Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2019/2020

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 210 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Deme Erik (Budapest, Németh László Gimnázium) 201 pont;
2–3. díj: Pekk Márton (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 197 pont;
4–5. díj: Kurucz Márton (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 195 pont;
6. díj: Radzik Réka (Budapest, Városmajori Gimnázium) 193 pont;
7. díj: Szirtes Hanna (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 188 pont;
8–9. díj: Schleier Anna (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 187 pont;
10. díj: Ágoston Barbara (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 186 pont;

Dicséretben részesült:

11. Sipos Dorka (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 182 pont;
13–15. Cynolter Dorottya (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 180 pont;
13–15. Vankó Lóránt Albert (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 180 pont;
13–15. Viczián Dániel (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 180 pont;
17–19. Deák Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 177 pont;
17–19. Nagy László Zsolt (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 177 pont;
20–21. Kiss-Beck Tamara (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 176 pont;
20–21. Szabó Viktória (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 176 pont;
22. Ferencz Mátyás (Budapest, Németh László Gimnázium) 174 pont;
23. Fekete Patrik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 173 pont;
24. Sachs Beáta (Budapest, Városmajori Gimnázium) 171 pont;
25–26. Atanaszov Hedvig (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 170 pont;
27. Hartmann Botond (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 169 pont;
28. Havasi Marcell Milán (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 167 pont;
29. Murai Dóra Eszter (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 166 pont;
30–31. Héjj Anna (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 163 pont;
30–31. Kedves Benedek János (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 163 pont;
32. Tóth Gréta (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 161 pont;
33. Cziráki Boglárka (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 159 pont;
34. Kmeczó András (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 158 pont;
35. Herendi Réka (Budapest, Városmajori Gimnázium) 157 pont;
36. Sipeki Márton (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 155 pont;
37–38. Jakusch Tamás (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 154 pont;
37–38. Képiró Árpád Zsolt (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 154 pont;
39–40. Kaltenecker Balázs Bence (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 153 pont;
39–40. Sallai Péter (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 153 pont;
42. Kádár Júlia (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 150 pont;
43. Karádi Virág (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 149 pont;
44. Borján Gergő (Budapest, Városmajori Gimnázium) 147 pont;
45. Zupkó Bence Kristóf (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 143 pont;
46–47. Slézia Dávid (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 142 pont;
46–47. Szalay Tamás Soma (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 142 pont;
49–50. Gardev Dániel (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 135 pont;
51–52. Hangodi Hajnalka (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 133 pont;
51–52. Van Rijs Dóra (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 133 pont;
54. Van Rijs Luca (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 131 pont;
55. Welther Károly (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 129 pont;

Következik:

