Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2021/2022

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2021. szeptember C. 1679., K/C. 697., K/C. 698. C. 1680., C. 1681.
2021. október C. 1685., K/C. 702., K/C. 703. C. 1684., C. 1686.
2021. november C. 1690., C. 1691., K/C. 707., K/C. 708. C. 1689.
2021. december C. 1696., K/C. 713. C. 1694., C. 1695., K/C. 712.

Az összes feladat helyes megoldásával 60 pontot lehetett elérni.

1–7. Petrányi Lilla 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 60 pont;
21–24. Bacsek Emma Borbála 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 55 pont;
34. Bukor Emőke Zsuzsanna 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 50 pont;
38–39. Haskó Emma 9. o. (Budapest, Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium) 48 pont;
43–45. Seprődi Barnabás Bendegúz 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 45 pont;
80–83. Szabó Donát 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 30 pont;
84–90. Kéki Edit 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
84–90. Laczó Dávid 10. o. (Brüsszel, European School) 29 pont;
91–96. KrakompergerBence 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 28 pont;
102–110. Bagdi Oszkár 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 25 pont;
102–110. Gecseg József Benedek 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
137–149. Glaser Dávid 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
137–149. Barta Veronika 10. o. (Brüsszel, European School) 20 pont;
137–149. Bodnár Babett 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
150–163. Biró Kata 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
150–163. Ispán Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
164–172. Csima Borbála 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
164–172. Dobos Julianna 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
173–175. Bunford Luca 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 17 pont;
176–185. Novák Péter 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
186–197. Divinyi Gréta 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
198–212. Szakács Réka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
198–212. Buris Orsolya 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
229–247. Réz Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
248–259. Duan Jiayi 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
260–273. Havas Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
260–273. Nyíri Zsolt 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
260–273. Merkel Emma 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
278–284. Ház-Kouam Anne 10. o. (Brüsszel, European School) 6 pont;
278–284. Koós Andor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
285–318. Predák Anna 10. o. (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 5 pont;
285–318. Aron Salamon 9. o. (Stockholm, Nobla Skolan) 5 pont;
285–318. Tóth Bence 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
285–318. Németh Ármin 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
285–318. Zahonyi Emese 10. o. (Brüsszel, European School) 5 pont;
338–352. Eszes Dorka 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 3 pont;
353–362. Kiss Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
353–362. Szabó Zétény 9. o. (Miskolc, Szabó Zétény ) 2 pont;
363–374. Király Hanna Judit 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 1 pont;
363–374. Timár Lilla 10. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium) 1 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.