. Szántai Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
194–196. Tasnádi Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
197–203. Krajnik Péter 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
204–213. Makrai-Kis Balázs 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 19 pont;
204–213. Sipos Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
217–223. Kovács Richárd 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 17 pont;
217–223. Tóth Vivien 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 17 pont;
225–228. Apró Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
229–230. Gálffy Márton 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
231–235. Lukács Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
236–242. Csongor Réz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
236–242. Makó Vince 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
245–255. Hajdu Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
256–263. Bana Bálint 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
256–263. Pellei Dóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
264–269. Kis Dorka 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
264–269. Sári Kata 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
275–281. Boda Márton 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 6 pont;
282–297. Héjja Márton 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
298–309. Kocsis Balázs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
310–314. Ryan Voecks 10. o. (London, University College School) 3 pont;
324–338. Hári Anna 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont;
324–338. Sass Ágota 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
324–338. Tóth Laura 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.