Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2023/2024

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2023. szeptember C. 1773., C. 1774., C. 1775., C. 1776., C. 1777.
2023. október C. 1778., C. 1779., C. 1780., C. 1781., C. 1782.
2023. november C. 1783., C. 1784., C. 1785., C. 1786., C. 1787.
2023. december C. 1788., C. 1789., C. 1790., C. 1791., C. 1792.
2024. január C. 1793., C. 1794., C. 1795., C. 1796., C. 1797.
2024. február C. 1798., C. 1799., C. 1800., C. 1801., C. 1802.
2024. március C. 1803., C. 1804., C. 1805., C. 1806., C. 1807.
2024. április C. 1808., C. 1809., C. 1810., C. 1811., C. 1812.
2024. május C. 1817. C. 1813., C. 1814., C. 1815., C. 1816.

Az összes feladat helyes megoldásával 205 pontot lehetett elérni.

5. Braun Zsófia 12. o. (Eger, Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium) 191 pont;
26–27. Somogyi Dóra 11. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 126 pont;
52. Fiser 234 Boldizsár 12. o. (Eger, Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium) 70 pont;
76–77. Bunford Luca 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 42 pont;
94–95. Bagdi Oszkár 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 34 pont;
103–107. Pónus Marcell 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
108–114. Pitti Péter 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
108–114. Göőz Lilla 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 27 pont;
118–120. Ludányi Léna 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
121–123. Miliczki Lilla 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
127–133. Sereg József 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
127–133. Peiker Flóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
127–133. Szilva Péter 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
127–133. Koós Andor 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
136–138. Csima Márton 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
136–138. Bajor Tünde 12. o. (Budapest, Dózsa György Gimnázium) 20 pont;
146–151. Solymosi Csongor 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 17 pont;
154–161. Koleszár Ádám 11. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 15 pont;
154–161. Locher Péter 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
162–164. Simon Dénes 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
165–173. Tyukodi Milán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
165–173. Pál Bence Marcell 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
165–173. Kádas Dániel 11. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 13 pont;
174–175. Jákób Gréta 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 12 pont;
176–178. Ladányi Nóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
179–184. Predák Anna 12. o. (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 10 pont;
179–184. Kovács Katalin 12. o. (Budapest, Dózsa György Gimnázium) 10 pont;
185–186. Anudeep Prashanth 11. o. (Mangalor, NITK) 9 pont;
187–188. Érsok Réka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
191–192. Yiu Sing, Lee 11. o. (Kowloon, CCC Heep Woh College) 6 pont;
195–201. Bacsek Emma Borbála 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 4 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.