56. Abonyi Bence (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 125 pont;
57–59. Jójárt Emese (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 123 pont;
57–59. Mészáros Anna Veronika (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 123 pont;
61–62. Bundik Brigitta (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 119 pont;
61–62. Jaskó Martin Csaba (Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium) 119 pont;
64–65. Komm Sára (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 117 pont;
66. Várady Míra (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 116 pont;
67–68. Bálint Béla (Szeged, Dugonics András Piarista Gimnázium) 115 pont;
67–68. Nagy Csanád (Makó, József Attila Gimnázium) 115 pont;
69. Vaszilievits-Sömjén Villő (Budapest, Városmajori Gimnázium) 111 pont;
70–71. Simon Dominik László (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 109 pont;
70–71. Tóth Bence (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 109 pont;
72–73. Szirtes Berta (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 108 pont;
72–73. Wernsdörfer Albert (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 108 pont;
76. Vukics Zoé (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 104 pont;
77–78. Hajdu Erik (Budapest, Városmajori Gimnázium) 101 pont;
77–78. Szittya Marcell Kristóf (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 101 pont;
79–80. Szakmáry-Hegyi Katalin (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 100 pont;
81–83. Gere Gábor (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 98 pont;
81–83. Könye Nátán (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 98 pont;
81–83. Takács Emese Flóra (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 98 pont;
84. Komlósi Szabolcs (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 96 pont;
85–87. Cseresznye Zalán (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 95 pont;
85–87. Fazekas István (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 95 pont;
85–87. Szpisják Bence Tibor (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 95 pont;
88–89. Bacsó Dániel (Budapest, Városmajori Gimnázium) 94 pont;
88–89. Nagy Mihály Gyula (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 94 pont;
91–93. Nagy Sára Agáta (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 91 pont;
91–93. Pongrácz Karolina (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 91 pont;
91–93. Sallai Anita (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 91 pont;
95–97. Molnár Ádám (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 88 pont;
95–97. Tatár Ágoston (Budapest, Városmajori Gimnázium) 88 pont;
98–100. Dévényi Róbert (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 87 pont;
98–100. Varga Domonkos Márk (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 87 pont;
98–100. Zierer Fanni (Budapest, Városmajori Gimnázium) 87 pont;
102. Bagladi Milán Zsolt (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 83 pont;
103. Nagy Flóra (Budapest, Városmajori Gimnázium) 81 pont;
104–105. Szedlák Balázs (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 80 pont;
104–105. Varga Sebestény (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 80 pont;
106–107. Som Petra (Budapest, Városmajori Gimnázium) 79 pont;
106–107. Szilágyi Kornél Csaba (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 79 pont;
108. Szén János Dávid (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 78 pont;
109–111. Biborka Dániel (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 76 pont;
109–111. Csintalan Gergely (Budapest, Városmajori Gimnázium) 76 pont;
109–111. Szépfalvi Gergely (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 76 pont;
113–114. Murár András (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 74 pont;
113–114. Nemes Kornél (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 74 pont;
115. Havrán Márk (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 73 pont;
116–117. Holló Csenge (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 72 pont;
116–117. Kormányos Kristóf (Budapest, Városmajori Gimnázium) 72 pont;
118. Deák Botond (Budapest, Városmajori Gimnázium) 71 pont;
119–121. Bódi Levente Olivér (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 70 pont;
119–121. Molnár Márk (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 70 pont;
122. Kovács Dominik (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 69 pont;
123–124. Csuvár Ákos (Mezőberény, Petőfi Sándor Gimnázium) 68 pont;
123–124. Monostori Anna (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 68 pont;
125–126. Bodnár Imola (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 67 pont;
125–126. Vékási Flóra (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 67 pont;
127. Polgár Sándor Bendegúz (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 66 pont;
128. Rózsa Félix (Budapest, Városmajori Gimnázium) 65 pont;
129. Lágy Kornél (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 64 pont;
130. Káczán-Tóth Vajk (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 63 pont;
131. Süveges Gergő (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 62 pont;
133. Hidvégi Réka (Budapest, Városmajori Gimnázium) 59 pont;
134–135. Maczkó Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 58 pont;
134–135. Petrovics Borisz (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 58 pont;
136–138. Oriskó Dávid (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 57 pont;
139. Föglein Flóra Panna (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 55 pont;
140–143. Fodor Ágoston (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 54 pont;
140–143. Kárász Hanna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 54 pont;
140–143. Richolm Lili (Budapest, Városmajori Gimnázium) 54 pont;
140–143. Szekeres Laura Anna (Budapest, Városmajori Gimnázium) 54 pont;
144–148. Csomor Kata (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 53 pont;
144–148. Csorba Mihály (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 53 pont;
144–148. Hadersprung Norbert (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 53 pont;
144–148. Keresztes Márk Adrián (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 53 pont;
144–148. Sári Kata (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 53 pont;
149–150. Ivánkai Krisztián (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 51 pont;
149–150. Németh Dorina (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 51 pont;
151. Kovács Kinga Katalin (Budapest, Városmajori Gimnázium) 50 pont;
152–157. Hankiss Angéla Rita (Budapest, Városmajori Gimnázium) 49 pont;
152–157. Hauber Henrik (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 49 pont;
152–157. Nagy Gábor János (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 49 pont;
152–157. Szaló Tamás Botond (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 49 pont;
152–157. Vass Boldizsár (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 49 pont;
158–160. Gergely Brigitta (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 48 pont;
158–160. Laukó Zoltán (Milwaukee, Whitefish Bay HIgh School) 48 pont;
158–160. Szabó Ákos Barnabás (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 48 pont;
161–165. Bánfi Barnabás (Budapest, Városmajori Gimnázium) 47 pont;
161–165. Holyba Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 47 pont;
161–165. Kovács-Toperczer Kinga (Budapest, Városmajori Gimnázium) 47 pont;
161–165. Nagy Dániel (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 47 pont;
161–165. Szabó Enikő Lilla (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 47 pont;
166. Nagy Dóra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 46 pont;
167. Kovács Sára (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 45 pont;
168–169. Bakó Martin (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 43 pont;
168–169. Bodnár Mária (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 43 pont;
