Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok, 2002/2003

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 219 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Vigh Máté (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 214 pont;
2–3. díj: Rakyta Péter (Révkomárom, Selye János Gimn.) 210 pont;
2–3. díj: Szabó Áron (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 210 pont;
6. díj: Horváth Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 205 pont;
7. díj: Mezei Márk (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 199 pont;
8. díj: Szász Krisztián (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 198 pont;
9. díj: Rácz Béla András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 187 pont;
10–12. díj: Lefkovits Szidónia (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 185 pont;
10–12. díj: Sándor Ágnes (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 185 pont;
10–12. díj: Szeles Sándor (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 185 pont;

Dicséretben részesült:

14–15. Hablicsek Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 178 pont;
14–15. Pach Péter Pál (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 178 pont;
17. Burmeister Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 173 pont;
18. Vancsó Péter (Gödöllő, Premontrei Szt. Norbert Gimnázium) 172 pont;
20. Bagócsi Szilvia (Révkomárom, Selye János Gimn.) 168 pont;
22–23. Perkó Zoltán (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 164 pont;
24. Szabó Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 162 pont;
26–27. Besnyő Márton (Heves, Eötvös József Középiskola) 147 pont;
28–29. Erdősi Gergő (Szekszárd, Garay János Gimn.) 145 pont;
28–29. Maák István Elek (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 145 pont;
30. Kovács Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 142 pont;
31. Máttyus Gellért (Szentendre, Ferences Gimn.) 141 pont;
34. Vámos Ádám (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 127 pont;
35–36. György András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 125 pont;
35–36. Nagy Eszter (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 125 pont;
37. Wachter Zsolt (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki.) 124 pont;
38. Sáfrány Dávid (Szekszárd, Garay János Gimn.) 123 pont;
39. Nagy Balázs (Barcs, Széchényi Ferenc Gimnázium) 122 pont;
40–41. Fekete László (Révkomárom, Selye János Gimn.) 116 pont;
40–41. Kocsis Tibor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 116 pont;
43. Szekrényes Gergely (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 113 pont;
44. Józsa Gábor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 112 pont;
45. Szabó Ákos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 108 pont;
46–47. Halbrucker Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 102 pont;
46–47. Németh Adrián (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 102 pont;
48–49. Bényász Ákos (Heves, Eötvös József Középiskola) 97 pont;
48–49. Hegyi Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 97 pont;
50–51. Vásárhelyi Zsolt (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 96 pont;
52–53. Szabó Attila (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 93 pont;
52–53. Talabér Péter (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 93 pont;
55–56. Caimacan Dávid (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 89 pont;
55–56. Harmath Dénes (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 89 pont;
58–59. Pásztor Péter (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 85 pont;
58–59. Varga Bence Ágoston (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 85 pont;
60–63. Kelemen Gyöngyi (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 83 pont;
60–63. Kovács Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 83 pont;
60–63. Schmidt Zoltán (Budapest, Szent István Gimn.) 83 pont;
60–63. Török Edwin (Temesvár, Bartók Béla Líceum) 83 pont;
64. Nagy Ákos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 82 pont;
65–66. Nagy Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 77 pont;
65–66. Novák Zsófia (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 77 pont;
69. Birkus Róbert (Galánta, Kodály Zoltán Gimnázium) 71 pont;
70–71. Franczen Árpád (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 70 pont;
72. Horváth Katalin Eszter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 69 pont;
73. Édes János (Révkomárom, Selye János Gimn.) 67 pont;
74–76. Engedy István (Budapest, Szent István Gimn.) 66 pont;
74–76. G. Szabó Kálmán (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 66 pont;
77–78. Hóbor András (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 64 pont;
79–80. Geiger Adél (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 62 pont;
79–80. Marton Noémi (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 62 pont;
81–82. Bán Zoltán (Révkomárom, Selye János Gimn.) 61 pont;
81–82. Kálmán Zsolt (Heves, Eötvös József Középiskola) 61 pont;
83–84. Kárpáti Péter Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 58 pont;
83–84. Tóth László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 58 pont;
85–87. Balogh Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 57 pont;
85–87. Pongrácz András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 57 pont;
85–87. Szádvári Gábor (Miskolc, Lévay József Református Gimnázium) 57 pont;
88. Bognár Péter (Budapest, Árpád Gimn.) 54 pont;
90. Bogya Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 51 pont;
91. Bicskei Dorottya (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 50 pont;
92. Losonszky Mihály (Révkomárom, Selye János Gimn.) 49 pont;
93. Berczédi Balázs (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 48 pont;
94–96. Erő Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 47 pont;
94–96. Kiss Dóra (Szekszárd, Garay János Gimn.) 47 pont;
94–96. Seress Bence (Budapest, Árpád Gimn.) 47 pont;
97. Hurtony Tamás (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 46 pont;

Következik:

99–100. Orosz Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 44 pont;
99–100. Szatmári Szabina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 44 pont;
101–106. Debreceni Gergő (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 43 pont;
101–106. Lakatos Szilárd (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 43 pont;
107–109. Bajkai Tibor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 42 pont;
107–109. Csicsai Ágnes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 42 pont;
107–109. Papp Tamás (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 42 pont;
110. Angyal Borbála (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 41 pont;
113–115. Antal Balázs (Eger, Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola) 38 pont;
113–115. Horgas Balázs (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 38 pont;
113–115. Maiczen Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 38 pont;
116–118. Grósz Máté (Szekszárd, Garay János Gimn.) 37 pont;
116–118. Timkó Helga (Budapest, Szent István Gimn.) 37 pont;
119. Kovács Nándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 36 pont;
120. Hegyháti Máté (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 35 pont;
121–122. Bán Tamás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 34 pont;
121–122. Pócsik István (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 34 pont;
124–126. Klebercz Orsolya (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 32 pont;
124–126. Varga Zsófia (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 32 pont;
128–129. Kanász-Nagy Márton (Budapest, Árpád Gimn.) 30 pont;
128–129. Serfőző Róbert (Heves, Eötvös József Középiskola) 30 pont;
130–132. D. Molnár Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont;
130–132. Elter Csaba (Szekszárd, Garay János Gimn.) 29 pont;
130–132. Jóföldi Zsolt (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 29 pont;
133–135. Berényi Csaba (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 28 pont;
133–135. Pusztaszeri Árpád (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont;
137–141. Csizmadia Norbert (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 26 pont;
137–141. Dragony Dániel (Heves, Eötvös József Középiskola) 26 pont;
137–141. Hajdu György (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 26 pont;
137–141. Kármán István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 26 pont;
137–141. Nagy Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 26 pont;
143–144. Huszár Zsófia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 24 pont;
143–144. Taraba Judit (Budapest, Árpád Gimn.) 24 pont;
145. Nyőgér István (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 23 pont;
146–149. Gőzse István (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 22 pont;
146–149. Perge József (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 22 pont;
146–149. Zvér Veronika (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont;
150–153. Hegyi Attila (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 21 pont;
150–153. Jenei Zsigmond Máté (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
150–153. Náfrádi Gábor (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 21 pont;
154–155. Szatmári Enikő (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 20 pont;
156–159. Diamant Gábor (Budapest, Szent László Gimn.) 19 pont;
156–159. Dori Gergő (Esztergom, Szent István Gimnázium) 19 pont;
156–159. Lukács Bernát (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 19 pont;
156–159. Simkó Zsolt (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 19 pont;
160–161. Dusza Réka (Tornalja, Gimnázium) 18 pont;
160–161. Molnár Éva (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 18 pont;
162–164. Gyurka Dávid (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 17 pont;
162–164. Máté Enikő (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 17 pont;
162–164. Orosz Pál (Heves, Eötvös József Középiskola) 17 pont;
165–168. Kis András Csaba (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 16 pont;
165–168. Simon Zsolt (Győr, Révai Miklós Gimn.) 16 pont;
165–168. Xiang Jerry He (Pierce, Lincoln Park Academy) 16 pont;
169–173. Hájos Attila (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 15 pont;
169–173. Kereszturi Csaba (Budapest, Szent István Gimn.) 15 pont;
169–173. Kőkuti Zoltán (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 15 pont;
169–173. Sas Péter István (Budapest, Puskás Tivadar Távközlési Technikum) 15 pont;
174–180. Bényi Szabolcs (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont;
174–180. Dudás Norbert (Tornalja, Gimnázium) 14 pont;
174–180. Haragos Mátyás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont;
174–180. Megyesi Balázs (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 14 pont;
174–180. Perjési Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 14 pont;
174–180. Szajkó Béla (Tornalja, Gimnázium) 14 pont;
174–180. Tóth András (Szekszárd, Garay János Gimn.) 14 pont;
181–183. Béky Zsófia (Budapest, Árpád Gimn.) 13 pont;
181–183. Tárnok Gábor (Révkomárom, Selye János Gimn.) 13 pont;
181–183. Tóth-Gyulafalvy Annamária (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 13 pont;
184–189. Kőmíves Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
184–189. Peskó Gergely (Budapest, Veres Péter Gimn.) 12 pont;
184–189. Szakács Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont;
184–189. Szalai Albin (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 12 pont;
184–189. Vida Lejla (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 12 pont;
190–192. Taglialegne Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont;
190–192. Vingelmann Péter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont;
193–195. Antal László (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont;
193–195. Besenyei Zsolt (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont;
196–201. Borda Bence (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 9 pont;
196–201. Kacsinecz Krisztián (Révkomárom, Selye János Gimn.) 9 pont;
196–201. Őri Borbála (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont;
196–201. Vajta László (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 9 pont;
202–205. Luczek Balázs (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 8 pont;
202–205. Perlaki Gábor (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 8 pont;
206–209. Fuhl Ádám (Budapest, Verebély László Technikum) 7 pont;
206–209. Gémesi Tekla (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 7 pont;
210–216. Nyeste Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont;
210–216. Pásztor Attila (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 6 pont;
210–216. Pauka Ágnes (???, ???) 6 pont;
210–216. Rucz Péter (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 6 pont;
210–216. Vida Gábor (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 6 pont;
217–221. Agócs László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont;
217–221. Bori Szilárd (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 5 pont;
217–221. Foltin András (Budapest, Szent László Gimn.) 5 pont;
217–221. Rébb Katalin Petra (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 5 pont;
222–224. Buza Ágnes Kinga (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont;
222–224. Lengyel Tímea (Tatabánya, Bárdos László Gimnázium) 4 pont;
222–224. Papp Tamás (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 4 pont;
225–233. Cselovszki Roland (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
225–233. Fási Gábor (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont;
225–233. Keresztes István (Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 3 pont;
225–233. Leél-Őssy Eszter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
225–233. Sinkó Zsolt (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont;
225–233. Szentiványi Ádám (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
225–233. Szijártó Rita (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont;
234–237. Bicsák Tamás (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 2 pont;
234–237. Juhász Nikolett (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont;
234–237. Papp Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 2 pont;
238–244. Antal Ákos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 1 pont;
238–244. Német Attila (Pécs, Zipernowsky Károly Műszaki Szki.) 1 pont;
238–244. Németh Adél (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 1 pont;
238–244. Tatai Zoltán (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 1 pont;
238–244. Zelenák András (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.