Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2019/2020

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Az összes feladat helyes megoldásával 205 pontot lehetett elérni.

14–15. Szabó Zóra 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 174 pont;
14–15. Téglás Panna 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 174 pont;
22–23. Bana Marcell 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 153 pont;
24–25. Székely Milán 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 149 pont;
26–27. Xu Yiling 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 148 pont;
29. Inokai Dávid 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 145 pont;
30. Fekete Patrik 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 144 pont;
70–71. Szalay Réka 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 84 pont;
78. Szirák Szabolcs 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 77 pont;
103–104. Mihalik Bálint 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 60 pont;
117–121. Üveges Laura 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 48 pont;
124–127. Döge Áron 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 46 pont;
131–134. Rőczey Sára 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 43 pont;
139–143. Bunford Anna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 41 pont;
139–143. Szűcs Barnabás 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 41 pont;
150–154. Bodrogi Éva 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 37 pont;
150–154. Kercsó Zsófi 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 37 pont;
155–160. Farkas Orsolya 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 36 pont;
155–160. Szabó Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 36 pont;
155–160. Szász Csenge 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 36 pont;
161–162. Orosz Olivér 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
161–162. Szabó Panna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
165–170. Kiss Luca Kata 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 33 pont;
171–175. Svidró Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
171–175. Tasnádi Panna 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
176–180. Tóth Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
181–185. Lénárt Réka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
181–185. Nácsa Dominik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
186–187. Duska Máté 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 29 pont;
188–190. Kórik Edina 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
195–203. Krajnik Péter 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
195–203. Molnár Tamás László 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 25 pont;
195–203. Sipos Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
204–209. Kinyó András 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 24 pont;
204–209. Makrai-Kis Balázs 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
214–218. Lukács Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
214–218. Tasnádi Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
219–221. Szántai Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
222–225. Héjja Márton 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 20 pont;
222–225. Tóth Vivien 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
226–230. Csongor Réz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
231–233. Bana Bálint 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
234–239. Kovács Richárd 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 17 pont;
240–242. Makó Vince 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
243–249. Apró Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
250–256. Boda Márton 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 14 pont;
250–256. Gálffy Márton 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
250–256. Pellei Dóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 14 pont;
266–268. Kiss Dániel Bendegúz 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
269–280. Hajdu Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
269–280. Schnábel Martin 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
281–286. Kocsis Balázs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
287–290. Kis Dorka 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
287–290. Sári Kata 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
300–308. Ryan Voecks 10. o. (London, University College School) 6 pont;
300–308. Valcsev Dániel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 6 pont;
347–357. Hári Anna 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont;
347–357. Sass Ágota 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
347–357. Tóth Laura 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.