170–171. Fenyvesi Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 42 pont;
170–171. Sebők Tímea (Heves, Eötvös József Középiskola) 42 pont;
172–173. Lisznyai Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 41 pont;
172–173. Terék Csaba (Budapest, Városmajori Gimnázium) 41 pont;
174–176. Németi Niké (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
174–176. Serflek Péter (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 40 pont;
174–176. Váradi Domonkos (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
177–179. Kocsis Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 39 pont;
177–179. Pájer Vilmos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 39 pont;
180–184. Budai Csanád (Budapest, Deák Téri Evangélikus Gimnázium) 38 pont;
180–184. Papp Milán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
180–184. Purgel Márton (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
185–186. Molnár István Gergely (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 36 pont;
185–186. Szedlák Bence (Heves, Eötvös József Középiskola) 36 pont;
188. Pájer Albert (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
189. Üveges Ádám (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 32 pont;
190–192. Gombár Zolta (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 30 pont;
190–192. Megyery Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
190–192. Terényi Gergely (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 30 pont;
193–195. Hazadi Noémi (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
193–195. Németh Jázmin Réka (Makó, József Attila Gimnázium) 29 pont;
193–195. Németh Márton Csanád (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 29 pont;
196–198. Pásztor Viktória Blanka (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 28 pont;
196–198. Révai Csenge (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 28 pont;
199–201. Balla Emese (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 27 pont;
199–201. Halász Rajmund (Gyöngyös, Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium) 27 pont;
199–201. Karpi Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
202–205. Antal Álmos (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 26 pont;
202–205. Lambert Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
202–205. Mányai Katalin (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 26 pont;
202–205. Vadnai Ágnes (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
206–207. Csongor Medgyesy (Budapest, Városmajori Gimnázium) 25 pont;
208–216. Katona Mátyás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
208–216. Korompay Zsombor (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
208–216. Lehotai András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
208–216. Vinklmann Attila (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 24 pont;
217–219. Makai Petra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
217–219. Martonffy Abel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
217–219. Szabó Matilda (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont;
220–224. Balogh Adrián (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
220–224. ivády Nina (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 22 pont;
220–224. Ivancsó Panna (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 22 pont;
220–224. Ruszkai Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
220–224. Virág Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
225–229. Bartha Balázs Mátyás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
225–229. Demeter Sarolta (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
225–229. Hargitai Martin Ottó (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 21 pont;
225–229. Major Bulcsú (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 21 pont;
230–232. Galamb Kristóf (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 20 pont;
230–232. Hatvani Zsófia (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
230–232. Kis Botond Levente (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 20 pont;
233–235. Földes Balázs (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 19 pont;
233–235. Kemény Zsombor (Budapest, Városmajori Gimnázium) 19 pont;
233–235. Kis Dorka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
236–239. Csönge Dániel (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 18 pont;
236–239. Jeddi András (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
236–239. Juhász Marcell (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
236–239. Márhoffer Soma (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 18 pont;
240–242. Miklós Damján (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorlógimnázium) 17 pont;
240–242. Péter Balázs (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 17 pont;
243–245. Bényei Zsigmond (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
243–245. Szalaji Gábor (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 16 pont;
243–245. Váradi István (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
246–247. Kovács Luca Diána (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
246–247. Szarka Júlia (Sopron, Soproni Széchenyi István Gimnázium) 15 pont;
248–252. Aggod Ádám (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 14 pont;
248–252. Bukovics Ádám János (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 14 pont;
248–252. Hugli Benedek (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
248–252. Szabó Martin Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
253–255. Keresztes Alex Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
253–255. Kovács Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
253–255. Molnár Zalán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
256–260. Ágoston Igor Milán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
256–260. Jeviczki Soma Balázs (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 12 pont;
256–260. Paár Patrik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
256–260. Retter Dóra Lili (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 12 pont;
261–267. Erdei Zora Vanda (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
261–267. Hajdu Bendegúz (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
261–267. Kákóczki Áron (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
261–267. Kiss Dániel Bendegúz (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
261–267. Takács Donát György (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
268–270. Csákvári Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
268–270. Nánási-Kocsis András (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
271. Domonkos Petra (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
272–277. Bogár Roland Viktor (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 8 pont;
272–277. Chalupecky Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
272–277. Suszter Roland (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
272–277. Szakács Gábor (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 8 pont;
278–282. Benedek Eszter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
278–282. Nemes Attila (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 7 pont;
278–282. Sass Ágota (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
278–282. Takács Imola (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 7 pont;
283–286. Lajtos Bence Levente (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 6 pont;
283–286. Pozbai Hanga (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
283–286. Siegel Márton (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
287. Csajbók Vince (Bethesda, Bethesda-Chevy Chase High School) 4 pont;
288–290. Ender Rozina Júlia (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 2 pont;
288–290. Fuhrnann Erik (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;
288–290. Kiss Gellért Patrik (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 2 pont.